A może opowiadałaś zbyt mało pikantnie i nie wciągnęła go opowieść ?
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ja jak ostatnio byłam to o mało co i bym mu coś powiedziała tak mnie z równowagi wyprowadził
Powiedziałam że na razie dam sobie spokój ze spowiedzią
Powiedziałam że na razie dam sobie spokój ze spowiedzią
Re: Przy kawie ...
Ja dałem sobie spokój w piętnastym roku życia
Mniej więcej wtedy kiedy zacząłem interesować się religiami i postanowiłem przeczytać oprócz Biblii Koran, Torę, a potem Mahabharatę
Re: Przy kawie ...
I jakie wnioski ?
Re: Przy kawie ...
Żaden naród i żadna nacja nie stosuje się do tego co zapisano w ich świętych księgach. Mógłbym żyć wśród dowolnego wyznania, byle tylko inni traktowali je poważnie, a nie jako fasadę pseudomoralności i kryterium oceny "normalności" innych. 
mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem
mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem
Re: Przy kawie ...
Nie, taka jest prawda,niestety się o tym nie mówi,internet jest jedynym źródłem,ludzie starsi i ci którzy nie mają do niego dostępu są bardzo mało edukowani i informowani w tej i w każdej innej kwestii 
Re: Przy kawie ...
Wiesz... jestem agnostykiem i apostatą.
W swoim życiu spotkałem dosłownie kilka osób i kilku duchownych którzy nazwijmy to tak : kierowali się w pełni naukami Jezusa. Na ogół mało osób potrafi wytłumaczyć najprostsze dogmaty religijne nie mówiąc już o wdawanie się w głębsze filozoficzne dyskusje na temat podłoża wiary. To zależy nie tylko od wieku. Poznałem wiele młodych osób zaprogramowanych na bezkrytyczną wiarę. Niestety niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
W swoim życiu spotkałem dosłownie kilka osób i kilku duchownych którzy nazwijmy to tak : kierowali się w pełni naukami Jezusa. Na ogół mało osób potrafi wytłumaczyć najprostsze dogmaty religijne nie mówiąc już o wdawanie się w głębsze filozoficzne dyskusje na temat podłoża wiary. To zależy nie tylko od wieku. Poznałem wiele młodych osób zaprogramowanych na bezkrytyczną wiarę. Niestety niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Re: Przy kawie ...
Nie od dziś wiem jak naprawdę zmieniła się religia Katolicka w pełnym słowa tego znaczeniu,niestety na gorsze.
Nikogo nie potępiam w co wierzy czy tez nie,każdy ma wolną wole.
Nikogo nie potępiam w co wierzy czy tez nie,każdy ma wolną wole.
Re: Przy kawie ...
Ja też nie potępiam i nie należę do grupy osób chcących przerabiać kościoły na magazyny zbożowe
Każdy ma wolną wolę i prawo do decydowania o tym w co wierzy lub nie.
Przeraża mnie tylko jak na podstawie powierzchownej wiary ( w religię w sumie bo nie w boga) narzuca się innym poprzez system prawny doktryny religijne.
Przeraża mnie tylko jak na podstawie powierzchownej wiary ( w religię w sumie bo nie w boga) narzuca się innym poprzez system prawny doktryny religijne.
Re: Przy kawie ...
Taki już ten świat, jest musi być zło i dobro.
Osobiście też nie rozumiem niektórych zachowań,tak jak napisałeś "narzucanie innym... "
Osobiście też nie rozumiem niektórych zachowań,tak jak napisałeś "narzucanie innym... "
Re: Przy kawie ...
Dlatego jestem agnostykiem. Dla mnie wojujący z wiarą ateiści są taką samą skrajnością jak religijni fundamentaliści. Rozsądek jest zwykle po środku podobnie jak recepta na szczęście
Dziękuję za rozmowę. Miło mi było z tobą gawędzić Paolcia, ale muszę znikać do realnego świata
Dziękuję za rozmowę. Miło mi było z tobą gawędzić Paolcia, ale muszę znikać do realnego świata
Re: Przy kawie ...
Ok, dzięki za rozmowę,mi również było miło
dodam jeszcze że nienawidzę fanatyków,niestety mam z nimi do czynienia,skrajnie wykończyć chcą człowieka
dodam jeszcze że nienawidzę fanatyków,niestety mam z nimi do czynienia,skrajnie wykończyć chcą człowieka
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim.
Paolcia i co na ryby jeździsz? Ja byłem dzisiaj i złapałem 3 karpie, 43, 47 i 56 cm na białe robaki
Pierwszego miałem zaraz po 5 minutach zasiadki. Rozkładałem drugą wędkę a tu bombka pod kij BOOM!!! karpik
Zarzuciłem tą wędkę spowrotem i kontynłuję rozkładanie tej drugiej, a tu BOOM!!! drugi raz
Ale byłem podniecony
A trzeciego złapałem po południu 
Paolcia i co na ryby jeździsz? Ja byłem dzisiaj i złapałem 3 karpie, 43, 47 i 56 cm na białe robaki
Adrian

Re: Przy kawie ...
Tak się podniecasz jak Mój x jak coś większego złapie
A łowisz na spławik czy na grunt??
Ja miałam dziś jechać lecz pogoda się popsuła,mój pojedzie jutro bo mu się nudzi
Widzę że ładne okazy u Ciebie rosną
A łowisz na spławik czy na grunt??
Ja miałam dziś jechać lecz pogoda się popsuła,mój pojedzie jutro bo mu się nudzi
Widzę że ładne okazy u Ciebie rosną
-
G****
Re: Przy kawie ...
Ja bym nie miała cierpliwości żeby łowić
Raz byłam jeszcze z poprzednim facetem i to na noc bo on zawsze mówił że w nocy najlepiej biorą. Tylko się namarzłam, komary mnie pogryzły i w dodatku nic konkretnego nie było tylko same małe płotki 
Re: Przy kawie ...
Czas bardzo szybko mija pod warunkiem że się łowi,bo jak się stoi to się dłuży 
-
G****
Re: Przy kawie ...
A tam niestety tak było i w sumie większość czasu spędziłam w kamperze 
Re: Przy kawie ...
Ja to sobie łowie "na dziko"
I czas niesamowicie szybko leci
I czas niesamowicie szybko leci
Re: Przy kawie ...
Podnieciłem się bo to pierwszy mój wypad w tym rokuPaolcia pisze:Tak się podniecasz jak Mój x jak coś większego złapie![]()
A łowisz na spławik czy na grunt??
Ja miałam dziś jechać lecz pogoda się popsuła,mój pojedzie jutro bo mu się nudzi![]()
Widzę że ładne okazy u Ciebie rosną
Zanna od komarów idzie się zabezpieczyć mosktierą a jak siedzi się we dwójkę to czas leci szybko. Piwko, grill, czasami 0,7 się wypije i jest bardzo fajnie.
Adrian

Re: Przy kawie ...
Pewnie że we dwoje czas szybko leci,a ze złapanej ryby radość 
Re: Przy kawie ...
witam wszystkich w niedzielny poranek. Wczorajszy dzień udany, grill odpalony, mimo deszczu 
Piesek przywitany - na początek poszczekał z daleka, potem uciekł... ale potem już się bawiliśmy razem
. śliczniutki i słodziutki, ale widać, że łobuz będzie 
Miłej niedzieli
Piesek przywitany - na początek poszczekał z daleka, potem uciekł... ale potem już się bawiliśmy razem
Miłej niedzieli
Re: Przy kawie ...
Ajjj kobietki ja zaraz ide sie szykowac bo w koncu ide na sesje zdj
fotograf juz na mnie czeka w ogrodzie botanicznym
15stopni na dworze, slonce zza chmurami, wspaniala pogoda, tylko strasznie sie stresuje i mimo ze zawsze spie do 11, tak teraz wstalam o 8, taki stres.
fotograf juz na mnie czeka w ogrodzie botanicznym
15stopni na dworze, slonce zza chmurami, wspaniala pogoda, tylko strasznie sie stresuje i mimo ze zawsze spie do 11, tak teraz wstalam o 8, taki stres.
Re: Przy kawie ...
Powodzenia Vaniliiia. Pogoda i pora roku akurat na sesje 
Re: Przy kawie ...
Hejka,
Vanilka, mamy nadzieję że pochwalisz się zdjeciami
Czekamy
Vanilka, mamy nadzieję że pochwalisz się zdjeciami
Re: Przy kawie ...
No jeśli coś fajnego wyjdzie napewno sie pochwale 
Wykonczona jestem, 460 zdjęć nacykanych, nogi mnie bolą i jestem głoda
ale juz mam za sobą
zdjecia powinny byc w tygodniu jakos, moze dzisiaj cos bedzie ale to w nocy, wiec jutro dodam jesli cos normalnego bedzie
Wykonczona jestem, 460 zdjęć nacykanych, nogi mnie bolą i jestem głoda
ale juz mam za sobą
zdjecia powinny byc w tygodniu jakos, moze dzisiaj cos bedzie ale to w nocy, wiec jutro dodam jesli cos normalnego bedzie
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
