Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
to niech cię zabierze do jakiejś kawiarni na lody albo na obiad do restauracji
do tego nie potrzeba pogody
i wszystkiego najlepszego :*
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Vani - sto lat kochana !!!!!
Pogoda faktycznie
po wczorajszym pieknym dniu dzisiaj szok normalnie termiczny
Pogoda faktycznie
po wczorajszym pieknym dniu dzisiaj szok normalnie termiczny
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczyny 
Ale wy narzekacie na tych sąsiadów. Człowiek ma trochę wolnego czasu to bierze się za drobne porządki remontowe a wy nie zadowolone, Wybywać z tych czterech ścian gdzieś na łono natury i się relaksować na leżankach
Ale wy narzekacie na tych sąsiadów. Człowiek ma trochę wolnego czasu to bierze się za drobne porządki remontowe a wy nie zadowolone, Wybywać z tych czterech ścian gdzieś na łono natury i się relaksować na leżankach
Adrian

Re: Przy kawie ...
Taaaa ... w strugach deszczu na bank można się wylegiwać 
Re: Przy kawie ...
Jakie strugi deszczu? Gosiu o czym ty mówisz?
Ja wczoraj zasnąłem na chwilę na krześle przy wodzie a dzisiaj to cały kark mnie piecze
A i leczo ugotowałem, które zniknęło w mgnieniu oka 
Adrian

-
a...
Re: Przy kawie ...
Vanilia wszystkiego najlepszego!
Ja pospałam i dopiero wracam do normalności.
Ja pospałam i dopiero wracam do normalności.
Re: Przy kawie ...
Adix - no nie wszędzie niestety jest piękna pogoda.
U mnie dzisiaj TYLKO +10 a wiem, że w niektórych miejscach nawet i +6 tylko ....
A wczoraj to i ja się spiekłam na raka, a dziś zamarzam ...
Takie skoki temp. nie są fajne
U mnie dzisiaj TYLKO +10 a wiem, że w niektórych miejscach nawet i +6 tylko ....
A wczoraj to i ja się spiekłam na raka, a dziś zamarzam ...
Takie skoki temp. nie są fajne
-
L...
Re: Przy kawie ...
u mnie zachmurzone niebo i 11 stopni, tez nie bardzo wyjde sobie :/
skoki temperatur sprawiaja ze mam migreny;/
skoki temperatur sprawiaja ze mam migreny;/
Re: Przy kawie ...
Aurinko ja też się dobrze wyspałem dzisiaj
A wy dziewczyny to za mało się modliłyście
Jednak na śląsku są dobrzy ludzie i mamy ładną pogodę

A wy dziewczyny to za mało się modliłyście
Adrian

-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim 
Vanilka wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, samych radosnych chwil i wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz
U mnie dziś było słonecznie ale chwilami wiał taki zimny wiaterek...Ale teraz to już chłodno się zrobiło.
Mój S. mnie wkurzył bo mówię do niego że może sobie jutro zamiast obiadu grilla rozpalimy i się zgodził tylko że za moimi plecami zaprosił jedną siostrę i drugą i wyjdzie że na tym grillu wyszłam gorzej niż jakbym miała obiad szykować...
Vanilka wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń, samych radosnych chwil i wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz
U mnie dziś było słonecznie ale chwilami wiał taki zimny wiaterek...Ale teraz to już chłodno się zrobiło.
Mój S. mnie wkurzył bo mówię do niego że może sobie jutro zamiast obiadu grilla rozpalimy i się zgodził tylko że za moimi plecami zaprosił jedną siostrę i drugą i wyjdzie że na tym grillu wyszłam gorzej niż jakbym miała obiad szykować...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Tak na chwilę z buziakami dla wszystkich. Pogody niestety za dobrej nie mamy, ale przynajmniej jesteśmy razem. Właśnie oglądamy Shreka 3, a ja jednym okiem postanowiłam tu do Was zajrzeć. 
Totalnie oderwałam się od szarej rzeczywistości i kompletnie nie wyobrażam sobie powrotu do tej mojej przepracowanej codzienności. :/
Pocieszam się tylko tym, że w lipcu lecę do siostry do Holandii i znów będę mogła pozwolić sobie na nieco słodkiego lenistwa.
A jak tam u Was kochane?
Totalnie oderwałam się od szarej rzeczywistości i kompletnie nie wyobrażam sobie powrotu do tej mojej przepracowanej codzienności. :/
Pocieszam się tylko tym, że w lipcu lecę do siostry do Holandii i znów będę mogła pozwolić sobie na nieco słodkiego lenistwa.
A jak tam u Was kochane?
Re: Przy kawie ...
hejo
wróciliśmy.. mimo pogody było super :d Tygrys chyba też zadowolony 
zmęczona jak nie powiem co... ale kilometrów natrzaskaliśmy
tylko pogoda dziś już kiepska było, i takich widoczków nie było....
Ale mimo wszystko wyjazd udany
ooo i widzę nowe osoby
miło powitać 
i widzę drobne powroty
zmęczona jak nie powiem co... ale kilometrów natrzaskaliśmy
tylko pogoda dziś już kiepska było, i takich widoczków nie było....
Ale mimo wszystko wyjazd udany
ooo i widzę nowe osoby
i widzę drobne powroty
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
A mnie coś chyba stan podgorączkowy rozkłada. Nie wiem czy się nie położę. 
Re: Przy kawie ...
uuu... to może zaplikuj sobie coś na noc...
No ja mam nadzieje, że po dzisiaj nic mnie nei rozłoży...
No ja mam nadzieje, że po dzisiaj nic mnie nei rozłoży...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dziękuje wszystkim za życzenia !!!!!!!!! 
Póki co, idę spać bo jestem zmęczona tą dzisiejszą pogodą i wczesnym wstaniem...
Dzięki jeszcze raz za życzonka, trzymajcie sie kochane
Póki co, idę spać bo jestem zmęczona tą dzisiejszą pogodą i wczesnym wstaniem...
Dzięki jeszcze raz za życzonka, trzymajcie sie kochane
Re: Przy kawie ...
No tak
wszystkiego najlepszego
spełnienia marzeń
i oby się wszystko poukładało...
a ja tak patrzę że już 2000 strona strzeliła
a ja tak patrzę że już 2000 strona strzeliła
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a...
Re: Przy kawie ...
Agatka kładź sie i wypocznij, moze do jutra będzie lepiej. Albo miksturkę łyknij.
My zeobiliśmy popcorn, legliśmy w łóżku i obejrzelismy film. Jak nie mieszkaliśmy razem, to było więcej czasu ma takie wieczory, a teraz to od święta.
Teraz mąż juz spi, a ja pospałam w dzień.
My zeobiliśmy popcorn, legliśmy w łóżku i obejrzelismy film. Jak nie mieszkaliśmy razem, to było więcej czasu ma takie wieczory, a teraz to od święta.
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich.
Wróciliśmy z "dalekich zagranicznych podróży"
Ale Had - w sumie z pogodą źle nie było - mgła trochę przeszkodziła...ale generalnie było super:). No i jeszcze nic straconego - jak nas jeszcze X zaprosi i do domu u niego wpuszczą ;P
Deszczowo i zimno u nas dzisiaj - dzień kanapowo się zapowiada.
Miłego dnia
Wróciliśmy z "dalekich zagranicznych podróży"
Ale Had - w sumie z pogodą źle nie było - mgła trochę przeszkodziła...ale generalnie było super:). No i jeszcze nic straconego - jak nas jeszcze X zaprosi i do domu u niego wpuszczą ;P
Deszczowo i zimno u nas dzisiaj - dzień kanapowo się zapowiada.
Miłego dnia
Re: Przy kawie ...
Dziękuje, Hadasso 
A ja sie przeziębiłam, bo co chwile kicham, kaszle.. nosz kurczę
A od pon do pracy, tak mi sie nie chceeeeeeeeeeeee ...
A ja sie przeziębiłam, bo co chwile kicham, kaszle.. nosz kurczę
A od pon do pracy, tak mi sie nie chceeeeeeeeeeeee ...
Re: Przy kawie ...
witajcie 
Aurinko, bo jak już człowiek mieszka ze sobą to zawsze mniej czasu ma dla siebie , bo niby ma się na codzień....
Tygrys przeglądałam zdjęcia.. nawet powychodziły
Vanilka, to do łózka i się wygrzewać...
Aurinko, bo jak już człowiek mieszka ze sobą to zawsze mniej czasu ma dla siebie , bo niby ma się na codzień....
Tygrys przeglądałam zdjęcia.. nawet powychodziły
Vanilka, to do łózka i się wygrzewać...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Nie szkoda Ci życia na spanie w dzień? No chyba że prowadzisz nocny tryb życiaaurinko pisze:Agatka kładź sie i wypocznij, moze do jutra będzie lepiej. Albo miksturkę łyknij.![]()
My zeobiliśmy popcorn, legliśmy w łóżku i obejrzelismy film. Jak nie mieszkaliśmy razem, to było więcej czasu ma takie wieczory, a teraz to od święta.Teraz mąż juz spi, a ja pospałam w dzień.
A Agatce tak jak koleżanka napisała wypić miksturę z kilograma cytryn i do wyrka się wygrzewać
Siostrzyczki by tu jakimś zdjęciem z wyprawy rzuciły a nie się tylko chwalić jak tam pięknie było
Vanilka tak samo jak Agatka. Kilogram cytryn i do wyra leżeć
Adrian

-
a...
Re: Przy kawie ...
Hadessa no chyba właśnie tak to jest. Cdzienność i nie myśli się nad czyms innym. Chociaż teraz zdecydowanie więcej wychodzimy z domu, bo jednak powrot do jednego jest duzo prostszy. 
Ja śpie i w nocy i w dzień. Kładę się 22-23 i tak do 6, ale ostatnio w ciągu dnia mnie strasznie muli. Trzeci trymestr przyniósł ze sobą większą potrzebe snu. Tak samo było w pierwszym, ale wtedy pracowałam.Adix257 pisze:Nie szkoda Ci życia na spanie w dzień? No chyba że prowadzisz nocny tryb życiaaurinko pisze:My zeobiliśmy popcorn, legliśmy w łóżku i obejrzelismy film. Jak nie mieszkaliśmy razem, to było więcej czasu ma takie wieczory, a teraz to od święta.Teraz mąż juz spi, a ja pospałam w dzień.
D
Re: Przy kawie ...
hej Adix
spokojnie
dopiero zdjęcia zrzuciłam.. obrobić trzeba,...
Aurinko, wiem jak u nas było.. jak było przed zamieszkaniem razem
Aurinko, wiem jak u nas było.. jak było przed zamieszkaniem razem
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Buuuu wygonili mnie. 
Ale już jestem i czuję się lepiej. Jay z młodą myją naczynia, a ja mam chwilkę dla siebe. Dziś będzemy robić słit focie na fb.
Nie to, żebym była mocno alkoholowa, ale chyba machnę sobie na tę okoliczność urlopowego drina.
Miłego dnia kochani moi!
Ale już jestem i czuję się lepiej. Jay z młodą myją naczynia, a ja mam chwilkę dla siebe. Dziś będzemy robić słit focie na fb.
Nie to, żebym była mocno alkoholowa, ale chyba machnę sobie na tę okoliczność urlopowego drina.
Miłego dnia kochani moi!
Re: Przy kawie ...
Drineczka z okazji urlopiku
. Zdrówko już lepiej agatko?
Zdjęcia z naszego wyjazdu są we władaniu u Had, my zapomnielśmy swojego aparatu
. Obrobić zdjęcia i przez cenzurę przepuścić, Had. 
A ja właśnie lodami się objadam
Zdjęcia z naszego wyjazdu są we władaniu u Had, my zapomnielśmy swojego aparatu
A ja właśnie lodami się objadam
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
