Minął kolejny dzień

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 18 sie 2009, o 17:48

A kupisz mi cos ?????? :lol:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 18 sie 2009, o 23:15

I co Evka, poplotkowałyście sobie z koleżanką?

Ból nie minął, tabletka jedynie go złagodziła, do tego doszedł mi ból brzucha, nie wiadomo skąd. Czuje się fatalnie, ale mimo to dzień minął mi bardzo fajnie, na długim spacerku z córeczką i przyjaciółkami. A wieczorem pogaduchy z bratową i było super hehehe... :D
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 19 sie 2009, o 09:49

Ja wlasnie wrucilam z roweru bylam ze synem a teraz kawusia .Popoludniu wrescie wizyta u kumpeli juz o 8 dzwonila ze sie stesknila :lol: Nie mowiac o naszych dzieciakach wiec dzis bedzie okazja poplotkowac i pogadac na powarzne tematy dzieciaki zajma sie soba panowie tez :lol:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 19 sie 2009, o 10:10

evka napisał(a):Ja wlasnie wrucilam z roweru bylam ze synem a teraz kawusia .Popoludniu wrescie wizyta u kumpeli juz o 8 dzwonila ze sie stesknila :lol: Nie mowiac o naszych dzieciakach wiec dzis bedzie okazja poplotkowac i pogadac na powarzne tematy dzieciaki zajma sie soba panowie tez :lol:

Szkoda, chciałam Ci właśnie pisać, że z Zuzią wpadniemy na cały dzień, no ale trudno. To miłego popołudnia siorka :kiss2
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 19 sie 2009, o 10:21

Dzieki :swing
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 19 sie 2009, o 10:28

Proszę.
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 19 sie 2009, o 12:41

czekam na jakies natchnienie bo mi znowu uciekło... :) a dzisiaj mam nadzieje, ze trochę sobie odpocznę bo jakoś ostatnio cały czas coś robię wiem, że dopiero środa ale nie wiem dlaczego tak mnie wszystko męczy. Dziś :girlactive zobaczymy co mi z tego wyjdzie.
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 19 sie 2009, o 17:52

Mój dzień mija mi z wielkim bólem głowy.Łeb mi pekał w szwach i nie obyło się bez ketonalu tylko on mi jeszcze pomaga,a to dzięki mojej koleżance która kiedyś mi o nim powiedziała :kiss2 tak tak moja droga o Tobie piszę :kiss2
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 19 sie 2009, o 20:23

A tak myslala ze to o mnie mowa dzieki :kiss2 Haniu :happy
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 20 sie 2009, o 12:16

już wiem dlaczego tak się wczoraj czułam ... wczoraj mało nie mdlałam byłam w takim stanie, że mój luby bał się czy mu nie padnę... gorączka i ogólne zmulenie... dzisiaj w wyrku pod kocykiem na dworze słonko a ja leżę pod ciepłym kocem w grubym swetrze i skarpetach... się urządziłamz rana dostałam czosnek, mleko i miód... czekam az mój książe wróci z pracy bo tak ogólnie to mi strasznie nudno jest i cały czas mi sie chce spać....
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 20 sie 2009, o 13:11

Oj biedna ty :kiss2 zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia :kwiatek
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 20 sie 2009, o 13:18

dzięki dzięki już jest troszku lepiej nie ma to jak domowe leczenie :)
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 21 sie 2009, o 11:05

już jest dobrze :) jestem lekko osłabiona ale jest ok :) :swing :mrgreen:
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 21 sie 2009, o 11:40

To bardzo dobrze ze juz jest lepiej .A ja wypilam kawusie i sprzatam zrobilam odkurzaczem pomoglam pozbierac dzieciakom zabawki a teraz biore sie za scieranie kurzy i mycie podlog i musialam podrodze se przysiasc by zlapac oddech :lol: a potem bede pachnaca czekac na meza i obiad ktory ma przywiesc ja mam dzis elbe hiii popoludniu wybieramy sie do znajomych na ognisko :happy tz. popoludniu bedzie kawa u nich a ognicho wieczorem wiadomo ;)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 21 sie 2009, o 11:50

super :) a ja dziś sama do późnego wieczora buuuu
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 21 sie 2009, o 19:01

Ja też jak zwykle sama.evka przyjemności życzę na ognisku a wieczorem przy boku męża :sex1 hi hi hi
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 21 sie 2009, o 22:36

Dzieki haniu :kiss2 :sex1
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 22 sie 2009, o 08:15

Witajcie! Przepraszam że mnie tyle nie było, teraz tez jestem na chwilkę, bo dziś wesele mam w rodzinie, hehe impreza aż 3 dniowa, więc w poniedzialek dopiero wracam :)

Miłego weekendu !! :)

ps. jak wróce to nadrobię wszystkie tematy i posty :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 22 sie 2009, o 15:30

deszczowo pochmurno i nudno buuu ale za to cały dzień z nim to jest plus wrócił do mnie wczoraj po północy i jak wrócił tak zasnał hehehehe :witch
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 22 sie 2009, o 15:52

Szczęśliwa jagoda :happy ja też będe się cieszyć ale za tydzień :( :P
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 22 sie 2009, o 15:56

Panna M faktycznie długo Cię nie było na forum.Trochę się tu działo oj działo :witch
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez agat » 22 sie 2009, o 20:00

Cześć dziewczyny...
Kolejny dzionek miną i już padam na pyszczek. Jakiś dziwny był ten dzień. Ciśnienie coś wariowało bo głowa mnie bolała tak bardzo , że musiałam po proszki sięgnąć ( a mi się to prawie nie zdarza) Na szczęście synek szybko zasnął i wreszcie mogę odpocząć.
agat
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 23 sie 2009, o 12:02

A mi dzien minol fantastycznie impreza sie udala zurku nalewac nie musialam uf
:happy Pogoda sie utrzymala bylo fajnie chlodno a najlepiej bylo wieczorem jak byla zabawa i zimne piwo kuflowe bawilismy sie do 3 .

A tak na marginesie ludzie sa porabani niektozy mlode szczony wyniesli ze swietlicy ze stolu szweckiego wazy ze zurkiem i postawili na palace sie slupy i szlak je trafil maz poszedl je posciagac glopki mieli radoche do czasu jak soltys nie poinformowal ich ze jedna kosztuje 200 zeta bo to ceramiczne byly wiec zżute beda robic I powiem wam jedno jak sie chlop ututa to jeszcze jakos tak normalne ale jak baba sie przewraca bo takie byly to juz masakra a ile smiechu hiiihi ja z Darkiem bawilam sie wysmienicie nie turlajac sie po po trawnikach acha jedna omalo co by nie wpadala do ogniska :bicz
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 23 sie 2009, o 12:28

Widzę evka że impreza była zaliczona na szóstkę.Trochę relaksu Tobie i mężowi się należy i to nawet bardzo się należy :P .A mnie dzień znów mija z bólem głowy :(
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 23 sie 2009, o 12:56

Biedna znowu ta glowa wiezielas tabl? a moze wpadniesz na kawe? to ci minie popoludniu zecz jasna :drinkwine
evka
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]