Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez PaniUroda » 21 lip 2015, o 14:50

Ja nie lubię eksperymentować więc używam tylko kosmetyków z linii Chantarelle. Mają bardzo dobry skład. Ja widzę wyraźną różnicę , a stosuję krem do cery naczynkowej . Miałam cerę jak papier bez witalności, ale się to zmieniło.

PaniUroda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 14:46

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Theila » 30 lip 2015, o 21:44

A ja lubie eksperymentowac i często testuje różne kosmetyki ale tego o czym piszesz w ogóle nie kojarzę. Jeśli chce sięgnąć po coś sprawdzonego to z kremów raczej stawiam na Vichy. Jedna z najbardziej sprawdzonych firm i znanych nie tylko na rynku polskim ale i zagranicznym.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez docha » 30 lip 2015, o 22:24

Ja próbuję różnych, mam swoje ulubione marki, ale próbki testuję zawsze chętnie, tej idealii też miałam, można było zamówić na stronie vichy, przysyłali 3 próbki. A że balsam przypadł mi do gustu to kupiłam słoiczek :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 30 lip 2015, o 23:46

Ja to w ogóle kocham kosmetyki. Ten ma leciuteńką konsystencję. W ogóle nie czuje się go na twarzy, no i w ogóle nie jest tłusta po aplikacji. Nie wiem czy tu dobrze będzie widać, ale jest lekki i mega wydajny ten balsam.

Obrazek
a_gatka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez docha » 31 lip 2015, o 15:21

Bardzo fajny, też go polubiłam. Wydajny jest to fakt, widząc, ile zużyłam do tej pory to obstawiam, że na 3 miesiące wystarczy.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Lagenko_pl » 4 sie 2015, o 14:36

Jeżeli jest to wątek o kosmetykach godnych polecenia to warto zwrócić uwagę również na te naturalne z dodatkiem kolagenu które są skuteczne i sprawdzone przez wiele osób na forach,naprawdę warto.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez iwonka » 14 sie 2015, o 13:42

godnym polecenia szamponem na lato jest Schwarzkopf Sun Protect, który dorwałam na SPAM , jest dobry na upalne dni nad wodą bo chroni zarówno przed słońcem ( zawiera ochronę UV) jak również przed przesuszeniem włosów po kąpielach np. w morzu, dzięki niemu włosy po wakacjach będą odżywione

Ostatnio edytowano 14 sie 2015, o 14:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
iwonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 lip 2015, o 11:34

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez BlackWolf » 4 wrz 2015, o 11:12

Jakoś do tej pory nie przekonywały mnie eyelinery.
Zawsze coś mi w nich nie pasowało. Albo wysychały i blakły, albo kruszyły się po wyschnięciu a to sztyfcik nie taki... Wolałam precyzyjnie używać kredki, choć i co do nich jestem bardzo wybredna.
Aż w końcu natknęłam się na George - Precysion felt tip liner. Wzięłam go do wytestowania tylko dlatego, bo akurat nie było kredki, którą szukałam i jestem pod wrażeniem. :roll: Świetny, wyrazisty kolor, nie ciapie, nie kruszy się i długo utrzymuje się na powiece. Kreseczki wychodzą idealnie, więc śmiało mogę go polecić.
A eyeliner wygląda tak:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Woli » 10 wrz 2015, o 18:43

Calvin Klein CK One - genialny zapach
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez gendaF » 14 wrz 2015, o 18:16

Jakby ktoś potrzebował szczególnie dobry krem dla całego ciała to ja polecam przede wszystkim krem Nivea. Jest to wyjątkowo uniwersalny produkt. Chodzi mi o to klasyczne opakowanie niebieskie(granatowe) :P z tym białym napisem. Bardzo dobrze się wchłania oraz służy mi dosłownie niemalże na każdą część ciała :) pamiętam czasy jak miałam straszne suche dłonie to tak jakoś go używałam zamiennie oczywiście z kosmetykami Ziaji. Wydaję mi się, że on jest nawet lepszy jak ten różowy krem bambino, który jest trochę taki bez wyrazu.
gendaF
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 wrz 2015, o 08:21

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Izabelka » 25 wrz 2015, o 16:19

dla mnie godne polecenia są odzywki do włosów z matrixa, włosy są zupełnie inne!!
a z kosmetyków bardziej do twarzy, to według mnie świetny jest argan bronzer- bielenda. super brązuje twarz, można go mieszać z kremem, nie robi plam, a skóra pięknie wygląda.
Izabelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 mar 2015, o 12:41

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kamila » 29 wrz 2015, o 08:43

Izabelka gdzie kupujesz tego matrixa?

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Nosia » 29 wrz 2015, o 21:54

możecie mi polecić jakąś fajną bazę pod manicure która jednocześnie będzie odżywką i przedłuży trzymanie się lakieru?
Avatar użytkownika
Nosia
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 22:44

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 30 wrz 2015, o 09:30

Już takie pytanie zadałaś... w innym temacie, po co duplikować ??
Jezeli jakaś spamerka sh Ci tu odpisze, polecą ostrzeżenia

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez BlackWolf » 30 wrz 2015, o 11:24

gendaF napisał(a):Jakby ktoś potrzebował szczególnie dobry krem dla całego ciała to ja polecam przede wszystkim krem Nivea. Jest to wyjątkowo uniwersalny produkt. Chodzi mi o to klasyczne opakowanie niebieskie(granatowe) :P z tym białym napisem.

A na moją skórę Nivea działa wręcz odwrotnie. Zwłaszcza w zimię nie mogę go stosować. Owszem, nawilży, ale zaraz po tym miałam bardziej suchą skórę niż przed użyciem. Dlatego go unikam.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez agata_8900 » 30 wrz 2015, o 12:10

Od jakiegoś czasu jestem wierna rosyjskim kosmetykom. Po prostu mnie oczarowały...Fajnie, ze można je dostać także w Polsce. Zakupy robię na SPAM, wydaje się ze mają najlepsze ceny na rynku, a można tam znaleźć szampony, mydła, balsamy i wszystko czego potrzebuje moje wybredne ciało 8-)

Ostatnio edytowano 30 wrz 2015, o 12:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
agata_8900
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 11:57

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez BlackWolf » 5 paź 2015, o 13:23

Rosyjskie kosmetyki? Jednocześnie możesz kupić na bazarku. Farb rosyjskich do włosów nie poleciłabym. Były już przypadki, że dziewczyny skusiły się na farby sprowadzone z rosji, bo ładne kolory, cena przystępna i co im z tego przyszło? Wypadły włosy, skóra podrażniona. To samo dotyczy tuszów do rzęs. Moim zdaniem lepiej jest trzymać się sprawdzonych marek. No, może niektóre cienie do powiek z tzw. bazarków są czasami lepsze niż te z drogoterii.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 5 paź 2015, o 13:40

ale np rosyjska vatika ;) czy to szampony, czy olejki do włosów są już bardzo fajne ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Lagenko_pl » 7 paź 2015, o 14:49

Bez wątpienia kosmetykiem godnym polecenia jest krem kolagenowy nawilżający na noc,nie drogi a pomaga zregenerować skórę twarzy,nawilża ją i wygładza.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Magdalenka9 » 1 lis 2015, o 12:58

Ja zdecydowanie polecam odżywkę na wydłużenie i zagęszczenie brwi i rzęs long4lashes...cudowna;)
Magdalenka9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lis 2015, o 12:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Lagenko_pl » 10 lis 2015, o 10:55

Słyszałam o niej i podobno jako odżywka dosyć fajnie się sprawdza,jest skuteczna. Możesz napisać jedynie w jakiej jest cenie? Bo tego nie mogę jakoś ostatnio utrafić. Próbowałyście polecanego przeze mnie kremu z dodatkiem kolagenu?
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez agnieszkaa » 23 lis 2015, o 16:30

ja ostatnio jestem zafascynowana super odpowiednikiem słynnej czekoladowej palety z Makeup Revolution, kupiłam ją na SPAM. i jak za tą cenę to jakość cieni wręcz powala, są mega trwałe

Ostatnio edytowano 26 lis 2015, o 13:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
agnieszkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 gru 2014, o 17:22

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez aagata81 » 4 gru 2015, o 20:04

Moim ulubionym kosmetykiem jest żel do powiek firmy Fioslek. Dobrze sobie radzi z poranną opuchlizną oczu.
aagata81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 14:53

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 4 mar 2016, o 16:08

Seria Palmersa na rozstępy.
Zdecydowanie działa. Przynajmniej póki co u mnie nie ma, ani jednego, a to już 8 miesiąc

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Revelka » 6 mar 2016, o 21:05

Ja pokochałam naturalne kosmetyki BIOLOVE niestety dostępne jedynie stacjonarnie w Warszawie w sklepach kosmetycznych Kontigo

Pisałam o nich na moim blogu :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]