Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
hehehe - wiesz jak jedziemy samochodem to mój się zawsze śmieje, że mamy rozmawiać, coś mówić, bo inaczej wyglądamy jak stare małżeństwo znudzone ;P
Re: Przy kawie ...
A konsultacja wyników??
No ja w jednym laboratorium za każdy hormon płaciłam 25 zł, ale później zmieniłam i teraz zależy jako hormon i różne ceny są..
Oj ja się nie pogniewam, można powiedzieć że też świeżo po ślubie
No ja w jednym laboratorium za każdy hormon płaciłam 25 zł, ale później zmieniłam i teraz zależy jako hormon i różne ceny są..
Oj ja się nie pogniewam, można powiedzieć że też świeżo po ślubie
Re: Przy kawie ...
jak wszystkie dobre to po co isc znowu he. Nie no zartuje pewnie co innego wtedy zleca. A tam.
Tygrys a moj mnie zawsze szantazowal ze jak nie bede znim rozmawiac podczas jazdy to mnie wiecej nigdzie ze soba nie zabierze... :/
Tygrys a moj mnie zawsze szantazowal ze jak nie bede znim rozmawiac podczas jazdy to mnie wiecej nigdzie ze soba nie zabierze... :/
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hmm widzę że temat soraw kobiecych i małżeńskich więc nic tu po mnie.
Ja mocno nie w temacie
Ja mocno nie w temacie
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Chciałabym tak Jam
Bo ja tyle mówię, że woli jeździć beze mnie..
Wymiękasz Krisie??
Bo ja tyle mówię, że woli jeździć beze mnie..
Wymiękasz Krisie??
Re: Przy kawie ...
Ja tez nie w temacie Kris wiec im dokuczam 
O. Madi to ja ci zazdroszczę gadulstwa bo ja niemowa jestem
O. Madi to ja ci zazdroszczę gadulstwa bo ja niemowa jestem
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
to właśnie zalezy od lekarza...
ja ostatnio trafiłam na konkretną lekarkę...na pierwszej wizycie - lista badan do zrobienia, nie koniecznie u nich w przychodni...i dopiero jak coś nie tak było to dwa kolejne ale żeby sprawdzić czy potwierdzić - bo mam wahania tego tsh od tarczycy...
nie musiałam chodzić na wizyty, wywalać kasę, że kolejne badania co chwile robić.
Labolatoria czasem mają jakies pormocje, pakiety badań...
jak ja prowadze samochód to u nas na odwót - mój za dużo mówi....
ja ostatnio trafiłam na konkretną lekarkę...na pierwszej wizycie - lista badan do zrobienia, nie koniecznie u nich w przychodni...i dopiero jak coś nie tak było to dwa kolejne ale żeby sprawdzić czy potwierdzić - bo mam wahania tego tsh od tarczycy...
nie musiałam chodzić na wizyty, wywalać kasę, że kolejne badania co chwile robić.
Labolatoria czasem mają jakies pormocje, pakiety badań...
jak ja prowadze samochód to u nas na odwót - mój za dużo mówi....
Re: Przy kawie ...
W ogole to sama moze pojde sobie zrobic jakies badania, tylko trzeba poczytac co na co itp
Mogę mniej więcej wykalkulowac co by mi endo zlecił. I tak zapłacę i tak.A pojade chociaz z pakietem badań jak coś 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
też tak można... zawsze to już się można wtedy czegoś od razu dowiedzieć.
Czasem tez w labolatorium podpowiedzą jakie badania
Czasem tez w labolatorium podpowiedzą jakie badania
Re: Przy kawie ...
No ale u mnie jest tak, że jak Go nie ma cały tydzień to mam dwa dni żeby nadrobić to jak katarynka gadam..
A On się wkurza.. I w domu też już czasem mają mnie dość..
Więc czasem na siłę usiłuję się zamknąć i milczeć..
U mnie nie ma takich pakietów..
Ja bym najpierw do lekarza poszła..
A On się wkurza.. I w domu też już czasem mają mnie dość..
Więc czasem na siłę usiłuję się zamknąć i milczeć..
U mnie nie ma takich pakietów..
Ja bym najpierw do lekarza poszła..
Re: Przy kawie ...
Zazwyczaj lepiej najpierw do lekarza by zlecił konkretne badania i na co...
nie ma co robić samowolki
Co do gadania... osttanio najwięcej u nas gada X
Ale w sumie często się nagadać nie możemy.. ale i potrafimy milczeć
na szczęście
bo się przydaje 
w sumei ja z moim X już 3 i pół roku razem
i się z sobą nei nudzimy
nie ma co robić samowolki
Co do gadania... osttanio najwięcej u nas gada X
Ale w sumie często się nagadać nie możemy.. ale i potrafimy milczeć
na szczęście
w sumei ja z moim X już 3 i pół roku razem
i się z sobą nei nudzimy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Madi zle zrozumialas, mozna iść do laboratorium i zrobic badania oczywiście za kazde z osobna placąc.
Mimo wszystko zazdroszczę gadulstwa, przynajmniej nudzic sie przy tobie nie mozna, choc czasem faktycznie jak ktos nawija i nawija to mozna miec dość, najgorsze sa osoby co gadaja a drugiej osoby do słowa nie chcą dopuścić. to juz porazka, ja zawsze uciekam wtedy
Mimo wszystko zazdroszczę gadulstwa, przynajmniej nudzic sie przy tobie nie mozna, choc czasem faktycznie jak ktos nawija i nawija to mozna miec dość, najgorsze sa osoby co gadaja a drugiej osoby do słowa nie chcą dopuścić. to juz porazka, ja zawsze uciekam wtedy
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Ale mówimy o rozmowie, nie monologu..
Bo jakbym chciała gadać nie dopuszczając nikogo do słowa to równie dobrze bym sama do siebie mówić mogła i na jedno by wyszło..
Za to ja nie znoszę osób, które mi wpadają w słowo, no tak mnie to drażni...
Bo jakbym chciała gadać nie dopuszczając nikogo do słowa to równie dobrze bym sama do siebie mówić mogła i na jedno by wyszło..
Za to ja nie znoszę osób, które mi wpadają w słowo, no tak mnie to drażni...
Re: Przy kawie ...
Takich tez nie lubię, nie pozwolą dokończyc mysli, czyli w ogole ich nie interesuje co mysli ich rozmówca. a co do tych co do słowa nie dopuszczają to nie jest tak ze mogli sami do siebie gadac, oni potrzebuja słuchacza.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Manifestacja i po manifestacji. Opona spalona pod Śląskim Urzędem Wojewódzkim, flacha wypita i do domu 
Adrian

Re: Przy kawie ...
Dokładnie.. no i tak nie ładnie przecież..
Nie wiem, może masz rację..
To jeszcze ze mna nie jest źle, bo ja jeszcze rozmówcy potrzebuje
Hej Adix
Nie wiem, może masz rację..
To jeszcze ze mna nie jest źle, bo ja jeszcze rozmówcy potrzebuje
Hej Adix
Re: Przy kawie ...
Chyba nikt nie lubi jak mu się w słowo wpada co chwila.. i co chwila przerywa...
ja natomiast nei lubię jak ktoś coś opowiada i kazdy szczególik omawia nawet jak nie jest on istotny...
Adix, widziałam zdjęcie a co za protest ??
ja natomiast nei lubię jak ktoś coś opowiada i kazdy szczególik omawia nawet jak nie jest on istotny...
Adix, widziałam zdjęcie a co za protest ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Z tym spaniem to u mnie to samo że na mojej połówce i nawet nie mogę się przekręcić bo mój sporo większy ode mnie 
Had nie mam upatrzonej sukienki, zajadę jak coś mi się spodoba to kupię i tyle
My razem 4 i prawie 4 miesiące i też się nie nudzimy
a co do gadania to ja też nawijam i mój też zawsze się denerwuje a zwłaszcza jak coś w tv ogląda 
Dziewczyny to jest lepszy pomysł żeby wszystkich objechać niż do Zakopanego
Had nie mam upatrzonej sukienki, zajadę jak coś mi się spodoba to kupię i tyle
My razem 4 i prawie 4 miesiące i też się nie nudzimy
Dziewczyny to jest lepszy pomysł żeby wszystkich objechać niż do Zakopanego
Re: Przy kawie ...
dziewczyny to żaden strajk. To jest manifestacja w sprawie obrony miejsc pracy! Jak koszty produkcji to 280zł, a na dzień dzisiejszy kompania sprzedaje węgiel wysokiej klasy do Szwecji po 195zł za tonę. I jak tu się nie denerwować!
Adrian

-
G****
Re: Przy kawie ...
Had przydał by się jakiś zlot ale czy wyjdzie to jakoś szczerze wątpię...
Sukienka się przyda bo za miesiąc wesele mamy
Sukienka się przyda bo za miesiąc wesele mamy
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madi taka sukienka 
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości