No kochana to byłas atrakcją dla gości, młoda nie jest zazdrosna że cała uwaga gosci na Tobie była skupiona hę?
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ale sie uśmiałam
No kochana to byłas atrakcją dla gości, młoda nie jest zazdrosna że cała uwaga gosci na Tobie była skupiona hę?
No kochana to byłas atrakcją dla gości, młoda nie jest zazdrosna że cała uwaga gosci na Tobie była skupiona hę?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej Jam, Guśka :*
No to ładnie
ale dał czadu z tą koszulką
czyli jednak też balowałaś wczoraj
haha
dobrze, że dał Ci szansę i przywiózł Cię z powrotem
tak to byś jeszcze większą furorę zrobiła 
Jam nie tylko u Ciebie tendencja spadkowa..
U mnie tak samo- leje jak z cebra, ciemno, zimno i nic się nie chce..
Łączę się z Tobą i stwierdzam że totalnie dziś sobie wszystko odpuszczam... a wieczorem wybywam %%
Car gdzieś Ty?? :*
No to ładnie
dobrze, że dał Ci szansę i przywiózł Cię z powrotem
Jam nie tylko u Ciebie tendencja spadkowa..
U mnie tak samo- leje jak z cebra, ciemno, zimno i nic się nie chce..
Łączę się z Tobą i stwierdzam że totalnie dziś sobie wszystko odpuszczam... a wieczorem wybywam %%
Car gdzieś Ty?? :*
-
G****
Re: Przy kawie ...
Jamelka nie była zazdrosna bo ja zaczęłam się bawić jak już zespół się zawinął, to na sam koniec dopiero
także już mało ludzi było.
Madi wczoraj nie, posiedziałam tam chwilę bo nie miałam wyjścia, pogadałam z chłopakami i wróciliśmy do domu.
U mnie jeszcze nie pada, ale też jest pochmurno.
Madi wczoraj nie, posiedziałam tam chwilę bo nie miałam wyjścia, pogadałam z chłopakami i wróciliśmy do domu.
U mnie jeszcze nie pada, ale też jest pochmurno.
Re: Przy kawie ...
Guśka to zaskoczyłaś wszystkich 
Ja też Cię nie podejrzewałam, że takie koncerty jesteś w stanie dać
No ale najważniejsze, że się wyszalałaś
a w której sukience byłaś w końcu?? W tej co mówiłaś??
Kris grabisz sobie
w dziale zabaw się pokazujesz a tu ni hu hu- słowa nie napiszesz..
ani nic w ogóle zero odzewu..
Ja też Cię nie podejrzewałam, że takie koncerty jesteś w stanie dać
No ale najważniejsze, że się wyszalałaś
a w której sukience byłaś w końcu?? W tej co mówiłaś??
Kris grabisz sobie
w dziale zabaw się pokazujesz a tu ni hu hu- słowa nie napiszesz..
ani nic w ogóle zero odzewu..
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madi ja sama siebie zaskoczyłam, a śpiewałam chyba dlatego że miałam dobrego kompana do śpiewania bo ja ani trochę nie umiem
lepsze chyba było tańczenie bez muzyki 
Na Krisa już krzyczałam na fb to obiecał że nie długo wróci.
Na Krisa już krzyczałam na fb to obiecał że nie długo wróci.
Re: Przy kawie ...
Haha 
normalnie chciałabym te wygibańce zobaczyć
eh ale mi nie powiedziałaś w której sukience byłaś??
No wiesz jak to mówią "obiecanki-cacanki.."
normalnie chciałabym te wygibańce zobaczyć
eh ale mi nie powiedziałaś w której sukience byłaś??
No wiesz jak to mówią "obiecanki-cacanki.."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madi byłam w tej czarno-białej co mówiłam
Nie tańczyłam sama, bodajże z Tomkiem... chyba
także chyba nie były takie straszne wygibańce
ale tak się wybawiłam jak nigdy jeszcze 
Re: Przy kawie ...
No to super 
A ja tak się tylko śmieje
A ja tak się tylko śmieje
Re: Przy kawie ...
rany, a ja bym się tak wybrał i potańczył
Zazdroszczę ci Guśka.
No i faktycznie super, że się pobawiłaś
Zazdroszczę ci Guśka.
No i faktycznie super, że się pobawiłaś
Re: Przy kawie ...
Snajper 
To bierz żonę w sobotę i jedźcie w tany
jakiż to problem 
To bierz żonę w sobotę i jedźcie w tany
Re: Przy kawie ...
Jestem jestem Madi 
Juz mi dziala normalnie net;D
Widze ze tu hulanki na calego haha Guska jestes Mistrzu
Pelen szacun ;D
Powiedz ze masz to nagrane :p
Bd miala fajne wspomnienia...a to jedna z najfajniejszych rzeczy.I nikt Ci tego nie odbierze.
Madi, Jamka pogoda ma sie poprawic wiec szykujcie sie na nadganianie :p
Snajperku nawet gdzies tak wyjsc mozecie i dac czadu.A co kazdemu mozna
Guska jeszcze tego na szczescie nie opatentowala ;>
A wiecie co.Bylam z malym u kontroli bo dalej mu bable wylazily.I lekarz stwierdzil, ze to wirus.A wirus dostal sie z rosliny, ktora zerwak w parku...Dokladnie urwal mu lebek i jak ja targal to sie pocharatal.Ciekawe jest to ze nic nie ma w parku ze ten kwiatek, ma takie dzialanie.
Bo skoro to takie cos wywoluje to chyba nie powinno byc w parku, gdzie kazdy chodzi i moze sie "poparzyc" :_
Kris jak sb obiecywalismy ~zrywam z Tb.:)bo mnie zostawiles.eh Ci faceci
Juz mi dziala normalnie net;D
Widze ze tu hulanki na calego haha Guska jestes Mistrzu
Powiedz ze masz to nagrane :p
Bd miala fajne wspomnienia...a to jedna z najfajniejszych rzeczy.I nikt Ci tego nie odbierze.
Madi, Jamka pogoda ma sie poprawic wiec szykujcie sie na nadganianie :p
Snajperku nawet gdzies tak wyjsc mozecie i dac czadu.A co kazdemu mozna
A wiecie co.Bylam z malym u kontroli bo dalej mu bable wylazily.I lekarz stwierdzil, ze to wirus.A wirus dostal sie z rosliny, ktora zerwak w parku...Dokladnie urwal mu lebek i jak ja targal to sie pocharatal.Ciekawe jest to ze nic nie ma w parku ze ten kwiatek, ma takie dzialanie.
Bo skoro to takie cos wywoluje to chyba nie powinno byc w parku, gdzie kazdy chodzi i moze sie "poparzyc" :_
Kris jak sb obiecywalismy ~zrywam z Tb.:)bo mnie zostawiles.eh Ci faceci
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Carina no wreszcie dotarłaś 
Co do rośliny, to niekoniecznie, może to zwykły chwast, który po prostu ma takie działanie.. nie muszą o tym wiedzieć i dlatego po prostu nie było informacji.. po prostu sami o tym nie wiedzą..
a jak wyglądał??
Mam nadzieję, że się poprawi bo czekam żeby się trochę "napromieniować" haha
Co do rośliny, to niekoniecznie, może to zwykły chwast, który po prostu ma takie działanie.. nie muszą o tym wiedzieć i dlatego po prostu nie było informacji.. po prostu sami o tym nie wiedzą..
a jak wyglądał??
Mam nadzieję, że się poprawi bo czekam żeby się trochę "napromieniować" haha
Re: Przy kawie ...
: )*
wiesz Madi ten kwiatek jest w takich rabatach wsadzony i jest go tu dosyc duzo.
A wyglada jak taka przerosnieta cebula_Lub szczypiorek.Ma taki klebek malych kwiatuszkow ... i strasznie smierdzi takim kwaskiem.
eh~ jak bd w parku to zrobie fotke.
Haha a potem bd swiecila w nocy ;p
wiesz Madi ten kwiatek jest w takich rabatach wsadzony i jest go tu dosyc duzo.
A wyglada jak taka przerosnieta cebula_Lub szczypiorek.Ma taki klebek malych kwiatuszkow ... i strasznie smierdzi takim kwaskiem.
eh~ jak bd w parku to zrobie fotke.
Haha a potem bd swiecila w nocy ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
No bo wiesz, dużo jest takich roślinek, które i parzą i wysypka po nich się pokazuje..
ale to poczekam na zdjęcie bo aż ciekawa jestem jak wygląda..
No tak, efektownie będę wyglądać
ale to poczekam na zdjęcie bo aż ciekawa jestem jak wygląda..
No tak, efektownie będę wyglądać
Re: Przy kawie ...
i jaka oszczednosc energii ;D
Tak.Ale zeby to byla wysypka i swedzenie.,to ni stad ni owad wyskakuje babel, zaraz peka i taka plama sie robi...i tak jedno kolo drugiego.Nie od razu a w ciagu paru dni...
Dziwnie to wyglada.
Ja wpierw myslalam ze to ta roslinka barszcz ukrainski.Ale po tamtym to jest masakra
Tak parzy.A tu nic nie boli...
Tak.Ale zeby to byla wysypka i swedzenie.,to ni stad ni owad wyskakuje babel, zaraz peka i taka plama sie robi...i tak jedno kolo drugiego.Nie od razu a w ciagu paru dni...
Dziwnie to wyglada.
Ja wpierw myslalam ze to ta roslinka barszcz ukrainski.Ale po tamtym to jest masakra
Tak parzy.A tu nic nie boli...
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej Car 
Niestety ja nie byłam w stanie tego nagrać a czy ktoś nagrywał to już tego nie wiem ale chyba raczej nie
A co do dyskotek to nie dla mnie
Także może się Snajper bawić 
Kurcze to co to za badziewie macie w tym parku??
Madi będziesz się opalać?
Niestety ja nie byłam w stanie tego nagrać a czy ktoś nagrywał to już tego nie wiem ale chyba raczej nie
A co do dyskotek to nie dla mnie
Kurcze to co to za badziewie macie w tym parku??
Madi będziesz się opalać?
Re: Przy kawie ...
Hej moje kochane bzidale 
Jestem jestem. Jakoś weny do pisania nadal nie mam ale zostałem zmuszony coś naskrobać bo niektóre niewiasty skutecznie mnie szantarzowały
U mnie po staremu nic się nie zmieniło. Oprócz jedynej jak narazie dobrej wiadomości tj. mój brat w zeszłym tygodniu się dowiedział że bęzie miał synka
Bardzo fajnie bo córeczkę już ma i chciał mieć synka do kompletu i mu się udało. Trafił w 10
Madi wiesz że ja dotrzymuje słowa i Was nie zostawie na forum. Poza tym , ktoś musi zaniżać poziom forum swoimi genialnymi przemyśleniami, więc jeszcze się ze mną pomęczycie
psyt
Madi będziesz się opalać dobrze zrozumiałem ?:) jakby co to ja mogę Cię olejkiem naszmarować 
Gusia tak jak obiecałem jestem
Widze szalejesz szalejesz na weselach. Fajnie jest wtedy co wspominać a i goście będą Cię w pozytywny sposób wspominać oglądając płytkę z wesela
Car diablico
jak mogłaś ze mną zerwać?????? To ja tu żyły gotów jestem dla Ciebie wyprówać a Ty po małym nieporozumieniu zrywasz ze mną :)ech te kobietki
Przyjm garść krzaczunków w ramach małej rekompensaty
Jeśli o jakiejś niewiaście zapomniałem to sorki, kłaniam się nisko i w stópki całuje
Jestem jestem. Jakoś weny do pisania nadal nie mam ale zostałem zmuszony coś naskrobać bo niektóre niewiasty skutecznie mnie szantarzowały
U mnie po staremu nic się nie zmieniło. Oprócz jedynej jak narazie dobrej wiadomości tj. mój brat w zeszłym tygodniu się dowiedział że bęzie miał synka
Bardzo fajnie bo córeczkę już ma i chciał mieć synka do kompletu i mu się udało. Trafił w 10
Madi wiesz że ja dotrzymuje słowa i Was nie zostawie na forum. Poza tym , ktoś musi zaniżać poziom forum swoimi genialnymi przemyśleniami, więc jeszcze się ze mną pomęczycie
psyt
Gusia tak jak obiecałem jestem
Widze szalejesz szalejesz na weselach. Fajnie jest wtedy co wspominać a i goście będą Cię w pozytywny sposób wspominać oglądając płytkę z wesela
Car diablico
Przyjm garść krzaczunków w ramach małej rekompensaty
Jeśli o jakiejś niewiaście zapomniałem to sorki, kłaniam się nisko i w stópki całuje
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Melduję że żyję i lecę się szykować na szkolenie...
Tygrysa pozdrowię
póki co został nam tylko kontakt sms 
Tygrysa pozdrowię
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dobry 
I znowu się szykuje taki dzień że nic się nie chce... Masakra.
Kris akurat na tym weselu kamerzysty nie było ale może to i lepiej
I cieszę się bardzo że do nas wróciłeś 
Had a Ty kończ te szkolenia i też do nas wracaj
I znowu się szykuje taki dzień że nic się nie chce... Masakra.
Kris akurat na tym weselu kamerzysty nie było ale może to i lepiej
Had a Ty kończ te szkolenia i też do nas wracaj
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej Guśka 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
zmeczona jestem.. i dobita. Hydraulik mial przyjechac juz dwa tyg temu a nie widać go w ogóle. Odłozylam 600zł, zaczyna mi do zycia brakowac więc zaraz nie bedę miala na niego. I w ogóle nerwy jakies mam :/
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej Robaczki ;d
Haaaadziaaa! ty mnie tu wracja bo ja tesknie...na gadu wpatruje sie jak glupia czy czasem nie naskrobalas...<beczy> ;(
o rozpaczy...i nic... pusto...
Gusienka, no wlasnie nie wiem co za kwieciste chwasciorki tam powsadzali
Ale jak nie bd padalo to mam zerwac i sprawdzimy co to jest dokladnie.
Hellow Krisiatko ja ci zaraz lanie zaserwuje ;D
Co to za krzaczunki haha ;D
w sumie nie wazne, intencje sie liczą ;D
Jak wrocisz to zapomnimy o sprawie.A jak nie to bd twoim cieniem ;p wiec juz sie boj ;"
Jamka.:} co ty tak krociutko postujesz.Tuli ;*
eh bylam dzis na podpisie i rece mi opadly.Dostalam indywidualnego doradce <padla> ale job mam szukac sb na wlasna reke bo ja wiem najlepiej co chce robic :J
To po co mi ten doradca? etaty sobie tak organizuja chyba
Haaaadziaaa! ty mnie tu wracja bo ja tesknie...na gadu wpatruje sie jak glupia czy czasem nie naskrobalas...<beczy> ;(
o rozpaczy...i nic... pusto...
Gusienka, no wlasnie nie wiem co za kwieciste chwasciorki tam powsadzali
Ale jak nie bd padalo to mam zerwac i sprawdzimy co to jest dokladnie.
Hellow Krisiatko ja ci zaraz lanie zaserwuje ;D
Co to za krzaczunki haha ;D
w sumie nie wazne, intencje sie liczą ;D
Jak wrocisz to zapomnimy o sprawie.A jak nie to bd twoim cieniem ;p wiec juz sie boj ;"
Jamka.:} co ty tak krociutko postujesz.Tuli ;*
eh bylam dzis na podpisie i rece mi opadly.Dostalam indywidualnego doradce <padla> ale job mam szukac sb na wlasna reke bo ja wiem najlepiej co chce robic :J
To po co mi ten doradca? etaty sobie tak organizuja chyba
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 0 gości