Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dzien doberek :)

Nie wiem co mam napisać :) jakąś taką pustkę w glowie mam ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Zanna ;)

ja dziś zapracowana.. ludzie powariowali, tel za tel..
koleżaki jednej nie ma..
a kumpel nie odbiera dziś... jakaś porażka...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

To Kay cierpliwości życzę ;)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

chyba raczej tego by mi głos nie wysiadł... ;/

jak sie w ogóle czujesz dziś ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

W miarę dobrze ale ja już sama nie wiem czy to mnie jajnik boli czy korzonki i ciężko mi to stwierdzić...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no to faktycznie...
bo jednak są dwa różne bóle...
ale jak korzonki to zastrzyki
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

To znaczy wiesz to jest taki ból do zniesiena bo mam go często, najgorzej jak już wyjdę do swojej roboty w oborze ale to wtedy nie dźwigam S. mi pomaga.

Ciekawe kiedy teściowa się zorientuję że brakuje jej garnka... Znając ją to pewnie wcale... Nie ma to nie ma.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej moje drogie :)

Tak tak wiem nie mogłyście sie doczekać aż coś napisze hehe :p

A tak serio to chyba jakiś wirus przyleciał nad Polske i ostatnio wszyscy się rozchodą ze sobą. I coś czuje że to chyba ja zapoczątkowałem tego wirusa bo ode mnie się zaczęło. Wszyscy dookoła się rozchodzą najpierw dwóch moich kolegów i teraz na forum czytam że też jest nie wesoło. Nawet u Eli też już wygasło w piecyku :( Co to się dzieje czy już nikt nie potrafi docenić tego co ma przy sobie :(
Innym wytłumaczeniem jest że może kupidyn się najeb...ł i strzela nie do tych ludzi co potrzeba :)

A tak poza tym to wszystko w miarę dobrze kredyt jakbym chciał to dostane na 17 lat więc jakbym go spłacił to chyba jeszce trochę pożyje :)
Treaz tylko pytanie czy rodzice będą chcieli te mieszkanie wziąć bo ja zostaje tu gdzie teraz mieszkam ( mieszkam na 3 piętrze i matula ma juz ciężko wchodzić bo ją kolana bolą ). A druga sprawa że tą kobitke trzeba na ziemie sprowadzić bo chce za nie jak za miedze czy jak to się tam pisze :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Można próbować coś tam negocjować może akurat zejdzie trochę z ceny, chociaż teraz z mieszkaniami ciężko to nigdy nic nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Zanna... wiesz co... ja od listopada dalej mam problemy z korzonkami...
pewnie powinnam jeszcze na jakieś zwolnienie ale nie mogę sobie na to pozwolić...
dobrze że S nie pozwala Ci dzwigać....

Kris, masz pomysły :P
ale część związków tu na forum, już się jakiś czas sypała...
czy tam była na niewiadomej..
np Black, w sumie u Adidasowej też....

fajnie jak by Ci się z tym mieksznaime udało...

co do tej knajpy o tkórej mówiłam ;)
nie bedę wklejać wszędzie zdjeć
post jest tu:
babskiesprawy.pl/post125525.html#p125525" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/post125525.html#p125525

MAdi, pytałaś się o to co dostałam od mamy ;)
w koncu zrobiłam i oto zdjęcie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Fajne prezenciki :)

A jedzonko aż ślinka leci :) Ja już też znalazłam knajpkę i z tego co czytam i widzę zdjęcia to chyba też dobre jedzonko :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no juz mi się od Krisa oberwało za zdjęcia :D
hahha.. jedzenie pyszne.. aż by się z chęcią wróciło :D

ano trafiła prawie mama ;) zkolczykami na pewno..
ale bransoletkami się wymieniłyśmy z siostrą
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Zanka tak ale ona chce za te mieszkanie jakieś 20 tys za dużo w tej cenie co ona sobie rzyczy to ja kupie nowe nie uzywane. I zarówno nowe jak i stare trzeba po swojemu zrobić więc albo spóści z ceny albo NARA :p

Kay jakbym miał jakiś pomysł to pewnie nie pisałbym na forum tylko leżał wtulony w jej hmmm ramiona a Wy o czym już pomyślałyście zboczuchy jedne :)

A co do prezentu to ja Ci prawde powiem bo Zanka nie chce Ci zrobić przykrości :) No wiec słuchaj nie no fajne chociaż ja bym tego nie założył :p nie pasuje mi do oczu :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no to jeżeli krzyczy więcej niż za nowe, no to coś nie halo,...
tym bardziej że jednak nowe mieszkania mają trochę wyższą cenę za metr..
no chyba ze dobra lokalizacja i blisko centrum....

hehe Kris, dzięki :D wiedziałam, ze mogę na Ciebie liczyć :P
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kris no wiesz co ? Ja tu staram się być miła a Ty już wszystko musisz wypaplać ;) musiałeś mówić na głos? ;)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Kay owszem lokalizacja jest w centrum ale naprawde przegieła z tym mieszkaniem tym bardziej że mówiła że łazienka jest do remontu. Mi sie wydaje że specjalnie walnęła taką cenę żeby było z czego spuszczać i wyjdzie że jaka ona jest dobra że tyle spóściła. Tylko że akurat moja matula siedzi w tym i wie po ile chodzą mieszkania :)

Sorki Zanka nieraz tak mam że szybciej powiem niż pomyśle jakoś tak głupio wyszło. Ale z jednej strony poco Kay okłamywać lepiej niech zna prawde :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

W sumie niech Ci będzie ;) nie będę więcej kłamać :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

oc dzięki Łaskawcy :P

hhehehe

Kris... no to jak orientuje się w cenach to tymbardzie...
ale jak babce powie ze się zna, to może struchleć ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

Hej wam! wróciłam bardzo szybko nie przypuszczałam że uwiną się tak szybko z tym netem :D

Hmm ... na mieszkaniach totalnie się nie znam i niemam pojęcia ile takie mieszkania kosztują :) Moje nowe mieszkania które kupuje ograniczają się do SIMSÓW :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Miaamy ;)
nie grałam w nie wieki..
ale kiedyś nawet na telefonie miałam :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

ja simsy ubustwiam :D chciaż już mniej niż kiedy mała byłam... mogą nie być włączane przez kilka miesięcy ale jak mnie coś napadnie to siedzę ze 2 dni non stop :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ja ich nie czaję :D o co chodzi itp ...
i ze każdym trzeba coś zrobić
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

noo tak kierujesz nimi jak ludzmi muszą jeść sikać myć się itp... noo i uczyć się też muszą :) im więcej dodatków tym więcej opcji mogą jeździć na wakacje itp :) ja tam ich uwielbiam :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

no i ogarnij tu całą rodzinę :D
wole mojego wow :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hahaha :D noo tak trudno ogarnąć jak jest ich dużo ale jak jest jeden czy dwuch to idzie dać radę :) albo jeden sim i jeden zwierzak i można ogarnąć :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości