Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kay no raczej Agencji nie pogonię żeby wpłacili, maja czas do końca czerwca na wpłatę... Niby mają oddać ale to na kredyt, to też koniec lutego...
Car nic nie dajemy bo nie można, nigdzie takch leków nie sprzedadzą, trzeba weterynarza wzywać bo też na 100% nie wiemy czy to zapalenie płuc.
Car nic nie dajemy bo nie można, nigdzie takch leków nie sprzedadzą, trzeba weterynarza wzywać bo też na 100% nie wiemy czy to zapalenie płuc.
Re: Przy kawie ...
Nie Kay, to byl wolontariat.Praktyki ida wlasnym torem.;/
Zannka ja bym wezwala.Bo nawet jesli to przypuszczenia to i tak lepiej sprawdzic.
Zannka ja bym wezwala.Bo nawet jesli to przypuszczenia to i tak lepiej sprawdzic.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie no będziemy wzywać na pewno, inaczej się bez tego nie obędzie...
Re: Przy kawie ...
Hej Carina
tak Krzysiek
już niedługo zmienie nick -napisałem wczoraj prośbe do admina o zmiane nicku na Kris więc już chyba będzie wam wygodniej się do mnie zwracać :p
Kay mi herbatki chyba by nie pomogły. Jak mam poważny kryzys i już ledwo głowę trzymam prosto to wstaje i ide na hale wtedy na jakiś czas mam spokój
tak Krzysiek
Kay mi herbatki chyba by nie pomogły. Jak mam poważny kryzys i już ledwo głowę trzymam prosto to wstaje i ide na hale wtedy na jakiś czas mam spokój
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Dobrze wiedziec.Bo ja jestem czasami tak zamotana, ze pewnie bym sie na poczatku nie polapala ;)Chyba ze po avku i postach.,;p
A czemu masz taki kryzys...wyczerpanie zimowo-wiosenne czy tak ogolnie?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Zanna... ale to wszystkie Wam zachorowaly czy tylko część...
aaa jak mają do końca czerwca czas, to lipa... ;/
Car.. aaaa.. no ale to już jakieś tam doświadczenie masz
zawsze coś... to i teraz powinno Ci był łatwiej
Kris
ale najpierw była bawarka, a teraz jakaś niby dodająca energii ...
aaa jak mają do końca czerwca czas, to lipa... ;/
Car.. aaaa.. no ale to już jakieś tam doświadczenie masz
zawsze coś... to i teraz powinno Ci był łatwiej
Kris
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Bawarka? z mlekiem ta? ej to dla kobiet ktore karmia. haha
A tak powaznidm to nie wiedzialam ze to podnosi ;j
A tak powaznidm to nie wiedzialam ze to podnosi ;j
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hej wszystkim !
przyszłam się pożegnać jadę do szkoły
wracam w niedzielę do was także miłego weekendu dziewczyny i chłopaki

„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Dokładnie 
jak dla mnie rewelacyjne połączenie..
tylko że.. robię wtedy mocniejszą herbatę i ją dodatkowo słodzę...
herbata wolniej pobudza ale dłużej działa
do miłego Miaamy i powodznia
jak dla mnie rewelacyjne połączenie..
tylko że.. robię wtedy mocniejszą herbatę i ją dodatkowo słodzę...
herbata wolniej pobudza ale dłużej działa
do miłego Miaamy i powodznia
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Carina wiecz co chyba tak ogólnie a nie przez zmęczenie:)
Kay ble herbata z mlekiem nie dałbym rady
nie lubie mleka
Czuje że by mnie ta herbatka przeciściła
Kay ble herbata z mlekiem nie dałbym rady
Czuje że by mnie ta herbatka przeciściła
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
heheh
fakt trzeba lubić takie połaczenie 
ale nie lubisz czy nei możesz
ja tam strasznie lubię mleko
nawet jak już piję kawę to mleko z kawą
ale nie lubisz czy nei możesz
ja tam strasznie lubię mleko
nawet jak już piję kawę to mleko z kawą
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
bardzo dobra jest bawarka
Re: Przy kawie ...
Nie lubie mleka , tak samo jak mój ojciec 
Kawy też nie lubie więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko spacerek na orzeźwienie
Kawy też nie lubie więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko spacerek na orzeźwienie
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
heh też odpada bo herbatke słodzę jedną łyżeczkę :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
niewiesz co tracisz 
Re: Przy kawie ...
Możliwe Elżbietko ale jednak sie nie przekonam 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
On ja normalnie w ogóle nie słodzę 
tylko bawarkę
tylko bawarkę
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Krzys to guarane dorwij w napoju.pomoze 
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
ja tez wogole nie słodze ani kawy ani herabaty a bawarke tak
Re: Przy kawie ...
Witajcie :**
Bawarka ohyda, nie wiem jak można to pić... A ja mam tak, że herbatę jak robię to zalewam i od razu wyjmuję woreczek jak lekko się woda zabarwi, bo nie lubię mocnej herbaty, jest dla mnie wtedy niedobra..
Carinka to gratulacje
Super
A kiedy obrona??
Kay i jak nastroje?? Pogodziliście się już?
No i jak się udały zakupy z siostrą??
Zanna może to nie będzie nic groźnego.. Wy lepiej znacie zwierzaki to więcej możecie powiedzieć na ich temat, ale nie można się tak nastawiać...
Tak to jest właśnie, tu by Ci trzeba było kupić coś a wyskakuje ważniejszy wydatek i tak kasy się szybko człowiek pozbywa.. eh szkoda, że pieniądze nie rosną na drzewach..
Vanilka jak tam w szkole?? Pozaliczałaś??
No i jak tam z A.?
On, a może jakiś napój energetyczny??
Bawarka ohyda, nie wiem jak można to pić... A ja mam tak, że herbatę jak robię to zalewam i od razu wyjmuję woreczek jak lekko się woda zabarwi, bo nie lubię mocnej herbaty, jest dla mnie wtedy niedobra..
Carinka to gratulacje
Super
A kiedy obrona??
Kay i jak nastroje?? Pogodziliście się już?
No i jak się udały zakupy z siostrą??
Zanna może to nie będzie nic groźnego.. Wy lepiej znacie zwierzaki to więcej możecie powiedzieć na ich temat, ale nie można się tak nastawiać...
Tak to jest właśnie, tu by Ci trzeba było kupić coś a wyskakuje ważniejszy wydatek i tak kasy się szybko człowiek pozbywa.. eh szkoda, że pieniądze nie rosną na drzewach..
Vanilka jak tam w szkole?? Pozaliczałaś??
No i jak tam z A.?
On, a może jakiś napój energetyczny??
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich 
Madlen jak już mam pić napoje energetyczne to tylko w wódeczką
hehe
a tak serio to nie dziękuje jak wypijetaki napój to mam problem w nocy zasnąć tak mnie trzyma:)
Trzeba po prostu wziąć się za robote to się nie będzie chciało spać
Widze madlen że mnie rozumiesz na samą myśl żeby połączyć herbate z mlekiem robi mi się zawirowanie w żołądku hehe
Madlen jak już mam pić napoje energetyczne to tylko w wódeczką
a tak serio to nie dziękuje jak wypijetaki napój to mam problem w nocy zasnąć tak mnie trzyma:)
Trzeba po prostu wziąć się za robote to się nie będzie chciało spać
Widze madlen że mnie rozumiesz na samą myśl żeby połączyć herbate z mlekiem robi mi się zawirowanie w żołądku hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
a wiecie , ze njlepszym lekiem na wszystko jest praca , bo to właśnie się oplaca
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
