Kasiu na moje włosy nic nie pomaga , żadne suplementy, odżywki , ostatnio smaruję olejem kokosowym ale czy jest poprawa ??? prawie wszystko co było możliwe chyba już przetestowałam , pieniądze wydane a wyniki marne .
Agnieszko , no widzisz nie ma to jak stara poczciwa frania , ja też w piwnicy jeszcze mam , one chociaż dobrze dopierały , nawet i wypłukać by się dało , a wyżymaczka resztę by zrobiła , tyle że trzeba jeszcze przy niej stać , kiedyś miałam też do prania pieluszek taką małą praleczkę Światowid , ale się zepsuła , a szkoda , bo skarpety fajnie się prało , dzieci jak biegają boso ( w skarpetach) to trudno później doprać a ta dokładnie doprała .Kupować na tablicy nie umiem , nie wiem jaka tam jest zasada , bo na allegro to mam obcykane .
