Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Wiedzma » 4 paź 2014, o 04:21

ona18 napisał(a):Witam wszystkich, mam takie pytanie..
Jakieś 4 dni temu po raz pierwszy kochałam się.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę, podczas gdy partner wchodzi we mnie bez zabezpieczenia,kochamy się tak, natomiast gdy on dochodzi wkłada prezerwatywę?

Proszę o jakieś opinie ;/


buuuahahahha
przepraszam, ale jak to jest mozliwe ze podczas dojscia facet jest w stanie zakladac prezerwatywe hahahaha
No nie wiem, ale... nie moge przestac sie smaic hahahha

.
Wiedzma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 paź 2014, o 04:17

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez zoslolo » 9 paź 2014, o 15:40

To taka dziwna sytuacja. Robiliśmy to z moim partnerem pierwszy raz. Okazało się, że założył prezerwatywę na odwrót, więc założył ją na nowo i kochaliśmy się. W odpowiednim momencie, że tak powiem "wyszedł ze mnie" jednak boję się, że coś mogło być na tej prezerwatywie, gdy zakładał na nowo. Byłam dzień po okresie, było to trzy dni temu. Czy jest możliwość, że zajdę w ciążę? Okres mam co 28, 30 dni. Jedni piszą, że możliwość jest prawie 100% inni, że niemożliwe. Nie wiem w co wierzyć ale jestem przerażona. POMOCY!!!
zoslolo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 paź 2014, o 00:06

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez redorange666 » 9 paź 2014, o 15:59

Myślę że ciąża to mało... jak się seks uprawia z gumka tak jak to napisałaś to plemniki na pewno są uszkodzone i płód będzie miał poważne wady...

Czy tylko ja mam wrażenie że im młodsze tym mniej rozumku a za seks się chwytają???
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 9 paź 2014, o 16:57

Reeed, nie stresuj dzieci i tak sporo nerwow maja. :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Luna » 10 paź 2014, o 19:48

Boże...widze ze coraz wiecej tu głupich nastolatek pisze .

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Głupie pytanko

Postprzez Shiena13 » 13 paź 2014, o 19:58

Witam, mam do was pytanie :) Nie jestem do końca pewna czy to dobry dział ale właściwie nie wiedziałam gdzie się z tym wcisnąć, że tak powiem :) Może wydać się wam to głupie, ale mimo wszystko prosiłabym o szczere odpowiedzi i nie wyzywanie mnie od "głupich małolat które nic nie wiedzą" :)
Otóż tak, chciałam prosić Was o radę w związku z tym, że okres spóźnia mi sie juz 2 tygodnie mimo tego, że nie współżyję. Póki co, z wielu prywatnych powodów, z chłopakiem tylko się "zabawiamy" na zasadzie robótek ręcznych czy innych podobnych. Przez ostatni miesiąc między normalnym okresem a tym feralnym, co juz mi sie spoznia tyle czasu, nie robiliśmy za wiele - to co zawsze ale bardzo rzadko bo chłopak musiał wyjechać do swojego rodzinnego miasta.
Nie podejrzewam ciąży bo to byłoby mało prawdopodobne, żeby jakaś ilość nasienia dostała się w jakiś sposób tam gdzie natura by chciała (tym bardziej, że zawsze myjemy ręce, nie dopuszczam innej możliwości), ale chciałam się Was poradzić co mam z tym faktem zrobić. Czy robić ten test? Czy nie warto...bo tak jak mówiłam, raczej nie możliwa jest ciąża ( do tego co powiedzialam wyzej dodam ze nie mam objawów) ale wiadomo jak to jest "jak sie spoznia okres to mimo wszystko to podejrzewa sie jako 1". Czy iść już do lekarza, czy poczekać i spróbować jakoś wywołać ten okres ? (próbowałam już 2x polopiryna-niektórym pomaga, mi chyba nie :P ). Bardzo proszę o radę bo nie wiem co mam o tym myśleć...2 tygodnie to chyba sporo :)
Shiena13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 19:42

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Luna » 21 paź 2014, o 11:07

za bardzo sie tym stresujesz.A po drugie zaprzeczasz sama sobie .Nikt tu Cie nie bedzie wyzywał ale sama twerdzisz ze niemozliwe by było abyś była w tej ciąży wiec niepotrzebnie sie stresujesz. I nie wywołuj sobie sama miesiaczki bo to bez sensu .

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez waaysofexistence » 2 lis 2014, o 12:53

Witajcie dziewczyny i kobiety!

Z chłopakiem 3 tygodnie temu uprawiałam petting i wkładał mi palce do pochwy, ja doprowazdziłam go ręką do wytrysku, ale zaraz potem oboje umyliśmy ręce środkiem antybakteryjnym z alkoholem. Seks uprawiamy zawsze z zabezpieczeniem, nigdy nam się nie zdarzyło, zeby prezerwatywa pękła. Jednak okres powinnam dostać 3 - 4 dni temu, a nadal go nie ma. Nie bolą mnie piersi tak jak zwykle, zawsze bolały dosć mocno a teraz wcale. Brzuch pobolewa, ale leciutko, a zawsze się zwijałam z bolu. 2 tygodnie temu miałam klkudniowy wyjazd do innego miasta, ale na terenie Polski. Czy to jednak mogło wpłynąć na mój cykl czy mogę być w ciąży? Nie pamiętam czy miałam dni płodne czy nie podczas pettingu. Pamiętam, ze tydzień temu mój śluz był jednego dnia bardzo lejący się, teraz nie ma go w ogóle. Jednak zawsze tuz po owulacji zaczynał się ból piersi. Podpowiedzcie mi drogie kobietki!
waaysofexistence
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 17:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Luna » 3 lis 2014, o 13:46

Okres ci sie zbliza i masz sucho przed to normalne....Wlasnie przez taki wyjzd mogł Ci sie opoznic okres.Zmiana klimatu swoje zrobiła.Im wiecej bedziesz sie stresowala to wiecej Ci sie opozni. Wiec wyluzuj naprawde.

A tak apropo jesli w najblizszym czasie nie planujesz dzieci a chcesz uprawiac sex zabezpiecz sie w postaci srodków antykoncpcyjnych takich jak tabletki badz plastry lub zwykła prezerwatywa...po co masz pozniej miec jakies wątpliwosci i narazac sie na kolejny stres. Jak to mówią z Pupą żartów nie ma , jezeli juz to robisz to rób z głową bo konsekwencje moga byc różne i moze pojawic się niechciana ciąza a po co ma dziecko pozniej cierpiec z tego powodu. Powodzenia.

Pozdrawiam.

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez waaysofexistence » 3 lis 2014, o 14:04

Przecież napisałam, że ZAWSZE się zabezpieczamy i nie musisz mnie pouczać, znam środki antykoncepcyjne, ale jak wiadomo, one również mogą zawieść, także wolę się spytać na forum czy w ogóle jest taka możliwość, abym była w ciąży, a potem ewentualnie zrobić test.
waaysofexistence
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 17:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 3 lis 2014, o 14:09

Okres może się opóźniać również przez stres.
Oraz teraz czy przypadkiem nie jesteś w ciąży ;)
Najlepiej zrobić test i bedzie po problemie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez redorange666 » 3 lis 2014, o 14:09

Zamiast drzeć się na Serduszko i jak jesteś taka mądra to może nie pytaj na forum tylko dyrdaj do apteki i nabądź drogą kupna test.
Jak wkładał CI palce do pochwy bez gumki to na bank jesteś w ciąży... plemniki mogły się dostać w Ciebie... i wszystkie mydełka antybakteryjne, alkohol a nawet i jodyna nie pomoże. Ciąża wieloraka murowana... Szkoda że będą to bezmózgie Yeti.
]:-) :happy
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Luna » 3 lis 2014, o 15:35

Red dziękuje za obrone :D :D :D

Szczerze nie przejmuje sie jej tak zwanym darciem. Najwidoczniej w tym dziale pisza osoby niepełnoletnie ktore nie sa swiadome tego co robią wiec bierzmy na nich poprawke.

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez jolaniebieska » 3 lis 2014, o 15:44

W tej sytuacji to tylko wróżka ci może pomóc. Będzie to co ma być, tak to jest gdy hormony szaleją, a opamiętanie i czasem ból przychodzi dopiero po fakcie. Teraz to każdy jest mądry, jak przysłowiowy Polak.
jolaniebieska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:47

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez waaysofexistence » 3 lis 2014, o 15:58

No niestety niepelnoletnia juz nie jestem. Tylko spytalam, ojej, po to jest to forum, zeby pytać. Jest wiele kobiet, które nie chca jezcze dziecka, a kazda z nich aktywnie uprawia seks. Mowicie tak, jakby to bylo zakazane ;)
waaysofexistence
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 17:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Luna » 3 lis 2014, o 16:06

Jesli chcesz aktywnie uprawiac seks to poprostu idz do ginekologa po srodki antykoncepcyjne i bedziesz życ bez stresu. Jesli jestes osoba pełnoletnia to znaczy ze jestes swiadoma konsekwencji ewentualnej ciązy . ;-)

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 3 lis 2014, o 16:13

Ale poczekajcie chwile, spokojnie
Kazdy ma prawo spytać, niewiedza to nic złego.
Lepiej się spytać, niż ma się czegoś nie wiedzieć.

Serduszko, nie każdy też może chcieć pigułek czy innych hormonalnych zabezpieczeń.
Jest masa kobiet która woli się nie "truć"

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Luna » 3 lis 2014, o 16:24

Tak Had ja to rozumiem nie potepiam jej tylko poprostu jej radze ze naljlepszym doradca jesli chodzi o jej sytuacje jest ginekolog.
Bo my jako postronne osoby nie jestesmy w stanie jej powiedziec tego co np by chciala usłyszec. My mozemy wyrazic swoje zdanie nic wiecej.

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez waaysofexistence » 3 lis 2014, o 16:45

Tak się składa, że w moim przypadku zażywanie tabletek anty jest niemożliwe. Pozostaje prezerwatywa. Jestem pod stałą opieką ginekologa, także chodzę do niego regularnie ;) Przepraszam jak kogoś uraziłam, ale ja tylko spytałam o to, czy mogę byc w ciąży po opisanej przeze mnie sytuacji, a po 2 tygodniach ginekolog raczej nic mi nie powie. Pozdrawiam.
waaysofexistence
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 17:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez redorange666 » 3 lis 2014, o 16:54

najpewniejszą odpowiedź da badanie krwi.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jamelia » 3 lis 2014, o 16:56

Myśle że nie jesteś w ciąży :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez waaysofexistence » 3 lis 2014, o 17:00

Tydzien temu robiłam badanie krwi, co prawda nie betę, ale normalne. Nie chcę się znów kłuć.
waaysofexistence
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 17:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez waaysofexistence » 4 lis 2014, o 17:10

P.S. Martwię się, bo nie bolą mnie w ogóle piersi. A naczytałam się, ze pierwszum objawem ciąży moze byc brak bólu piersi przed okresem. Czy to moze być wyznacznikiem ewentualnej ciąży? Brzuch boli mnie dosć mocno od wczoraj, tak jak na okres...
waaysofexistence
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 17:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 4 lis 2014, o 17:25

Możesz też sobie wmawiać i doszukiwać się objawów ;)
Poczekaj jeszcze trochę, zrób test, a jak coś to do ginekologa

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez babeszka » 25 lis 2014, o 12:55

Nie ma co panikować tak od razu. Najpierw test, a potem gin i spokój zachować ;)
babeszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 lis 2014, o 12:51
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]