Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ja tez staram sie urozmajcac tak.Niestety nie zawsze jest na tyle kasy i czasu ;/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Kayira pisze:jasne Miaamyjest rewelacyjny
oczywiście z okazji tego że to wasza półrocznica to wszamałabym tylko kurczaczka i już by mnie nie było
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Hej Jamelia
Serducho juz trochę podleczone
Poznałem kilka dziewczyn przez internet i sobie z nimi pisze więc mi czas szybko leci i nie myśle o byłej :p
A tak na marginesie w chwili obecnej nie mogę zaglądać do tego wątku bo widze że się rozpisałyście o smacznym jedzonku. I jak się tego naczytałem to prawie język połknąłem.Ja taki głodny a do końca pracy jeszcze godzinka więc nie chce się męczyć heeh
Serducho juz trochę podleczone
Poznałem kilka dziewczyn przez internet i sobie z nimi pisze więc mi czas szybko leci i nie myśle o byłej :p
A tak na marginesie w chwili obecnej nie mogę zaglądać do tego wątku bo widze że się rozpisałyście o smacznym jedzonku. I jak się tego naczytałem to prawie język połknąłem.Ja taki głodny a do końca pracy jeszcze godzinka więc nie chce się męczyć heeh
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie :*
Ale śpiący dzień dzisiaj...
Ja tam kurczaczka lubię, tylko na różne sposoby, żeby się nie przejadł.. Ale mój woli wieprzowinę, więc przeważnie jest jakiś karczek, schabik czy coś innego...
Ale na tego kurczaka z suszonymi pomidorami to już się nastawiam i nastawiam ale w końcu go zrobię, bo aż mnie ciekawi jak smakuje, bo takiego jeszcze nie robiłam, a jak tak Kay zachwala to warto spróbować
Kay no to na pewno zakupy będą udane
Oczywiście zmmuszona będziesz pochwalić się co kupiłaś 
Ja do kontroli za miesiąc, wszystko wtedy będzie wiadome co dalej..
A z Black, przykra sprawa...
Car, ja tam się nie bardzo orientuje w fitnessie ale zumba u mnie 15 zł bodajże bo siostra chodziła, ale karnet nie wiem.. nie mam pojęcia,
Chyba nie tak drogo jeszcze u Ciebie
Jam no wiem o co chodzi, a nie mogłabyś zostać u Niego na noc?? i kilka dni spędzić razem??
Ciężko tak na dłuższą metę, bo człowiek jednak tęskni.. no i ma potrzeby
U mnie ok, póki co bez większych zgrzytów
jakoś się żyje
On, ale Ty się Hindusami wymawiasz a wcześniej to czemu Cię nie było?? No ??
Kurczę Ty mówisz, że niewygodne a mój Mąż je uwielbia i nie wyobraża sobie pracy w innych butach
Ale śpiący dzień dzisiaj...
Ja tam kurczaczka lubię, tylko na różne sposoby, żeby się nie przejadł.. Ale mój woli wieprzowinę, więc przeważnie jest jakiś karczek, schabik czy coś innego...
Ale na tego kurczaka z suszonymi pomidorami to już się nastawiam i nastawiam ale w końcu go zrobię, bo aż mnie ciekawi jak smakuje, bo takiego jeszcze nie robiłam, a jak tak Kay zachwala to warto spróbować
Kay no to na pewno zakupy będą udane
Ja do kontroli za miesiąc, wszystko wtedy będzie wiadome co dalej..
A z Black, przykra sprawa...
Car, ja tam się nie bardzo orientuje w fitnessie ale zumba u mnie 15 zł bodajże bo siostra chodziła, ale karnet nie wiem.. nie mam pojęcia,
Chyba nie tak drogo jeszcze u Ciebie
Jam no wiem o co chodzi, a nie mogłabyś zostać u Niego na noc?? i kilka dni spędzić razem??
Ciężko tak na dłuższą metę, bo człowiek jednak tęskni.. no i ma potrzeby
U mnie ok, póki co bez większych zgrzytów
On, ale Ty się Hindusami wymawiasz a wcześniej to czemu Cię nie było?? No ??
Kurczę Ty mówisz, że niewygodne a mój Mąż je uwielbia i nie wyobraża sobie pracy w innych butach
Re: Przy kawie ...
Hej Madlen
Wiesz co szczerze Ci powiem że mi się nic nie chciało. Byczyłem się ile wejdzie
Co do butów to może Twój mąż ma lepsze moje są strasznie nie wygodnie. Po paru godzinach bolą stopy i trudno jest w nich wystać. No i noga w nich kiśnie bo nie mają w ogóle wyentyalcji i stopa nie oddycha
Wiesz co szczerze Ci powiem że mi się nic nie chciało. Byczyłem się ile wejdzie
Co do butów to może Twój mąż ma lepsze moje są strasznie nie wygodnie. Po paru godzinach bolą stopy i trudno jest w nich wystać. No i noga w nich kiśnie bo nie mają w ogóle wyentyalcji i stopa nie oddycha
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Witajcie
Narzekacie na buty bhp a co ja mam powiedzieć jak mam ciężkie i grube gumowce sięgające prawie po kolana? I muszę w nich wytrzymać całe 8 godzin. A zapachy co niektórzy mają takie że idzie się przewrócić
, ale to tacy co chodzą w jednej parze parę lat, i nie wiedzą co to jest talk do stóp którego nam nie ograniczają.

A była się odzywa, na szczęście coraz mniej od czasu kiedy zmieszałem ją z obornikiem.
wiem że nie powinienem jej tak poniżać ale to chyba było jedyne wyjście żeby się odczepiła i gdzie indziej szukała sponsora. I dalej może się prostytułować, już mnie to nie interesuje.
Narzekacie na buty bhp a co ja mam powiedzieć jak mam ciężkie i grube gumowce sięgające prawie po kolana? I muszę w nich wytrzymać całe 8 godzin. A zapachy co niektórzy mają takie że idzie się przewrócić
car nie wiem czy to to samo ale jak chodziłem na siłownie to za jedną wejściówkę płaciłem 7zł a jak kupiłem karnet na 12 wejść to wychodziło mnie to 5zł za dzieńCarina pisze:Witajcie.
Kurcze zaczelam chodzic na areobik i masakra z tymi ukladami.Powiedzcie orientujecie sie w jakich cenach sa u was pojedyncze spotkania i karnety? pytam bo u nas za h bierze dyche i mowia mi, ze to drogo ;o
Jam no co zrobić jak się interesuję elektroniką, obrabianiem metali (obrabianie termiczne, skrawaniem i spawanie mig, mag, tig, gazowe)i dodatkowo jeżdżę na ryby w ramach relaksuJamelia pisze:
Adix piszesz jakies kosmiczne rzeczyz moim pewnie byście sobie pogadali ale niestety nie rozumiem o czym Ty mówisz
Powiedz jak tam sprawy z Twoja byłą? Utrzymujecie kontakt?
A była się odzywa, na szczęście coraz mniej od czasu kiedy zmieszałem ją z obornikiem.
wiem że nie powinienem jej tak poniżać ale to chyba było jedyne wyjście żeby się odczepiła i gdzie indziej szukała sponsora. I dalej może się prostytułować, już mnie to nie interesuje.
Adrian

Re: Przy kawie ...
On, to super że się nie zamknąłeś i poznajesz nowe osoby 
Madi.. mam nadzieje że sie udadzą
muuszą
a nawet jak nie to mam ochotę na połażenie po sklepach i ogladanie kazdej pierdoły... 
a kurczak bardzo dobry.. smakował nawet mojemu szagrowi, który za drobiem nie przepada
Car... ja kiedyś za fitnes kupowałam karnet, 4 wejscia w miesiącu chyba 60 zł, we wrocku....
Adix.... to teraz tylko trzymac kciuki byś poznał odpowiednią pannę
Madi.. mam nadzieje że sie udadzą
muuszą
a kurczak bardzo dobry.. smakował nawet mojemu szagrowi, który za drobiem nie przepada
Car... ja kiedyś za fitnes kupowałam karnet, 4 wejscia w miesiącu chyba 60 zł, we wrocku....
Adix.... to teraz tylko trzymac kciuki byś poznał odpowiednią pannę
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay to udanych zakupów 
Nie wiem jakie te buty, ale takie z blachami na przodzie właśnie.. być może jakoś się różnią od siebie, ale co ja tam wiem
Adrian, całe szczęście, że macie mniejszy kontakt.. ale jeszcze lepiej by było jakbyś całkiem przestał się odzywać.. Tak dla własnego dobra
Nie wiem jakie te buty, ale takie z blachami na przodzie właśnie.. być może jakoś się różnią od siebie, ale co ja tam wiem
Adrian, całe szczęście, że macie mniejszy kontakt.. ale jeszcze lepiej by było jakbyś całkiem przestał się odzywać.. Tak dla własnego dobra
Re: Przy kawie ...
Heheh.. nie wiem... ja zazwyczaj mam problemy ze znalezieniem czegoś co mi się podoba....
więc się wolę nie nastawiać....
bardziej się chyba cieszę na spotkanie z siostrą...
więc się wolę nie nastawiać....
bardziej się chyba cieszę na spotkanie z siostrą...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zresztą nie wiem czy też tak masz, bo ja jak zaplanuje zakupy to przeważnie nic nie kupię bo się mi nie podoba, tylko wtedy jak kasy nie mam to tyle rzeczy bym chciała 
A Ona daleko od Ciebie mieszka??
A Ona daleko od Ciebie mieszka??
Re: Przy kawie ...
nie
wymieniłyśmy się 
ona teraz we wrocku a ja w domu
ale wiesz.. jak już kazda ma swój dom itp..
to mniej czasu dla siebie.. tylko w pracy w sumie gadamy..
a tak by gdzieś wyjśc już nie zawsze jest czas...
też tak mam.. a teraz mam premię i pewnie nei będę miała na co jej wydac..
tyle dobrego że X kupiłam prezent
ona teraz we wrocku a ja w domu
ale wiesz.. jak już kazda ma swój dom itp..
to mniej czasu dla siebie.. tylko w pracy w sumie gadamy..
a tak by gdzieś wyjśc już nie zawsze jest czas...
też tak mam.. a teraz mam premię i pewnie nei będę miała na co jej wydac..
tyle dobrego że X kupiłam prezent
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
To razem pracujecie??
A co kupiłaś? (Jeśli to nie tajemnica) I to na mijające pół roku czy na inną okazję?
Muszę się pochwalić- zrobiłam dziś cytrynówkę
A co kupiłaś? (Jeśli to nie tajemnica) I to na mijające pół roku czy na inną okazję?
Muszę się pochwalić- zrobiłam dziś cytrynówkę
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Ja tylo na chwilkę na dobranockowego buziaka! Dopiero dotarłam do domku podróży. Od jutra się ode mnie nie opędzicie! :*
Re: Przy kawie ...
Dzien doberek 
Adix to troche cos innego Xp I jak widze to wcale duzo u nas nie bierze ;]
I sa efekty bo ewidentnie mam zakwasy ;p
Fajnie ze uwolniles sie choc w takim stopniu.
On, kazdy czasem potrzebuje takiego nic nie robienia i totalnego obijania ;D Byle nie weszlo w nawyk
Super. ze tez udaje ci sie zapomniec o bylej. tyle kobiet w kolo ;D ktoras na pewno bd odpowiedniejsza dla ciebie. 
Kay pochwal sie ;>
Madi, to tylko czekaj jak sie pojawimy u ciebie na ow trunku ;}
Agatko czekamy ;*
Adix to troche cos innego Xp I jak widze to wcale duzo u nas nie bierze ;]
I sa efekty bo ewidentnie mam zakwasy ;p
Fajnie ze uwolniles sie choc w takim stopniu.
On, kazdy czasem potrzebuje takiego nic nie robienia i totalnego obijania ;D Byle nie weszlo w nawyk
Kay pochwal sie ;>
Madi, to tylko czekaj jak sie pojawimy u ciebie na ow trunku ;}
Agatko czekamy ;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hej Wam 
już wklejałam w prezenty
ale...
w sumei kupiłam mu ta oo
na pół roku, chcemy kolację zrobić i ogólnie razem spędzić dzień...

Madi, nie pracujemy razem, ale od śmierci ojca i rozpoczęcia wyjazdów mamy, nawiązała się między nami bardzo dobra więź...
i nawet teraz jak teoretycznie każda ma swoje,... to nas do siebie ciągnie....
dalej często ubieramy się tak samo, to samo mówimy.... a ta rozłąka... no jakoś nadrabiamy
Agatka, wracaj bo Ciebie brakuje
Car.. tylko byś napisała co u Ciebie i jak maly
a propo Black... dalej szuka pracy, z połówkiem raz lepiej, raz gorzej.. i ma jakies problemy z netem...
już wklejałam w prezenty
ale...
Madi, nie pracujemy razem, ale od śmierci ojca i rozpoczęcia wyjazdów mamy, nawiązała się między nami bardzo dobra więź...
i nawet teraz jak teoretycznie każda ma swoje,... to nas do siebie ciągnie....
dalej często ubieramy się tak samo, to samo mówimy.... a ta rozłąka... no jakoś nadrabiamy
Agatka, wracaj bo Ciebie brakuje
Car.. tylko byś napisała co u Ciebie i jak maly
a propo Black... dalej szuka pracy, z połówkiem raz lepiej, raz gorzej.. i ma jakies problemy z netem...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zannka ;*
U ciebie tez taki poczatek.?
Co u nas... Maly na szczescie bez powrotow.Mial male odwodnienie ale juz jest ok.Troche malo jeszcze je ale to kwestia paru dni ;}
Od lutego prowadzam go do przedszkola tj bd prowadzac...zeby sie juz klimatyzowal.I troche mi dziwnie bd jak bd na wolnym a on tam ;)Ale to mu na dobre wyjdzie.
W lutym tez mam wiedziec co z praktykami
I tez mam troche pietra haha
A tak poza tym to ustalilismy z Miskiem, ze po obronie ustalamy date slubu.;)I tak wstepnie jest na wrzesien. ;)Ale to jeszcze do omowienia.
U ciebie tez taki poczatek.?
Co u nas... Maly na szczescie bez powrotow.Mial male odwodnienie ale juz jest ok.Troche malo jeszcze je ale to kwestia paru dni ;}
Od lutego prowadzam go do przedszkola tj bd prowadzac...zeby sie juz klimatyzowal.I troche mi dziwnie bd jak bd na wolnym a on tam ;)Ale to mu na dobre wyjdzie.
W lutym tez mam wiedziec co z praktykami
A tak poza tym to ustalilismy z Miskiem, ze po obronie ustalamy date slubu.;)I tak wstepnie jest na wrzesien. ;)Ale to jeszcze do omowienia.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie dość, że jeszcze tamten rok się za nami ciągnie to się skończył z pustym kontem. Jak już wplyneło 200 zł na konto to jak na złość cielaki chorują i pieniądze znowu pójdą... Doplaty nie wpływają, kuchnia stoi w miejscu, teściowa daje popalić i już wszystkiego mam dość!!!!
Carina to gratuluję kochana
Carina to gratuluję kochana
Re: Przy kawie ...
Dziekuje ;*
To niewesolo.A co tym cielaczkom dolega?
A jakies dofinansowania? moze wam sie cos nalezy.
My tez z kasa krucho.Ale styka poki co.Niestety zeby np na jakis wspolny wypad lub cos, to juz brak.A teraz jak pojde na te praktyki to tez nie wiem jak bd.
Bo dwa dni mi odpadna z job...i to jak bosska sie zgodzi.Jak nie to nie mam pojecia jak to bedzie.
To niewesolo.A co tym cielaczkom dolega?
A jakies dofinansowania? moze wam sie cos nalezy.
My tez z kasa krucho.Ale styka poki co.Niestety zeby np na jakis wspolny wypad lub cos, to juz brak.A teraz jak pojde na te praktyki to tez nie wiem jak bd.
Bo dwa dni mi odpadna z job...i to jak bosska sie zgodzi.Jak nie to nie mam pojecia jak to bedzie.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Zapalenie płuc podejrzewam...
No właśnie mamy takie jakby dofinansowanie, doplaty ale kiedy je wpłaćą to nie wiadomo, w tamtym roku dostaliśmy pod koniec lutego to może teraz też tak będzie...
A co za praktyki?
No właśnie mamy takie jakby dofinansowanie, doplaty ale kiedy je wpłaćą to nie wiadomo, w tamtym roku dostaliśmy pod koniec lutego to może teraz też tak będzie...
A co za praktyki?
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki 
A ja znowu dzisiaj kryzys w pracy, chyba będe musiał sobie powieki pineskami przybić do czoła to wtedy nie zasne. Inaczej nie poradze sobie z tym snem. I jeszcze na dodatek w pracy na śniadanko była przyszna fasolka po bretońsku a wiecie jak to jest po jedzonku. Człowiek by poleżał i się trochę zdrzemnoł
A ja znowu dzisiaj kryzys w pracy, chyba będe musiał sobie powieki pineskami przybić do czoła to wtedy nie zasne. Inaczej nie poradze sobie z tym snem. I jeszcze na dodatek w pracy na śniadanko była przyszna fasolka po bretońsku a wiecie jak to jest po jedzonku. Człowiek by poleżał i się trochę zdrzemnoł
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Zanna... współczuje.. a nie możecie jakoś trochę ich pogonić by wczesniej była dopłata ??
a teściowie mieli Wam oddać...
Car... ale super, gratuluje, ale się cieszę :d
no i dobrze że ały zdrowy.. a przedszkole mu na plus wyjdzie
On, ja się dziś herbatkami na nogi stawiam
a teściowie mieli Wam oddać...
Car... ale super, gratuluje, ale się cieszę :d
no i dobrze że ały zdrowy.. a przedszkole mu na plus wyjdzie
On, ja się dziś herbatkami na nogi stawiam
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zannka.Oj to powazna choroba.
Ale dajecie jakies leki?
Wiesz, niby mam miec psychologiczne przygotowanie i pracowac z dziecmi z zespolem...ale nie wiem jak to bd wypladalo.Dopiero maja mi dac znac co i jak.Ale nie licze na duzo...bo wiadomo- co ja w trakcie nauki moge zaoferowac.jednak juz samo przebywanie z takimi dziecmi duzo mi da, dlatego tak czy siak jestem dobrej mysli.
A jak nie to bd myslala pozniej.
Witaj On ;3 Krzysiu tak? bo juz nie pamietam ;/
Taka pogoda tez ma na to wplyw.Sama bym sie legla.A jak wieczor przychodzi to nie moge zasnac.;}
Ale dajecie jakies leki?
Wiesz, niby mam miec psychologiczne przygotowanie i pracowac z dziecmi z zespolem...ale nie wiem jak to bd wypladalo.Dopiero maja mi dac znac co i jak.Ale nie licze na duzo...bo wiadomo- co ja w trakcie nauki moge zaoferowac.jednak juz samo przebywanie z takimi dziecmi duzo mi da, dlatego tak czy siak jestem dobrej mysli.
A jak nie to bd myslala pozniej.
Witaj On ;3 Krzysiu tak? bo juz nie pamietam ;/
Taka pogoda tez ma na to wplyw.Sama bym sie legla.A jak wieczor przychodzi to nie moge zasnac.;}
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość