Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 13 paź 2013, o 12:17

Witam :kwiatek , mamy niedzielę więc i błogie lenistwo , Wróciłam z kościółka , wybrałam się na nogach więc i spacer zaliczony , ubrałam już botki zimowe , płaszcz grubszy i nie było mi za gorąco , Pogodę mamy senną ,jest pochmurnie ale bez deszczu , Już :cooking gotuje mi się obiadek a co będzie ?? no tradycyjnie, rosół z makaronem , kurczaczek , surówka wielowarzywna , i soczek świeżo wyciskany z grejpfruta do picia , to tak podpowiedź dla tych co nie mają pomysłu na dzisiaj :serca Kawkę wypiłam bez niczego czyli nic nie było na słodko ,mam zamiar się znowu ciut odchudzić , ale czy mi to wyjdzie ??? :woman:

Kasiu na moje włosy nic nie pomaga , żadne suplementy, odżywki , ostatnio smaruję olejem kokosowym ale czy jest poprawa ??? prawie wszystko co było możliwe chyba już przetestowałam , pieniądze wydane a wyniki marne .

Agnieszko , no widzisz nie ma to jak stara poczciwa frania , ja też w piwnicy jeszcze mam , one chociaż dobrze dopierały , nawet i wypłukać by się dało , a wyżymaczka resztę by zrobiła , tyle że trzeba jeszcze przy niej stać , kiedyś miałam też do prania pieluszek taką małą praleczkę Światowid , ale się zepsuła , a szkoda , bo skarpety fajnie się prało , dzieci jak biegają boso ( w skarpetach) to trudno później doprać a ta dokładnie doprała .Kupować na tablicy nie umiem , nie wiem jaka tam jest zasada , bo na allegro to mam obcykane .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 13 paź 2013, o 14:32

HEj.. tylko na chwilkę... no tak troszkę wiecej niż kilka kg :D
co do 2XL... jest po prostu fajny i fajnie pokazuje jak człowiek się zmaga z dietą i ćwiczeniami :D
do tego jeszcze oglądam "to nie koniec swiata"
ale na ipla oba są za free

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 13 paź 2013, o 16:30

Hej
Kay daj linka bo mi wyświetla ,brak darmowej treści.
A spotkałam się z opinią,że serial przedstawia stereotypy ;) a nie prawdziwe życie.
Halinko u mnie deszczowo i bardzo pochmurnie.
Ale rano jak na złość nie padało i znów walczę z grzybami.
Z racji pogody została pożyczona suszarka i pierwsza partia się suszy a słoiki się gotują ufffff.
Na obiadek tradycyjnie rosołek i piękny kawał karkówki upieczonej w piekarniku,mniam pyszna wyszła a jaki sosik,palce lizać.
Halinko a tym olejem robisz regularnie,bo większość osób ma pozytywną opinię.
Nie wiecie jakie pogody zapowiadają,kurcze Halinko już botki,ja nie znoszę takich butów uwielbiam takie szybko wkładane :D
Mam problem z endokrynologiem bo moja pani dr przyjmuje tylko do końca roku a póxniej nie wiadomo czy ktoś ją zastąpi czy nie będzie wcale.
A wiadomo jak ciężko się dostać do tego specjalisty.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 13 paź 2013, o 17:42

Kasiu u nas do endokrynologa to tylko możesz dostać się prywatnie , w całym mieście nie mamy na NFZ , fundusz nie podpisał z nikim umowy , wizyta to koszt 150 zł i jeszcze receptę dostajesz tylko na 100% , u nas jest bezdeszczowo , teraz nawet świeci słoneczko , a botki teraz mam bardzo wygodne lepsze od czółenek więc z radością w nie wskoczyłam ,mają nie wysoki obcasik ,( 8 cm ) coś w tym roku czółenka mnie strasznie obtarły na piętach , a nie są nowe , Olejem systematycznie robię , czyli raz w tygodniu , a jeszcze mam taki tonik z czarnej rzepy , to po myciu sobie kropię , a ze suplementów to teraz łykam pokrzywę . Kasiu a jak ty robisz ta karkówkę , ja bardzo mało używam piekarnika do pieczenia mięs , natomiast moja Ula bardzo dużo ,nawet się mi dziwi że ja tak nie piekę . ;)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 13 paź 2013, o 18:31

Jak linka ?? ja na tv oglądam ... :D
albo zacofana się robię :) hehehe.....

hmmm... czemu stereotypy przedstawia ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 13 paź 2013, o 21:44

Ej, a gdzie mój post? Pisałam między Kasią a Halinką, rozpisalam się i teraz patrzę nie ma go? czyżbym nie wcisnęła "wyślij"????
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 13 paź 2013, o 22:37

może nie kliknełaś, albo się coś zawiesiło przy dodawaniu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 paź 2013, o 11:33

Witam . :kwiatek Dzień senny , jest mglisto , może jeszcze doczekam się słoneczka bo taka była zapowiedź pogodynki . Wczoraj moja Ula wylądowała na pogotowiu stomatologicznym , ból dziąsła , zęby ma wszystkie zdrowe , a ból okropny , dostała antybiotyk a dzisiaj idzie do stomatologa chirurga ,znowu zmartwienie . :(

Agnieszko , napisałaś i może nie zatwierdziłaś i poszło w świat , mogłaś do nas ponownie napisać , bo czekałyśmy na wieści od ciebie , więc dzisiaj musisz do nas napisać podwójnie , :serca

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 14 paź 2013, o 15:19

hej
A u mnie dziś słoneczko i cieplutko,pięknie jest.
Halinko z córką będzie dobrze pewnie coś się dzieje od korzenia.
Też wczoraj czekałam na posta Agi i co znikła.
Aga co ci chodzi po głowie z dofinansowaniem z Unii???
Masz pomysł????
Siedzę w pracy i czekam na 17 mam jeszcze parę papierków do zrobienia i koniec.
Znalazłam Tu ciekawy temat co wam się dziś śniło,a wiecie jakie ja mam sny :zzzz

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 paź 2013, o 16:02

Kasiu , już wiadomo co z Ulą , dzisiaj była w prywatnej klinice , zrobiono jej panoramę zębową i okazało się że zrobił jej się torbiel pod zębem , przewierciła jej ten ząb i wpuściła antybiotyk , kurcze i za to zapłaciła 250 zł , a następnie dalsze leczenie , na dodatek poradziła jej żeby kupiła sobie koenzym 60mg i łykała to też drogi suplement , ale cóż żeby tylko pomogło to warto dać kasę . A co ci się śniło ???? bardzo ciekawa jestem :?: :o

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 14 paź 2013, o 20:11

ceny u stomatologa są straszne ja rozumiem,że wszystko kosztuje ale kurcze po co my płacimy tą składkę zdrowotna no po co?????
Najlepsze jest to że refundacji nie podlega np leczenie jedynek.
Teraz mój tata wstawia sobie dwa zęby,robi most tzw porcelanowy i koszt tego cuda to ok 2500zł.
Nie wiadomo śmiać się czy płakać.
Halinko ja sobie zdaję sprawę jak wygląda sytuacja z endokrynologami i dlatego jestem załamana,że moja pani dr odchodzi no nic zobaczymy co i jak.
Pytasz o sen ja nie pisałam,że dziś mi się coś śniło tylko,że często mam ciekawe sny.
A czy ja wam opisywałam sen o pensjonacie nad morzem?????
Aga gdzie jesteś.
Kay źle cię zrozumiałam myślałam,że to 2xl oglądasz na necie.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 paź 2013, o 20:13

Hej, nie mam pojęcia co wcisnęłam czy nie wcisnęłam ale miałam długiego posta i byłam pewna że on tu jest a jak weszłam wieczorem na forum to zobaczyłam że nie ma... No trudno, teraz nie wiem co wtedy pisałam.....
Musiałabym się cofnąć do wczorajszych maili, pisałam coś Halince o botkach, że ja też lubię na jesień a moje spaliłam i w tym roku musialabym kupić sobie nowe. I że idąc Twoim śladem sama sobie zrobiłam fryzjera i zafarbowałam włosy....
A może właśnie wtedy stwierdziłam że już muszę iść spłukać farbę i nie wcisnełam wyślij...
Kasiu to dofinansowanie to nie dla mnie, ja to już wiesz - mam dość swojej dzialalności.
A Tobie pisałam że mój mąż nie gotuje słoików z grzybami tylko zalewa gorącą zalewą i odwraca do góry "nogami" i też się ładnie zamykają. Ile mniej roboty, gazu i czasu zaoszczędzone a też trzymają mocno.

Dziś miałam dzień "wolny" w sensie wolny od kwiaciarni bo jechalismy z mężem do US po zaświadczenie o dochodach do rodzinnego, tak trochę pojeździliśmy po mieście, pojechaliśmy zamówić chryzantemy i wróciliśmy do domu, zabrałam się dziś za ruskie pierogi. Ale jaja.... u nas w sklepie jest koszyk z artykułami którym się kończy ważność które są przecenione o 50% i ostatnio kupiłam 3 kg mąki (ważna do 18.10). Jedną wzięłam dziś do pierogów, jakaś dziwna mi się wydawała, jakaś taka szara, dziwny zapach, ciasto wyszło szare zamiast żółtego.... a to była mąka żytnia do domowego wypieku chleba!!!!!!!!!! Dopiero wtedy spojrzałam na opakowanie!!! Nic się nie chciało kleić, zrobiłam kilka pierogów, resztę wyrzuciłam kurom i wysłałam syna po mąkę do sklepu. I nawet w gotowaniu te się rozwaliły więc wszystkie kury zjadły. A z normalnej mąki zrobiłam 103 sztuki, a zaraz potem jechalismy na trening.
Możecie wejść w google sportowa Linia i tam pisze o ostatnim turnieju a z boku jest zakładka GKS juniorzy E2 czy coś takiego to są zdjęcia z turnieju. Teraz w sobotę jest ostatni turniej w tym sezonie i ja znów na niego nie pojadę :angrywife

Kasiu a dostałaś moją pw? Czy też nie wysłałam?
Kasiu mówisz i masz :) Pytasz gdzie jestem? a tuż pod Tobą :polska
Mi się śniło że jestem w ciąży ale takie sny mi się nie sprawdzają.... a o pensjonacie nad morzem coś kojarzę, coś z Marzenką to miało związek?

Ostatnio edytowano 14 paź 2013, o 20:17 przez Culagula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 14 paź 2013, o 20:13

Moja mama robiła ostatnio zęby, górę i dół...
leczyła i chyba protezę robiła...
zostawiła kilka tysięcy... 3 albo 4

nie, w domu, na telewizorze ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 14 paź 2013, o 20:24

Nie nie z Marzenką to był inny sen.
Poważnie musisz mieć zaświadczenie z US do rodzinnego przecież to jest nieprawne
Nie nie dostałam pw

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 paź 2013, o 20:33

Zaświadczenie o dochodach za zeszły rok.... a u Was nie ma czegoś takiego? I to w dodatku dostałam tylko zaświadczenie o kuroniówce, załapałam się na jeden miesiac w 2012 roku a potem już był koniec. A za firmę mam sama spisać z pitu.
No to muszę wysłać od nowa pw...
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 paź 2013, o 20:40

Teraz wszystko jest drogie , wróciłam z apteki i znowu 101,80zl zapłaciłam , wiele nie kupiłam , bo dostałam te gumy do żucia Apidentic , szampon do włosów , odzywkę , krem do twarzy i tran w żelkach dla maluchów niejadków , oraz specjalistyczna pastę do zębów dla Uli , za ta kwotę w spożywczym więcej się kupi i na internetowej aptece mam zamówione za 60 zł Koenzym i jak tutaj żyć Panie prezydencie :bicz
Kasiu , jedynki są dla każdego bardzo ważne i wiedzą że każdy wyda ostatnie grosze na wstawienie , bo inaczej szpetnie będzie wyglądał ,oni tam w NFZ dobrze myślą . Ty o pensjonacie nie śnij tylko działaj , my już się tam zadomowimy :drinkwine
Agnieszko ,mąka żytnia też dobra jest na pierogi tyle że trzeba dać więcej wody ale to są zdrowotne , nie każdy ten posmak lubi to ciężka mąka .Agnieszko niekiedy sny się sprawdzają :kwiatek :kwiatek
Kay , jak to źle że zęby nam nie odrastają , :lol: :lol: grube pieniądze na nową szczękę trzeba dać , i to niezależne od wieku człowieka, zęby są to bardzo ważne u człowieka , bo od tego zależy i wygląd i jedzenie :kwiatek

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 14 paź 2013, o 20:54

Halinko, to biczowanie to super ikonka do sytuacji :happy
Mówisz wody więcej... ja myślalam żeby dać więcej mąki bo się jeszcze kleiło do noża a potem wałka. do stołu, do rąk.... A potem rozwaliło się w gotowaniu.... a i nie wiem czy Marcel by to potem jadł... w ogóle sam kolor tego ciasta taki mało apetyczny.
Ale mam gdzieś przepis na chleb to zrobię z tej mąki na niedzielę... zobaczymy jaki wyjdzie. Kiedyś robiłam ze zwykłej pszennej to babcia mówiła że lepszego chleba nie jadła :cooking
Halinko, moje sny się sprawdzają jesli chodzi o innych, no przecież ciążę Marzenki wyśniłam zanim nam powiedziała (a już wiedziała), dwóm koleżankom też wyśniłam. A sobie nie mogę, ile to już razy mi się śniło... Może Marcel mi wyśni prędzej bo jemu też się śniło że urodziłam ale że on miał wtedy 12 lat....

http://sportowalinia.futbolowo.pl/news, ... zinie.html
tu są zdjęcia i opis :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 14 paź 2013, o 21:17

Agnieszko , oglądnęłam te zdjęcia , super te dzieci wyglądają , fajnie mają te stroje , :kwiatek Rosną nowi sportowcy . :polska

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 14 paź 2013, o 23:27

Fotki obejrzę jutro bo dziś już mi się nie chce.
Halinko a na co jest ten koenzym????
Ceny są przerażające,a zwłaszcza podnoszą na to co jak piszesz trzeba i ostatnie grosze człowiek wyda
Moja mama wymienia protezę na NFZ,jak Kay pisze 3-4 tys pogłupieli ale jak trzeba.
Aguś nawet nie próbuj mi wyśnić :baby ani się waż
U nas spisujesz dochód z PITU,nie mają prawa żądać żadnego zaświadczenia,u nas nawet US nie wydaje:))))
To nie ja miałam pensjonat tylko ta moja kuzynka chora na raka,był taki piękny salon w nim kanapa,kominek z boku jakby recepcja.
Dwie ściany były ze szkła a za nimi morze i piękny prom pasażerski
Kay pytałaś dlaczego stereotypy bo ta blondynka myśli jak każda xl że taki facet jak góral nie mógł się w niej zakochać itp

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 15 paź 2013, o 09:04

Ach o to chodzi ;) hehehe...
no tak... tylko czy ja wiem czy to stereotyp...
jak kobieta siebie nie akceptuje, to ciężko jej uwierzyć,że komuś może sie podobać...
nawet jeżeli nie masz nadwagi

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 15 paź 2013, o 10:34

Witam . :kwiatek Wstałam jaka taka , nie w sosie , coś mnie pobolewa w plecach , śpimy zawsze przy otwartym lub uchylonym oknie i może mnie zawiało , więc teraz sobie trochę pocierpię , zaraz wyciągnę żel na bóle mięśniowe i mąż musi już podziałać :kiss2 Piję już kawkę na poprawę humoru . :) Za oknem mglisto , liczę że później wyjdzie słoneczko tak jak wczoraj . ;)

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 15 paź 2013, o 17:40

Kasiu ten koenzym to dla Uli , stomatolog jej to poradził na dziąsła , ona ma ten 60mg i w naszej aptece nie dostałam więc zamówiłam przez internet w aptece DOZ :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 15 paź 2013, o 19:28

Hej
muszę poczytać o tym koenzymie.
Pewnie się pogoda zmieni bo też jakaś rozbita się zrobiłam no i na księżycu jest otoczka idą zmiany pogodowe niechybnie.
Dziś byłam u fryzjera odświeżyć kolor,obciąć co trzeba i zaraz się lepiej czuję.
Aga oglądasz dziś mecz z Anglią????
Twojego sms odebrałam dopiero w nocy i dlatego nie odpisałam.
Halinko ja się smaruję olejkiem arganowym,szefowa mi z wakacji przywiozła butlę i skóra jest fajna po nim ale czy na włosy się nada pojęcia nie mam,
Jak kaszel męża
I u mnie dziś mega słonecznie było.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 15 paź 2013, o 20:18

Kasiu , olejek arganowy jest świetny też i na włosy ale to drogi spec , moja Ula tego używa . Kaszel męża ustąpił po zwykłym syropie prawoślazowym ale jutro idzie do laryngologa ,taki dospał prikaz od lekarki . U ciebie słoneczko a u nas zamglone było przez cały dzień . Czyli my wszystkie jesteśmy już piękne , włosy doprowadzone do porządku :happy

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 15 paź 2013, o 21:05

Hej,
Halinko, Kasia nam pozazdrościła ładnych włosków :) No, teraz wszystkie jesteśmy piękne :)
Ja non stop idę w twoje ślady, mnie dziś łamie cały lewy bark, najpierw myślałam że może jakoś źle spałam ale boli do tej pory. Przydałaby mi się jakaś maść rozgrzewająca.

Kasiu, mecz będę oglądać a nawet jakbym nie chciała to nie miałabym wyjścia bo z dwoma kibicami mam tylko wyjście iść do teściowej..... więc będę oglądać mecz. Chociaż po ostatnim meczu to mi się już nie chce ich oglądać.

Kurcze, o czym Wy mówicie, jakieś olejki, koenzymy.... ja tam niczego nie używam i jestem do tyłu.... olejku na włosy to już w ogóle nie mogłabym używać bo miałabym zaraz tłuste. Jak użyłam odżywki dołączonej do farby to na drugi dzień już musiałam myć włosy.

A powiem Wam, że dziś wtorek a utarg miałam jak w sobotę :) I ile kwiatów sprzedałam :kwiatek I to wcale nie dla Jadwigi na imieniny tylko np na urodziny, na 25lecie ślubu... A zaraz po 9 pierwszym klientem był facet a jak pierwszym klientem jest facet to ZAWSZE dobrze idzie :polska I się sprawdziło :drinkwine
Oby teraz taka tendencja zwyżkowa się utrzymała....

A ja w kwiaciarni znów mam współlokatorkę... dwa dni mnie nie było a dziś połowa trutki zjedzona a potem słyszałam jak skrobała.
Skończyłam dziś czytać książkę, ja myślałam że czytam kryminały a to są thillery, prędzej medyczne a teraz psychologiczny. Ale stwierdziłam że wolę książki pisane przez kobiety... są jakieś takie lżejsze..
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]