Jam ja mam to samo, w swoim mieście czasami zdarza mi się zgubić orientację taka rozczepana jestem
Wczoraj zakupiłam skutera,miałam ciężki dzień bo musiałam go zarejestrować i ubezpieczyć od razu,a w wydziale komunikacji kolejki .... także wróciłam wieczorem,przejechałam się trochę i mój facet go dopieszczał,linki nawet nie były nasmarowane,dobrze że mam mi kto zrobić
dziś jadę do domu bo jutro kolejny dzień,mam trochę spraw do załatwiania z pracą także nie narzekam