Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich :*
On= naprawdę spać nie możesz po nich?? Kurczę jak ja bym chciała tak mieć... Mnie to chyba jeszcze bardziej osłabiają..
No tak takie połączenie zdecydowanie dla mnie też niezbyt zachęcające.. Nie lubię mleka, nie piję, jest okropne i śmierdzi..
Elu hej:)
No niekoniecznie się opłaca...
On= naprawdę spać nie możesz po nich?? Kurczę jak ja bym chciała tak mieć... Mnie to chyba jeszcze bardziej osłabiają..
No tak takie połączenie zdecydowanie dla mnie też niezbyt zachęcające.. Nie lubię mleka, nie piję, jest okropne i śmierdzi..
Elu hej:)
No niekoniecznie się opłaca...
Re: Przy kawie ...
witajcie 
Madi.... zakupy.. ech... nic nie kupiłam w sumie...
koszulkę dla X, sobie bluzkę... jakieś kosmetyki..
ale nic co chciałam , że tak powiem..
za to pogadalam sobie z siostrą
własnie... Vanilka, jak tam z A??
Madi.... zakupy.. ech... nic nie kupiłam w sumie...
koszulkę dla X, sobie bluzkę... jakieś kosmetyki..
ale nic co chciałam , że tak powiem..
za to pogadalam sobie z siostrą
własnie... Vanilka, jak tam z A??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Kay
No mówiłam, że jak chcesz coś kupić to nie kupisz..
Dobrze, że przynajmniej z siostrą byłaś to Ci się nie nudziło chodzenie po sklepach
A jak tam samopoczucie?? Z X się pogodziliście?
No mówiłam, że jak chcesz coś kupić to nie kupisz..
Dobrze, że przynajmniej z siostrą byłaś to Ci się nie nudziło chodzenie po sklepach
A jak tam samopoczucie?? Z X się pogodziliście?
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
wiecie jak się nie kupi to przynajmniej czas miło spedzony
Re: Przy kawie ...
skoczę jutro do mnie na plac, to choć może spodnie kupię...
bo w sumie na tym mi najbardziej zależy....
tak zawsze jest że jak człowiek czegoś szuka to nie znajdzie....
ale to juz norma....
ale faktycznie przynajmniej się nagadałyśmy, ponarzekałyśmy i się pośmiałyśmy
a z X... jest lepiej, od razu się w sumie pogodziliśmy...
nie potrafimy zasypiać nie odzywając się do siebie....
co prawda pewnie i tak będziemy musieli na spokojnie sobie pogadać...
ale to już bardziej by wyklarować sytuację
bo w sumie na tym mi najbardziej zależy....
tak zawsze jest że jak człowiek czegoś szuka to nie znajdzie....
ale to juz norma....
ale faktycznie przynajmniej się nagadałyśmy, ponarzekałyśmy i się pośmiałyśmy
a z X... jest lepiej, od razu się w sumie pogodziliśmy...
nie potrafimy zasypiać nie odzywając się do siebie....
co prawda pewnie i tak będziemy musieli na spokojnie sobie pogadać...
ale to już bardziej by wyklarować sytuację
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
wiesz kaj przed zachodem pogodz się aby noc nie zapadla nad wasniami
Re: Przy kawie ...
Ale my tak w sumie od samego początku....
pokłócimy się i w sumie po chwili sie godzimy...
nie umiała bym tak jak moja przyjaciółka, że się pokłóciła ze swoim facetem, a potem przez tydzień się do siebie nie odzywają...
pokłócimy się i w sumie po chwili sie godzimy...
nie umiała bym tak jak moja przyjaciółka, że się pokłóciła ze swoim facetem, a potem przez tydzień się do siebie nie odzywają...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
i to jest dobre , ze potraficie się godzic aby nad waszym zagniewaniem słonce nie zachodzil
Re: Przy kawie ...
Ja też bawarki nie ruszę.... fuj.... kawę z mlekiem owszem ale herbaty nigdy w życiuon28 pisze:Witam wszystkich
Madlen jak już mam pić napoje energetyczne to tylko w wódeczkąhehe
a tak serio to nie dziękuje jak wypijetaki napój to mam problem w nocy zasnąć tak mnie trzyma:)
Trzeba po prostu wziąć się za robote to się nie będzie chciało spać
Widze madlen że mnie rozumiesz na samą myśl żeby połączyć herbate z mlekiem robi mi się zawirowanie w żołądku hehe
A moja teściowa to wypije taką herbatę i to jeszcze z mlekiem takim prawdziwym od krowy!!! Ja tego mleka w ogóle nie ruszę, nawet kawa z nim mi śmierdzi.
Re: Przy kawie ...
Elu, a co tam u Ciebie ?
Jak się czujesz ??
Jak dzieciaki ??
Jak się czujesz ??
Jak dzieciaki ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
ja samopoczucie mam ok jakos leci pomaludku . dzieciaki zdrowe a i dzisiaj ostatni dzień do szkoły a potem ferie które będą spedzac w domu
. popada im i będą mieć zime a ja z przerażeniem na to patrze , ze tak za oknem sypie
. popada im i będą mieć zime a ja z przerażeniem na to patrze , ze tak za oknem sypie
Re: Przy kawie ...
ale dla dzieciaków to frajda
nie ma co 
a jak z Twoim ?? unormowało się ?
a jak z Twoim ?? unormowało się ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
chyba się nie unormuje , bo mi zobojętniał i tak po analizie wszystkiego po prostu on tez chce być sam a ja chyba już tez sama z dziecmi . zaduzo pytan bez odpowiedzi . widujemy się ale dla mnie to tylko kolezenstwo juz
Re: Przy kawie ...
Szkoda, bo jednak człowiek potrzebuje drugiej osoby 
a kogoś onnego na oku
a kogoś onnego na oku
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
tak masz racje każdy potrzebuje tej bliskiej osoby dla siebie . nie każdy ma to szczęście , ale musi się pogodzić tez i z tym , ze tymi najbliższymi pozostają tylko dzieci
Re: Przy kawie ...
No ale jeszcze wiele przed Tobą 
podziwiam tu moją teściową.. ma już swoje lata,,,
niby jakiegoś tam partnera... ale mówi wprost że jak czegoś tam nie zmieni to go pogoni, i znajdzie innego
podziwiam tu moją teściową.. ma już swoje lata,,,
niby jakiegoś tam partnera... ale mówi wprost że jak czegoś tam nie zmieni to go pogoni, i znajdzie innego
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
100% racje ma
Re: Przy kawie ...
Madlen
Tak mam że jak się w południe napije energetyka to w nocy nie zasne. Wiesz ja wcale nie zażywam kofiny więc dlatego mnie tak trzyma. NAwet jak wypije ok litra coli to też mam problemy ze snem
Culagula ja też nie rusze mleka prosto od krowy, strasznie mi nie smakuje no i ten zapach
A jak już mam się napić mleka to tylko zimne bo wtedy nie czuć tak bardzo tego smaku :p
Nareszcie piątek jeszcze pare godzin i w końcu pozbęde się tych hindusów
tym co pracują życzę mało pracy i szybbkiego końca a Ci co nie pracują weźie sie za robote hehe żartuje :p
Tak mam że jak się w południe napije energetyka to w nocy nie zasne. Wiesz ja wcale nie zażywam kofiny więc dlatego mnie tak trzyma. NAwet jak wypije ok litra coli to też mam problemy ze snem
Culagula ja też nie rusze mleka prosto od krowy, strasznie mi nie smakuje no i ten zapach
A jak już mam się napić mleka to tylko zimne bo wtedy nie czuć tak bardzo tego smaku :p
Nareszcie piątek jeszcze pare godzin i w końcu pozbęde się tych hindusów
tym co pracują życzę mało pracy i szybbkiego końca a Ci co nie pracują weźie sie za robote hehe żartuje :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Kris, a cukier ?? jak na Ciebie działa ??
eheheh.. w przyszłym tygodniu wracają do siebie ??
eheheh.. w przyszłym tygodniu wracają do siebie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay cukier na mnie nie działa nic się nie dzieje
mogę jeść tyle słodyczy ile chce i nic :p
Nie dzisiaj chyba jakoś po 14 wracają do siebie
Jest malutka szansa że w przyszłym roku zaproszą nas do siebie żeby im pomóc przy wzdrożeniach. Więc może być fajna wycieczka do Indii
Nie dzisiaj chyba jakoś po 14 wracają do siebie
Jest malutka szansa że w przyszłym roku zaproszą nas do siebie żeby im pomóc przy wzdrożeniach. Więc może być fajna wycieczka do Indii
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
to super .... zwiedzanie kraju zawsze cos ciekawego chociaż turystycznie
Re: Przy kawie ...
Hej,
w koncu mi sie udalo
Piatek a ludzie jak powaleni uderzaja ;/
Snieg El? kurcze a u nas deszcz i ponuro ;(
Szkoda, ze tak sie u was potoczylo...ale moze tak faktycznie bd lepiej.Bo najwazniejsze ze jestescie w tej kwestii zgodni.I za to trzymam kciuki ;*
Madi.Obrone jak dobrze pojdzie to za polwora roku
Widze ze masz tak jak ja Krzysiu
Jak wypije kofeinowe cokolwiek to w danej chwili nic a potem masakra...
A wypad to fajna sprawa i zawsze cos odmiennego.
w koncu mi sie udalo
Snieg El? kurcze a u nas deszcz i ponuro ;(
Szkoda, ze tak sie u was potoczylo...ale moze tak faktycznie bd lepiej.Bo najwazniejsze ze jestescie w tej kwestii zgodni.I za to trzymam kciuki ;*
Madi.Obrone jak dobrze pojdzie to za polwora roku
Widze ze masz tak jak ja Krzysiu
Jak wypije kofeinowe cokolwiek to w danej chwili nic a potem masakra...
A wypad to fajna sprawa i zawsze cos odmiennego.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Kris, no nie mów ?? no my tez planujemy wyjazd na urlop do Indii ale to wiesz, nie za frajer w delegacje 
ja piję kawe i ide spac
hej Car
ja piję kawe i ide spac
hej Car
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej ;*
Ale dziala wtedy kiedy ma działac?
Haha a sie zdziwicie jak tam sie przypadkiem spotkacie ;d
Ale dziala wtedy kiedy ma działac?
Haha a sie zdziwicie jak tam sie przypadkiem spotkacie ;d
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
oj to bym się zdziwiła
a mój X jeszcze bardziej...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość