Minął kolejny dzień

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Re: Minął kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 1 wrz 2009, o 14:14

to ja rozwinę swoją wypowiedź :)
Dzisiaj oficjalnie zaczełam klasę maturalną, uff dlatego mogę mniej się udzielać na forum, ale czasami do Was będę zagladać, czeka mnie wiele czytania, pisania i wkuwania... ehh, na szczęście już ostatni roczek :) potem jakieś studia zaoczne chyba.

Dzień ładny, więc niedługo lece na miasto z moim, jak pracę skończy :)
hanka32 również życzę powrotu do zdrowia :)
A co do tych imprez to jeszcze dwa wesela 12 i 19 wrzesień i na ten rok basta, mam już dość, kasa leci, prezenty, koperta, kreacja... ehh
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 1 wrz 2009, o 16:00

Idzie kasa jak woda na wesela hihihi ale zato jaka zabawa i najesc sie idzie tortu :happy
hanka zdrowiej nam :kiss2

Ja mam dosc na dzis rozpoczecie szkoly bylo skonczylo sie bolem glowy potem kawusia u mamy i rozpieszczanie siostrzenicy mojej kochanej ech jak ja ja kocham jak wlasne potem stanie w kolejce w urzedzie a na koncu lody dla wszyskich kupilam a teraz ide zrobic kawusie sobie i mezowi :happy a no i pomoglam sie spakowac blizniakom na jutro a musze sie pochwalic ze maja wspanialom nauczycielke jak na pierwszy rzut oka bardzo mila ale to sie jeszcze okaze w praniu hihihih :lol:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 1 wrz 2009, o 18:06

Dziekuję dziewczyny za troskę :kiss2 dzisiaj jest jeszcze gorzej ale przeżyję to nie pierwszy raz w tym roku i nie ostatni :) .Panna M powodzenia w szkole :kwiatek .A nasza evka zabiegana no ale wszystko co dobre szybko się kończy ;)
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 1 wrz 2009, o 20:23

O tak Haniu teraz to dopiero sie nie ponudze hihihi wiec i zagladac bede zadziej napewno wieczorami na chwile :)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 1 wrz 2009, o 21:29

evka jesteś usprawiedliwiona :P dzieciaczki ważniejsze jak twoja obecność na forum co nie znaczy że nie będzie nam Cię brakować mnie przedewszystkim :kwiatek nasza gaduło :kiss2
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 1 wrz 2009, o 21:57

:kiss2
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 3 wrz 2009, o 20:31

Witam! Znalazłam troszkę czasu, Eh nie wiedziałam ze maturalna klasa to jest taki zap****** :/
mineły dwa dni, i nie ma zadnego siedzenia, od razu cos do uczenia, czytania, powtarzania. Zapowiedzieli nam 25 lektur (zwariowali). Mam juz zanotowane 4 sprawdziany powtórkowe... do tego Wos musze wkuwac bo na mature wlasnie go wybieram, oprocz tego matma, polski i angielski... powoli sobie też poznajdywałam szkoly gdzie pojde dalej, a kierunki to Finanse i rachunkowośc albo Socjologia (praca socjalna lub doradztwo zawodowe). Po za tym jest taki ogrom materialu że masakra. 30 kwietnia mam koniec roku szkolnego, a matury zaczynaja sie od 4 maja :)

widze ze forum też troszke staneło, ah... obowiązki. Pozdrawiam Was! I niedlugo wpadne :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 3 wrz 2009, o 20:44

Panna M powodzenia :kwiatek
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 4 wrz 2009, o 13:14

a my dzisiaj wieczorkiem wyruszamy w trasę :) :happy :happy :happy najpierw do mnie a potem dalej w końcu uda się zrealizować od dawna zaplanowany urlop :) takze od wtoreczku mnie nie będzie :auto :auto :auto
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 5 wrz 2009, o 13:33

a my dzisiaj zamierzamy sobie mecz obejrzeć razem :)
dopiero co :girlactive w domku, i zabieram się zaraz za szukanie notatek z Młodej Polski, sory że Wam tak zanudzam o tej szkole, ale tak się cieszę że to ostatnia klasa, i matura :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 5 wrz 2009, o 16:16

hiihih dobrze ze masz motywacje do nauki :kiss2
Ja pomylam okna duze balkonowe i w sypialni i u syna firanki popralam powiesilam zupke odgrzalam na obiad ku niezadowoleniu dzieci :diabel popralam w recach ide wlaczyc pralke ooooooooo ale mi cos tu pachnie maz zadzi w kuchni ide sprawdzic, o frytki robi hihiihi niam mam dobrego meza :happy A wieczorkiem posiedzimy sobie z dzieciakami i pogramy w cosik :family a potem we dwoje :drinkwine
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 5 wrz 2009, o 18:55

No tak evka ty to masz dobrze a ja znowu sama :angrywife .Ja wykorzystując nieobecność męża zajęłam się dziś sobą pofarbowałam sobie włosy :woman pomalowałam paznokcie wzięłam pachnący prysznic a póżniej poplotkuję sobie z koleżanką na gg :happy :happy .evka wypij za moje zdrowie :drinkwine
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 6 wrz 2009, o 12:35

I nie poplotkowalysmy wczoraj bo zajmowal sie mna maz hhihihi ale zato dzis plotkojemy :happy tak pogoda straszna dzis tez zimno pada ech jesien :wazzuup :witch i nie polatamy w ty deszczu :lol: :lol:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 6 wrz 2009, o 13:42

Mąż się Tobą zajmował powiadasz no no... :sex1 .Szczęściara :lol:
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 6 wrz 2009, o 13:59

No wiesz niewchodzmy w szczególy :twisted:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 7 wrz 2009, o 21:55

Byłam dzisiaj na zakupach w poszukiwaniu kieliszków do szampana i talerza do tortu na moją zbliżającą się rocznicę ślubu :drinkwine i jeszcze takie różne drobiazgi do dekoracji stołu.Zakupy zakończyłam zadowalająco :lol:
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 7 wrz 2009, o 22:21

Ty a moze bys tak fotke wstawila ? hihihi mi tez jakos minol dzionek zakupy do kuchni odprawa dzieciakow do szkoly i co pochwile cos do zrobienia jest dobrze ze zachwile spac ide acha moj malzonek za dni kilka ma urodzinki torcik tez bedzie i co ja mam mu kupic na prezet? pomysly jakies tam mam moze wy tez cos podpowiecie? :happy
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 8 wrz 2009, o 20:31

Mogę wstawić fotkę owszem ale to jeszcze trochę potrwa :drinkwine
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 13 wrz 2009, o 15:45

i po urlopie resztę opowiem potem bo teraz czasu brak jeszcze na wylocie jestesmy :) a i miałam pierwsza jazdę hahaha bombowo omało instruktora nie zabiłam :mrgreen:
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 14 wrz 2009, o 09:56

Urlopik wspaniały świeże wiejskie powietrze, grillowanie :) spokój, cisza, własny oddzielny pokój u rodzinki :) Nie daleko las, odwiedziny u rodzinki :) a na koniec wypad nad morze :) ech... to były piekne dni :serca
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 14 wrz 2009, o 19:39

A co piekne i przyjemne szybko mija niestety ciesze sie ze sie doskonale bawilas? :happy

Mi jakos minol ten dzien zadnych wrazen rano kiepsko sie czulam ale teraz jest oki. ;)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 17 wrz 2009, o 08:06

a ja mam w końcu czas dla forum :)
w tym tygodniu sprawdziany wszystkie pozaliczane, więc już czwartek i piatek z górki.

wczoraj na zakupach byłam, kupiłam sobie śliczną czarną torbę na jesień i zimę. :)
Po za tym po ostatnim weselu, przeziębiona jestem :/
eh, nawet nie mam zasu kiedy się do łóżka położyć i chorować.

widzę że na forum troszkę przybyło koleżanek, i mam sporo postów do nadrobienia :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 17 wrz 2009, o 22:14

Nasza Panna M to pilna uczennica ; :P
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 23 wrz 2009, o 10:18

Ja tez znalazlam chwile i zaleglosci nadrabiam zachile ide z mazem przesadzic roze a popoludniu mam zebrnie w szkole u Olivki i u blizniakow ta sama godzina niewiem chyba sie przetne na pol na jednym musze byc bo nauczyvcielka zaznaczyla ze obowiazkowo bo to 3 kl a na drugim tez trzeba byc bo to pierwsze zebranie i szok mama w pracy maz bedzie w pracy tez juz o tej godz. i szlak mnie trafia :(
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 23 wrz 2009, o 16:20

a ja własnie dostałam plamn mojego studiowania na ten semestr i mam ,, wolne" poniedziałki a tak najpóźniej do 18 raz na dwa tygodnie ;) przeważnie do 15 a nie wiem czy juz wiecie mam prace i bede równocześnie ciągnąć i studia i to ale dam radę ;) niebywale cieszy mnie to, że plan mi tak super podpasował ;)
jagoda
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]