Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Hej robaczki.;*
Ja sie w koncu ogarnelam. :pTroche mi to zajelo ale grunt ze sie udalo ;J
Zannka ale jak masz torbiele to pewnie dali ci leki na wchloniecie.Ja tak mialam kiedys...i wyszlo wtedy ze to cysty,ktore popekaly.Bolalo jak cholerka...ech i wtedy minelo mi spotkanie z ludkami z grona :/
Madi to super ;D
Redzik trzymam kciuki ;J
Ja sie w koncu ogarnelam. :pTroche mi to zajelo ale grunt ze sie udalo ;J
Zannka ale jak masz torbiele to pewnie dali ci leki na wchloniecie.Ja tak mialam kiedys...i wyszlo wtedy ze to cysty,ktore popekaly.Bolalo jak cholerka...ech i wtedy minelo mi spotkanie z ludkami z grona :/
Madi to super ;D
Redzik trzymam kciuki ;J
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Kay koleżanka mi mówiła żę 50 zł kosztuje nie robił chyba bo nic nie mówił że zrobi
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Ale to bylas prywatnie Cat, tak?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
nie ,byłam na NFZ a co?
Ostatnio zmieniony wt lut 11, 2014 9:29 pm przez Catherine, łącznie zmieniany 1 raz.
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
To sie dziwie.Bo cytologia tak jak Kay pisala jest na kase.
Ja mam co 3lata i dostaje wezwania i nie place.
Ja mam co 3lata i dostaje wezwania i nie place.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
faktycznie dziwne skoro tak mówisz, ale jak w ogóle wygląda cytologia to badanie ? ale niemógłby mi zrobić tego badania jeśli mnie nie poinformował nawet o tym
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
no jestem 
No właśnie to dziwne, że nie miałaś robionej cytologii, bo na nfz się nie płaci jak Dziewczyny już mówiły...
A może po prostu lekarz małomówny, pobrał próbkę do badania.. a nie kazał dzwonić za miesiąc??
O matko biedna Black... Koniecznie Ją ucałuj i pozdrów jak się bedziesz z Nią jeszcze kontaktować..
Car :*:)
No właśnie to dziwne, że nie miałaś robionej cytologii, bo na nfz się nie płaci jak Dziewczyny już mówiły...
A może po prostu lekarz małomówny, pobrał próbkę do badania.. a nie kazał dzwonić za miesiąc??
O matko biedna Black... Koniecznie Ją ucałuj i pozdrów jak się bedziesz z Nią jeszcze kontaktować..
Car :*:)
Re: Przy kawie ...
nic nie kazał dzwonić może sami zadzwonią ? nie mam pojęcia
przepisał mi tylko clotrimazolum tabletki na upławy
przepisał mi tylko clotrimazolum tabletki na upławy
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
clotrimazolum to jest przeciwgrzybiczne
No dziwne, jak wynik jest zły to dzwonią a tak to nie ale dla pewności możesz zapytać albo podejść i zapytać o wynik... tylko nie wiesz czy miałaś robioną... hmmm to jest tak rozszerza Cię a potem tak jakby drapnął tam w środku, przynajmniej ja to tak odczułam...
dziwne żebyś pierwszą wizytę miała i bez cytologii...
ale nie miałaś krwawienia??
No dziwne, jak wynik jest zły to dzwonią a tak to nie ale dla pewności możesz zapytać albo podejść i zapytać o wynik... tylko nie wiesz czy miałaś robioną... hmmm to jest tak rozszerza Cię a potem tak jakby drapnął tam w środku, przynajmniej ja to tak odczułam...
dziwne żebyś pierwszą wizytę miała i bez cytologii...
ale nie miałaś krwawienia??
Re: Przy kawie ...
wiem ze przeciwgrzybiczne ale to ja mam upławy takie nie wiem..
no właśnie rozszerzał i mnie bardzo bolało i nic więcej nie czułam tylko ból przy tym rozszerzaniu... nie miałam krwawienia a czemu pytasz ? to dziwne że zrobiła nie powiedział
no właśnie rozszerzał i mnie bardzo bolało i nic więcej nie czułam tylko ból przy tym rozszerzaniu... nie miałam krwawienia a czemu pytasz ? to dziwne że zrobiła nie powiedział
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Jak dostalas clotrimazolum to moze wpierw chcial przeleczyc.
Badanie nie jest bolesne, rozwierakami rozszerza i pobiera.Nie wiem jak u was bo u mas takim probnikiem.Ale pobieraja jeszcze taka dluga 'bagietką'.
Ale zawsze informuja.
Madi ;*
Black jest silna da sb rade.Ale calusy i tak przesylam.;*
Badanie nie jest bolesne, rozwierakami rozszerza i pobiera.Nie wiem jak u was bo u mas takim probnikiem.Ale pobieraja jeszcze taka dluga 'bagietką'.
Ale zawsze informuja.
Madi ;*
Black jest silna da sb rade.Ale calusy i tak przesylam.;*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
ja tam nie widziałam by co pobierał tylko rozszerzał nic więcej chyba nie było..
ja nie mam żadnej grzybicy tlyko te upławy dziwne i przpeisał mi to dzisiaj zaczne to stosować
ja nie mam żadnej grzybicy tlyko te upławy dziwne i przpeisał mi to dzisiaj zaczne to stosować
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
No mnie bolało jak mi cytologię robił..
Pytam bo jakbyś miała okres albo inne krwawienie to na pewno by nie zrobił bo nie można tak..
Wiem że nie masz ale to zapobiegawczo żeby Cię nic nie złapało.. ja stosowałam maść na piersi.. ale mi nie pomogła
Ale mimo wszystko Car... Jakiś sezon na zerwania...
Pytam bo jakbyś miała okres albo inne krwawienie to na pewno by nie zrobił bo nie można tak..
Wiem że nie masz ale to zapobiegawczo żeby Cię nic nie złapało.. ja stosowałam maść na piersi.. ale mi nie pomogła
Ale mimo wszystko Car... Jakiś sezon na zerwania...
Re: Przy kawie ...
ja Was czytam.. ale jakoś ledwo żyję....
co do cytologi, to czuć, bo jednak musi poskrobać....
co do cytologi, to czuć, bo jednak musi poskrobać....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
a może zrobił ? cholera wie... małomówny ten lekarz był..
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Fakt cos te zerwania w powietrzu wisza i atakuja :/
Ale moze dobrze bo ile mozna.
Ech ja mykam kochani.Bo naprawde zle mi sie pi7ze z tymi obdartymi palacami :/
spokojnej ;*
Ja tam nie czulam bolu.
Ale moze dobrze bo ile mozna.
Ech ja mykam kochani.Bo naprawde zle mi sie pi7ze z tymi obdartymi palacami :/
spokojnej ;*
Ja tam nie czulam bolu.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
dobrej nocy Car
)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Car a co Ci się w palce stało??
Dobranoc śpij dobrze
Kay a Ty co nie domagasz??
No nieprzyjemne badanie..
Cat a masz możliwość żeby zadzwonić i zapytać??
Dobranoc śpij dobrze
Kay a Ty co nie domagasz??
No nieprzyjemne badanie..
Cat a masz możliwość żeby zadzwonić i zapytać??
Re: Przy kawie ...
mam ale co ja zapytam o to że nie wiem czy miałam robioną cytologię ? wyjdę na jakąś głupią >
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
O wynik cytologii zapytaj a nie czy miałaś robioną:) ja bym tak zrobiła
Re: Przy kawie ...
no ale już na wynik się chyba czeka ? dopiero w piątek byłam, zobacze moze zadzwonie ale nie wiem
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
no to tak dwa trzy tygodnie się czeka, do miesiąca nie dłużej.. no bo jak się inaczej dowiesz??
Re: Przy kawie ...
Kris tak pomogła ta cała sytuacja... niby teraz to jest "do rany przyłóż" . Ale ja się nie daje już na to nabrać i cały czas go uświadamiam "nie jesteśmy przecież razem" ;]
Kayira po krótce wiesz jak to ze mną więc chyba nie mam co pisać
Carina no kretyn, cóż... i tacy muszą łazić po świecie.
zanna muszę znaleźć w sobie siłe
:)
Culugula bardzo mi miło i się cieszę, że mam wsparcie:) to bardzo dużo znaczy dla mnie:)
Jamelia zaczęło się od tego, że warczał na mnie ON. Przyszedł z pracy i zamiast się ze mną przywitać to pierwsze słowa za progiem "kurwa ja pierdole zgubiłem telefon" poradziłam żeby pojechal do pracy po niego, bo może ktoś go zawinąć jak będzie zwlekał. A on żebym jechała z nim, ja włosy mokre dopiero co umyte. TO się sfochał, bo nie jade z nim - "założysz czapke". Tak to każe mi się ubierać, bo pogoda zdradliwa, jest słońce ale tonadal zima. A tak to chce żebym wychodzila z mokrą głową na dwór. Potem chciałam zatopić topór wojenny i jak coś pisał, to na żarty podeszłam i mu na klawiaturze zrobiłam psikusa na zasadzie "ehwbfbkwunr"to jak warknął to masakra. No to wyszłam, odeszłam, zostawiłam go sameg. On po 20 minutach przyhcodzi i chce się prztulać całować, no to mysle sobie chyba go poje...ało
i zaczelam się odwracać, kazałm mu spadać i takie tam. Aż się obraził i wielce chciał iść spać. A światło zaświecone, bo chciałam sobie rysować. Powiedzialam,żeby szedł spać do kuchni. A on nie nie nie. I do mnie z wyzwiskami, To ja "spierdalaj" do niego. No i się potem zaczęło. Zaczeliśmy się szarpać, dostał w pysk z 6 razy i za każdym darł jape, że mam go nie bić
myślałam, że padne. Biedactwo dziewczyna go walnęła kilka razy w morde i wielce go boli. Na dodatek JA. No kurna kto jak kto, ale ja akurat mam zajebiście mało siły
a jego tak bolało. I na koniec trochę może przesadziłam, bo LEKKO dostal w jaja nogą, bo nie pomagały słowa. No i szarpał szarpał, aż mnie cała podrapał.
Kayira po krótce wiesz jak to ze mną więc chyba nie mam co pisać
Carina no kretyn, cóż... i tacy muszą łazić po świecie.
zanna muszę znaleźć w sobie siłe
Culugula bardzo mi miło i się cieszę, że mam wsparcie:) to bardzo dużo znaczy dla mnie:)
Jamelia zaczęło się od tego, że warczał na mnie ON. Przyszedł z pracy i zamiast się ze mną przywitać to pierwsze słowa za progiem "kurwa ja pierdole zgubiłem telefon" poradziłam żeby pojechal do pracy po niego, bo może ktoś go zawinąć jak będzie zwlekał. A on żebym jechała z nim, ja włosy mokre dopiero co umyte. TO się sfochał, bo nie jade z nim - "założysz czapke". Tak to każe mi się ubierać, bo pogoda zdradliwa, jest słońce ale tonadal zima. A tak to chce żebym wychodzila z mokrą głową na dwór. Potem chciałam zatopić topór wojenny i jak coś pisał, to na żarty podeszłam i mu na klawiaturze zrobiłam psikusa na zasadzie "ehwbfbkwunr"to jak warknął to masakra. No to wyszłam, odeszłam, zostawiłam go sameg. On po 20 minutach przyhcodzi i chce się prztulać całować, no to mysle sobie chyba go poje...ało
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
paula93
Re: Przy kawie ...
cześć wszystkim i dobranoc...
zaczęłam praktyki i nie mam czasu na nic...
zaczęłam praktyki i nie mam czasu na nic...
Re: Przy kawie ...
hej Wam 
Paula... no to choć na weekend chwilę czasu, albo wieczorkiem
i skrobnij co u Ciebie....
Adi.. ech... z facetami... teraz tylko by Ci sie udało od niego uwolnić...
co u Was słychac ??
ja w końcu się prawie wyspałam
dziś jeszcze do przychodni.. ale zaczynam normalnie funkcjonować..
może na weekend odpocznę....
przekażę Black... ale jak mówicie da radę
Paula... no to choć na weekend chwilę czasu, albo wieczorkiem
Adi.. ech... z facetami... teraz tylko by Ci sie udało od niego uwolnić...
co u Was słychac ??
ja w końcu się prawie wyspałam
dziś jeszcze do przychodni.. ale zaczynam normalnie funkcjonować..
może na weekend odpocznę....
przekażę Black... ale jak mówicie da radę
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość