Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja jakoś zbytnio nie lubię grać.. Mam swoje dwie gry na fb i wystarczy 
Re: Przy kawie ...
Mnie tylko wkurzają te zaproszenia, ale i tak już większość osób poblokowałam
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki i chłopcy ")
Ja na chwilkę bo zaraz mamy autobus, młody dziś ma wizytę u dentysty.
Adi może wy po prostu take temperamenty macie. Są takie związki gdzie para jak się kłóci to idą na całego, latają talerze wszystko. Z Twojego opisu sytuacji wywnioskowałam że to Ciebie nerwy poniosły i do rękoczynów przeszłaś
Nerwus jesteś do tego wrażliwa dlatego wszystko tak bardzo przeżywasz. Mam dokładnie to samo, tylko ja z pazurkami jeszcze nie startowalam, mój waży 110 kg więc jak by mnie machnął to mogłabym się nie poskładać
więc się nie wyrywam, choć na pewno by mi ulżyło jak bym od czasu do czasu mu przyłożyła. Raz dostał w nos ale niechcący
Więc powiedz kochana czy a się czasem po prostu przed Tobą nie bronił że cię tak podrapał?
Madi u mnie okey, czekam do piątku. Ciekawa jestem czy zrobi ta niespodziankę czy się wymiga jak zwykle.. A co u Ciebie, jak zdrówko? Jak teście i mąż, wszystko ok? Mało piszesz o sobie ostatnio... 
Kay dzięki za usunięcie, a co to się stało znowu u Black, przecież juz było dobrze... ? Pozdrów ja i niech sie tam trzyma.
Ja na chwilkę bo zaraz mamy autobus, młody dziś ma wizytę u dentysty.
Adi może wy po prostu take temperamenty macie. Są takie związki gdzie para jak się kłóci to idą na całego, latają talerze wszystko. Z Twojego opisu sytuacji wywnioskowałam że to Ciebie nerwy poniosły i do rękoczynów przeszłaś
Kay dzięki za usunięcie, a co to się stało znowu u Black, przecież juz było dobrze... ? Pozdrów ja i niech sie tam trzyma.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
ja w te na fb też nie gram ... ja tylko simsy i Harry'ego Pottera gry też ale wszystkie po jednym przejściu już są nudne
no i kiedyś obowiązkowe było GTA 
Jamelia noo może w obronie własnej chłopina tak zareagował ale to kurcze chwycić to chuchro za ręce że sie nie ruszy i poczekać chwilę a nie w damskiego boksera czy drapaka damskiego się bawić! Ja myślę że obeszło by się bez tych szarpań z jego strony noo chyba że Adi ma więcej siły od niego chociaż jakoś wątpię....
Jamelia noo może w obronie własnej chłopina tak zareagował ale to kurcze chwycić to chuchro za ręce że sie nie ruszy i poczekać chwilę a nie w damskiego boksera czy drapaka damskiego się bawić! Ja myślę że obeszło by się bez tych szarpań z jego strony noo chyba że Adi ma więcej siły od niego chociaż jakoś wątpię....
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
JAm, ale to nie pierwsza taka sytuacja była....
nawet jeżeli poniosły go nerwy...
ja się zmoim też kłóce.. i bywało ze go szturchnęłam, ale to mnie złapał za ręce i tyle..
albo wołał wyjść....
a Black.. nie było lepij.. albo inaczej chwilami było lepieji wracało wszytsko...
nawet jeżeli poniosły go nerwy...
ja się zmoim też kłóce.. i bywało ze go szturchnęłam, ale to mnie złapał za ręce i tyle..
albo wołał wyjść....
a Black.. nie było lepij.. albo inaczej chwilami było lepieji wracało wszytsko...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dziewczyny możecie swoje gg mi podać? 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja niestety nie pamiętam swojego hasła na gg, jedyne co mogę podać to nr tel.
Re: Przy kawie ...
A mi właśnie chodzio gg bo dopiero co założyłam i wiadomo, darmowe i dość szybki kontakt:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
ojj nie mam gg ... ja już tylko na FB się kontaktuję wirtualnie
no i telefon ;]
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Ja 1,5 roku gg na oczy nie widziałam. No w zasadzie nie było mi potrzebne. Ale teraz pomyślałam, że wrócę do tych czasów 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
witajcie
zaraz Ci Adi podam 
co tam u Was ??
jeny.. poszłam wczoraj do drugiej pracy... głos oczywiście wczoraj straciłam..
poszliśmy po jakies zakupy i do domu i się z mamą zasiedzieliśmy....
co tam u Was ??
jeny.. poszłam wczoraj do drugiej pracy... głos oczywiście wczoraj straciłam..
poszliśmy po jakies zakupy i do domu i się z mamą zasiedzieliśmy....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ech
witajcie
Adi zaraz tez ci podam.
mam problem.Strasznie lamia i roztrajaja mi sie od tyg pazurki.Macie jakis szybki sposob na to.Bo juz z tego wszystkiego sama je skubie
witajcie
Adi zaraz tez ci podam.
mam problem.Strasznie lamia i roztrajaja mi sie od tyg pazurki.Macie jakis szybki sposob na to.Bo juz z tego wszystkiego sama je skubie
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hej Car :*
szybko sposób nie do końca.. ale na pewno dobry i sprawdzony...
kupuję specjalną kurację na necie...
ale już po tygodniu są efekty...
musiała bym sobie tylko przypomnieć nazwę jak jesteś zainteresowana
szybko sposób nie do końca.. ale na pewno dobry i sprawdzony...
kupuję specjalną kurację na necie...
ale już po tygodniu są efekty...
musiała bym sobie tylko przypomnieć nazwę jak jesteś zainteresowana
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Jezeli bys mogla to tak.Bo juz nie daje rady :/
Uzywlam roznych i zaraz to samo jest.
Uzywlam roznych i zaraz to samo jest.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
firma się nazywa nailtek... i to chyba była intensywna terapia 2, jak mnie pamięć nie myli..
codziennie malujesz odżywką..
i faktycznie tydzień-dwa i są efekty
na allegro dostaniesz spokojnie, czasemw promocji z jakimś innym,..
ale standardowo, jak mniej będziesz używac problemy wrócą..
ale mozna np wtedy mniej malować, albo mają jakąs niby podtrzymującą działanie
codziennie malujesz odżywką..
i faktycznie tydzień-dwa i są efekty
na allegro dostaniesz spokojnie, czasemw promocji z jakimś innym,..
ale standardowo, jak mniej będziesz używac problemy wrócą..
ale mozna np wtedy mniej malować, albo mają jakąs niby podtrzymującą działanie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dzien dobry kochaniutkie 
Jak tam dzionek mija?
Ja się nudze w pracy ale zbytnio się tym nie chwale żeby mi czasem pracy jakiejś nie wymyślili i skończyłoby się moje eldorado :p
Dzisiaj wieczorem chyba sie wszystko wyjaśni czy rodzice będą chcieli się przeprowadzić do tego mieszkania czy jednak pomęcze się z nimi jeszce do końca roku :p
Jak tam dzionek mija?
Ja się nudze w pracy ale zbytnio się tym nie chwale żeby mi czasem pracy jakiejś nie wymyślili i skończyłoby się moje eldorado :p
Dzisiaj wieczorem chyba sie wszystko wyjaśni czy rodzice będą chcieli się przeprowadzić do tego mieszkania czy jednak pomęcze się z nimi jeszce do końca roku :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim
dziękuję za numery gg:)
strasznie się dziś czuje, strasznie. Jak zwłoki.
strasznie się dziś czuje, strasznie. Jak zwłoki.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej
Kris to trzymam kciuki żeby sie udało
Adi a co sie dzieje?
A ja właśnie zamarynowałam karkóweczke na obiad
trochę późno ale zapomniałam o niej
dobre i trochę 
Kris to trzymam kciuki żeby sie udało
Adi a co sie dzieje?
A ja właśnie zamarynowałam karkóweczke na obiad
Re: Przy kawie ...
Kris, to co zaciskamy kciuki
by chcieli się przenieśc 
Adi, kuruj się Kochana...
Zanna, ważne że będzie
Adi, kuruj się Kochana...
Zanna, ważne że będzie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej wam ;*
Przez dwa tygodnie.Bo na tyle starczalo Kay
Nawet maczalam w oleju z cytryna i nic.A anemi przeciez nie mam.
Dzieki za info.
Kris <trzyma kciuki>.Haha ale potem to rozumiem ze bd forumowa ala parapetowa:)
Zannka , aa zamarynowalas a ja ze zmarnowalas.haha i juz mialam pytac jak? ;p
Adasiowa nie ma za co.:*
Kuruj sie
Przez dwa tygodnie.Bo na tyle starczalo Kay
Nawet maczalam w oleju z cytryna i nic.A anemi przeciez nie mam.
Dzieki za info.
Kris <trzyma kciuki>.Haha ale potem to rozumiem ze bd forumowa ala parapetowa:)
Zannka , aa zamarynowalas a ja ze zmarnowalas.haha i juz mialam pytac jak? ;p
Adasiowa nie ma za co.:*
Kuruj sie
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Carina a ja mogę szczerze polecić bo ją stosowałam i były skutki...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Pati chodz do mnie to Cię przytule, może Ci się trochę poprawi :p
Zanka mi tam nie przeszkadza i taką karkóweczkę też zjem
Carinko dlaczego zaraz forumową. Jak będzie mieszkanko to zapraszam będzie okazja żeby w końcu się poznać ze wszystkim w realu
A i najważniejsze mężowie niech w domu zostaną :p
jezu przestancie na chwile pisać bo wiadomości nie mogę wysłać :p
tylko żeby wam te kciuki nie odpadły
Zanka mi tam nie przeszkadza i taką karkóweczkę też zjem
Carinko dlaczego zaraz forumową. Jak będzie mieszkanko to zapraszam będzie okazja żeby w końcu się poznać ze wszystkim w realu
A i najważniejsze mężowie niech w domu zostaną :p
jezu przestancie na chwile pisać bo wiadomości nie mogę wysłać :p
tylko żeby wam te kciuki nie odpadły
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość