Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

dzwoniłam wczoraj do niego i powiedziałam mu wszystko to powiedziała mi żebym odczekała jeszcze trochę bo że może po okresie bo strasznie krótki miałam a jak bedzie dalej boleć to mam przyjechać więc się wszystko okaże...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

uuu to nie wesoło...
a od kiedy Cię tak boli ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

właśnie odczuwalam bóle przed okresem i teraz i się troche martwię bo jak miałam torbiele to mnie podczas seksu bolało i teraz znowu tak mam i nie wiem czy się czasem znowu coś nie dzieje...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no ale pigułki chyba na to brałas... juz przestałas ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

biorę cały czas dlatego dzwoniłam bo nie wiedziałam dlaczego tak może być.
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Hej wszystkim.
Kay zgłoszone... ;)
Adi bozie kochany jak się czujesz?? O co poszło właściwie ? Rety, co sie z tymi chłopami dzieje, nie dość że nie są w stanie utrzymać rodziny, wziąc na siebie odpowiedzialności za drugiego człowieka to jeszcze z lapami zaczynają lecieć... :cry:
Trzymaj się tam malutka, nie poddawaj się. Jestem z tobą :kiss2

Red a jak długo byliście razem?Ona mieszka blisko Ciebie czy w innym mieście? Nie wiem czemu ale ja odebrałam wrażenie że ta znajomość jest internetowa... :roll: Pewnie się mylę, choć moja intuicja mnie zazwyczaj nie myli :D

Zanka bidulko :*
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no to bez sensu..s koro bierzesz powinno chyba przejść...


hej Jam :* już lecę pokasowac ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay w sumie to ja biorę tylko antykoncepcyjne a regulacje cyklu a PRL mam za wysoką i na razie nie mam na to leków, więc może znowu mi podskoczyła/.... Nie wiem już sama.

Cześć Jamelka :kiss2
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

Jamelia pisze:
Red a jak długo byliście razem?Ona mieszka blisko Ciebie czy w innym mieście? Nie wiem czemu ale ja odebrałam wrażenie że ta znajomość jest internetowa... :roll: Pewnie się mylę, choć moja intuicja mnie zazwyczaj nie myli :D
Poznałem ją na badoo... a mieszka 10km ode mnie. Możne nawet bliżej. Wczoraj do mnei zadzwoniła i dzisaij mamy się spotkać. Podobno przestarsazyła sie bliskości itd... zobaczymy. Jadę do niej wieczorem. :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

red może się wszystko ułoży ;)
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

nie będę dziękować ale mam tez taką nadzieję
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Red więc trzymam kciuki mocno! Daj znać jak poszło ;)
Kay dzięki :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie

Uuu ale się porobiło, Adidasowa żebyś czasem znów się miłosierna nie zrobiła i nie dała mu czasem kolejnej szansy..
No a właśnie o co tak właściwie poszło, że doszło do tego wszystkiego??

Kay wiem, wiem, wszystko nadrobiłam:) przeczytałam o wyjeździe i smacznym jedzonku:)
i że niestety musieliście wrócić;p
I działa Wam już piec normalnie??
Tak czytam i czytam i myślałam, że znów masz dziś wolne:)

Zanna to gdzie oni się podziali, że Ty sama jesteś?? Dychniesz sobie przynajmniej:)

Red no na Twoim miejscu to bym do tego spotkania lekko z dystansem podeszła, bo wiesz nie wiadomo czego Ona tak naprawdę teraz od Ciebie chce..
A moim bardzo osobistym i skromniutkim zdaniem, powinieneś znaleźć inną kobietę, nie jesteś stary a tyle fajnych dziewczyn jest a nie żebyś się wiązał z kimś co nie wie czego tak naprawdę chce od życia, tym bardziej, że jak się ma 2 dzieci to się jakoś przyszłościowo myśli..

No ale to tylko moja opinia, wiadomo Twoje życie, Twój wybór..

Agatka hej:*
Dostałąś pierścionek bo chyba nie napisałaś w końcu?? I jak ogólnie było??

Jam hejka:*
To Ty nie wiesz że jak chodzi o słodkości i inne takie to się każdy takim wielkim samolubem robi?? Żeby nawet po jednej nam nie zostawić to naprawdę.. :P
A jak Tobie się układa, lepiej??
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madi pojechali do miasta a S. jeździł do banku ale już wrócił ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Madi... ja juz w pracy..a le w domu bym posiedziała, moze bym wkońcu odespała...
i wykurowała....
jedzenie faktycznie rewelacyjne i takie fajne zmęczenie po wyjeździe....

Co do pieca.. już jest ok, musieliśmy rozkr,ęcić i poczysicic...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Hej Zanna< Kay :**
No to przy okazji się napaprało pewnie, jak to przy czyszczeniu.. nie cierpię tego...
Oj jak ja bym też chciała gdzieś pojechać na weekend, no ale.. mój ma trochę inne podejście.. :/

Zanna ale to teściów dalej nie ma czy razem z S. byli??
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no się nazbierało.. ale w końcu było ciepło i można się było wykąpać :D heheh
w ogóle wkleiłam przepis, w końcu :d
babskiesprawy.pl/ksiazka-kucharska-t8034-30.html" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/ksiazka-kuc ... 34-30.html

i gadałam z Adidasową, kazała podziękować za troskę..
powinna wejść jeszcze dzisiaj...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No widziałam widziałam:) I od razu jak mi przypomniałaś na jaką dużą blachę sie to robi??
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no na taką normalna...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No wiesz pytam, bo czasem ciasta są na mniejsze formy, albo na okrągłe.. Ciekawy przepis, tylko nie mam akurat orzechów..
Może Mama mi da trochę :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Bardzo dobre jest to casto ;)
warto zrobić.. ;)
nie, ten akurat jest na zwykła..
akurat mało mam przepisów na mała blaszkę ;)
mogę jeszcze Wam poszukac na bananowca :D
też dobre cisato i mozna kominować z innymi owocami
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Ja bananowca jadłam, ale jakoś mi nie posmakował, chyba, że mówimy o innym.. ten co jadłam z zieloną galaretką na wierzchu.. nie dla mnie, za słodki i mdły

A jeszcze się chciałam pochwalić, że nam pozytywnie wniosek rozpatrzyli o dostępności działki i drogi:)
Aktualnie rysują się nam już plany na gotowo do zatwierdzenia w starostwie:)
Jedyne dobre wieści
Awatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
Posty: 430
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 5:09 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Catherine »

Madlen nie miałam robionej cytologii bo jest płatna nie wiem czemu mi poszerzał tam ginekolog

Adidasowa nie bój się idź do ginekologa ,musisz sie zbadać:P
jak dobrze że wreszcie się odważyłaś powiedzieć ,że to koniec, gratulacje :P nie martw się znajdziesz lepszego faceta który będzie Cie traktował dobrze i szanował, jesteśmy wszystkie z Tobą trzymaj się :)

witajcie tak w ogóle :)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

cześć wam! mam problemy z netem i nie wiem kiedy będzie naprawiony tak więc nie martwcie się o mnie :) mam nadzieję że niedługo wracam :) :papa:
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej hej...
potem wkleję MAdi przepis, to zonaczysz....

Cat, a czemu Ci cytologii nie zrobił ?? jaka płatna, raz na dwa lata jets bezpłatna przecież...

Miaamy obyś szybko wróciła...

no to tak....
Black rozeszła się z połówkiem...
wróciła do siebie..
postara się wrócić za jakiś czas..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości