Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hellou :D

MAdi, dziś po psiaka jedziemy ;)
Rehabilitantka jest super i nie mam problemów by pytac ;)

Guska, to nie wesoło z małym...
oj oby szybko wyzdrowiał...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Oj coś mi się pomieszało, to pewnie przez Wasz żart.. :P
To dobrze, że zadowolona jesteś :)

Cula no co?? Przecież popatrzeć można co nie?? :D
Tyle Twojego:)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

:) uwielbiam ta porę tygodnia - zaraz pracę kończę i pędzę do domku.
Ciasto mam w planach upieć - miodownika nam się zachciało :)
I będę czekać na mężusia - na szczęście już dzisiaj wraca. :)
Guśka - mam nadzieję, że się wyjaśni i poprawi temu maluszkowi.
Culagula - miłej zabawy na meczu i tą bandą łobuzów, będziesz miała wesoło
Kay koniecznie zdjęcia psiaka jak już będzie i pełną relację chcę :)

Miłego popołudnia :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Tygrysku Mojego faceta to przez 3 miesiące nie było, myślałam że oszaleje z tęsknoty,już go na tak długo nie puszcze :P

I ja mam dziś zamiar placka upiec,takiego szybkiego na oleju,nie lubię komplikować sobie życia :D
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

masakra... trzy miesiące - zwariowałabym. Na szczęście mojego tylko jedną noc nie było.

Ja uwielbiam robótki w kuchni :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Zazwyczaj wyjeżdża na 2mc,to była wyjątkowa sytuacja,lecz nigdy więcej ;-)

Ja też uwielbiam,tylko wtedy gdy jestem sama, dzielić z kimś kuchnie to tragedia,teraz też chce zrobić placka a ktoś tam buszuje :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie :D no Baron się już klimatyzuje...
ale jutro powklejam zdjęcia...
bo nie mam sił ich zmniejszać...
ale się o dziwo nawet z Tadzikiem zaklimatyzował...
ale.. kot dla niego najciekawsza zabawka :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

To fajnie, to najważniejsze żeby się zaklimatyzował.

A mi mój mąż zepsuł zastępczy tel i już wcale nie mam, zalał piwem i wyskoczyła ikonka słuchawek i jak ktoś do mnie dzwoni to wcale nic nie słychać i nie da się tego wyłączyć.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej dziewczynki:)

Ja dzisiaj w pracy siedze i to w dodatku za darmo bo odrabiamy za 18 kwietnia iedy to będziemy mieć wolne. Może i lepiej jest się teraz pomęczyć ale za to mieć dłuższy weekend świąteczny :)

Dzisiaj mam coś strasznie ch....owy nastrój i lepiej bez kija do mnie nie podchodzić.

:evil:

Kiedyś z Wami rozmawiałem o tym że dobre rzeczy do nas wracają a złe ze zdwojoną siłą. I całkiem nie dawno się o tym przekonałem że mówiłyście prawde. Rzeczywiście tak jest. Złe rzeczy wracają i to z taką siłą że nieraz ta osoba może mieć ciężko się pozbierać po tym.
Tak więc lepiej być dobym niż wyrządzać komuś zło...

Udanego weekednu dziewczynki :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Witam wszystkich.... u nas pada dzisiaj, a ma być grill... Ale jak w śniegi i mrozy odpalamy to deszcz nam nie straszny - prawda
Kay?? ;P

Coś w tym jest Kris... lepiej być dobrym, bo to wraca... tak jak zło - jak to mówią - nie rychliwy ale sprawiedliwy. Być dobrym, ale też nie dawać się wykorzystywać.

Miłej soboty
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hejo Wam ;)
rano mieliśmy pobudke o 6 :D
ale noc ogólnie spokojna ;)
psiaki się już zdazyły sciąć....
pogoda co prawda póki co kiepska...
ale oby tylko nie padało...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej Kayira,u Nas tez pogoda kiepska
Ja też mam dwa psy jeden duży drugi mały,nie mogą razem być bo zaraz się gryzą tzw rywalizacja,to jest czasami nie do zniesienia...
gdyby był pies i suka tego by nie było :D
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cześć wszystkim :)

U mnie pogoda na szczęście ładna, ja zaraz wstaję i biorę się za sprzątanie.

Wiecie co? Ja normalnie nie wytrzymam... Teście łażą z samego rana i nie patrzą czy my śpimy czy nie tylko lezą. A bo oni długopisu nie mają i idą do nas, albo po tel bo ona musi zadzwonić i już się dziś wkurzyłam i mówię do S. że ma im powiedzieć... On mówi że jestem u siebie i ja tak mówię do niego że ja może bym chciała z gołą dupą chodzić a nie mogę...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Coś wiem na ten temat :D
Ja nie mówię swojemu, tylko jak coś do kogoś mam to powiem,po co mam mu ciągle głowę zawracać :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja jak coś powiem do nich to oni do mnie nic tylko gadają do S. więc jak ja mam rozmawiać z nimi jak ze ścianą albo jak coś powiem to zaraz teściowa ryczy i odwraca kota ogonem to wolę żeby on im powiedział, w końcu od tego jest.
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Chyba że tak,paskudna ta twoja teściówka :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Paskudna to delikatnie powiedziane :)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Hej wszystkim co tam słychać?
Ja dziś miałam mieć sesje, przygotowalam wszystko i co? LEJE i zimno.
zła jestem..
ale jak cos jestem umowiona na jutro(jesli nie bedzie padac) ale jak bedzie 7stopni przeciez nie wyjde w sukience..ech..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej, u nas tez pochmurno,lecz jak na razie nie pada.
Jak coś się planuje to tak przeważnie wychodzi,taki kaprys :P
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

ironia losu..
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

U mnie słonecznie ale wiaterek chłodny także do kościoła chodziłam w kurtce..

Łoooo matko ile mi ksiądz pokuty nazadawał :lol: aż w sumie wszystkiego nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

To ty grzesznica jesteś nie ładnie :P
Mam wrażenie jakby dziś Niedziela była,może dlatego że nic nie robię :D
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Właśnie o to chodzi że nie :) Nawet nie powiedziałam wszystkiego a ten zaczął zadawać mi pokuty :lol:
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Księża lubią słuchać cudze grzechy - może sami powinni przy okazji opowiadać o swoich ? ;)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

To właśnie ten ksiądz chyba niezbyt słuchał :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości