Minął kolejny dzień

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 13 sie 2009, o 23:13

Jutro jest mój szczęśliwy dzień bo wraca mój mąż z delegacji :fallinlove się będzie działo :sex1 hi hi hi :lol:
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 14 sie 2009, o 11:03

oj hanka hanka :) cieszymy się razem z Tobą :kiss2 a ja wczoraj miałam spokojny wieczorek przed telewizorkiem oglądaliśmy sobie film pogadaliśmy z siostrą mojego lubego :) a dzisiaj ruszamy na weekend hurraaaaa :happy :auto :auto :auto :happy
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 14 sie 2009, o 11:41

Miłego weekendu Jagoda :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 14 sie 2009, o 12:00

ślicznie dziękuję :kiss2
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 14 sie 2009, o 14:39

Baw sie doskonale i w poniedzialek relacje nam zdaj hihi :lol: :auto
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 14 sie 2009, o 15:18

Jakie Wy wszystkie zadowolone! ;) A ja miałam rano i jeszcze w południe taki super humorek, taka byłam happy, bo miałam się z czego cieszyc, ale kuzwa zawsze ale to ZAWSZE się znajdzie jakaś "osoba" (delikatnie mówiąc), która największą radochę potrafi spieprzyć!! Jest taki KTOŚ kto mnie tak potrafi wyprowadzić z równowagi, że już mam serdecznie dosyć wszystkiego. Super weekend się zapowiada nie ma co... :cry:
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 14 sie 2009, o 15:18

Nie uwierzycie, za szycie sie wziełam :P
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 14 sie 2009, o 17:16

PS. Gdzie wy się wszystkie podziały ??
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 14 sie 2009, o 17:38

Ja jestem wpadlam przed chwilka a co szyjesz? pokaz :knitting a moze tak jak jagoda robisz swetr? :diabel
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 14 sie 2009, o 17:42

Musiałam bluzkę zszyć, bo miała dziurkę, hihia sweter? chyba bym nie dała rady :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 14 sie 2009, o 17:44

Ja też jestem :P ja też szyłam ale dawno dawno temu i były to ubranka dla lalek.Teraz do maszyny siadam ale bardzo żadko kiedy ;)
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Luśka » 14 sie 2009, o 21:41

i kolejny dzień za nami...piesek dał mi dziś ostro popalić..skubany już nie chce sikać do kuwety..sadzam go tam a on myk..i ucieka..a potem siusiu na podłogę..jeszcze siusiu to pół biedy..gorzej jak coś innego..no i te pobudka o 5 rano..a potem piesek nas gryzł i chciał się bawić..no to my go olaliśmy a on potem olał nas (nasikał do łóżka) :bicz a teraz śpi..a w nocy będzie szalał hihi
Luśka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 14 sie 2009, o 22:16

Luśka trochę musicie się pomęczyć aż szczeniaczek się nauczy co jest dobre a co złe.Ale najgorsze te wstawanie tak wcześnie :piesek
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 14 sie 2009, o 22:35

:lol: :lol: :piesek Wspolczuje ci Luska to kiedys minie to tak jak z pierwszym dzieckiem zawsze jest ciezko ale to mija trzymam kciuki:)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Luśka » 15 sie 2009, o 12:21

pobudka o 3...hmmm...coraz szybciej wstaje hihi
a teraz śpi rozrabiaka na moich kolankach:)
Luśka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 16 sie 2009, o 19:32

Ale tu cicho. Wpadłam na chwilkę, zmęczona jestem po weekendzie... i teraz jakieś filmy ogladam, pewnie wieczorkiem jakoś jeszcze wpadnę :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 16 sie 2009, o 19:47

ja jeszcze u mnie w domciu ale zaraz wyjeżdżamy :auto jak już wrócimy to troszkę poopowiadam bo jak na razie to już ledwie żyje.... ale jedno wiem :serca ehhhh :happy :happy :happy
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 18 sie 2009, o 08:36

Padam! Wczoraj z R. przejechaliśmy 20 km rowerkami, tak więc dziś nie do życia jestem :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 18 sie 2009, o 09:33

O ja to dzis odpoczywaj ;) wczorajszy dzien jako tako minol wpadli rodzice i siorka z mala bo Andrzelus miala imeninki ,a dzis chyba posiedzimy w domku bo sie chmurzy i pewnie padac bedzie .
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 18 sie 2009, o 09:43

Niom, pogoda ni za bardzo... ale pewnie wieczorkiem z moim do Tesco podjedziemy na zakupy :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez jagoda » 18 sie 2009, o 11:02

tak jak obiecałam...:) weekend był wspaniały super luz i wielkie leniuchowanie pogoda dopisała, był grill i były długie spacery :) oby więcej takich dni. Wczoraj też było milusio razem ze znajomymi poszlismy sobie do pubu na bilarda :) jak zazwyczaj przegrałam ale zabawa bardzo miła :) po kursie ledwo żyłam a dzisiaj ruszam z kumpelą na podboje miasta :)
jagoda
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 18 sie 2009, o 11:21

Ciekawy dzień się zapowiada, obudziłam się o 4.30 z takim bólem głowy i zęba, że nie wiedziałam gdzie jestem :( Miłego dnia Kochane
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez agat » 18 sie 2009, o 12:06

meredith napisał(a):Ciekawy dzień się zapowiada, obudziłam się o 4.30 z takim bólem głowy i zęba, że nie wiedziałam gdzie jestem :( Miłego dnia Kochane


Mam nadzieję , że ból szybko minie i pozostała część dnia będzie bardzo miła.
agat
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 18 sie 2009, o 13:35

A ja czekam na wizyte kolezanki i bedziemy plotkowac plotkowac dluuuugggoooo pewnie hihihihiih :happy
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 18 sie 2009, o 16:31

a ja zaraz lecę do tesco na zakupy :) hihi
Panna_M
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]