Odchudzanie dla zapracowanych

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez pyśka » 7 maja 2016, o 23:49

ja robię chyba wszytko i nic, kilogramy ani rusz.. Zastanawiam się jednak nad testem metaboliczny z medgenetix by sprawdzić co właściwe mogę jeść a z czym powinnam uważać lub ograniczyć.
pyśka
Jestem tu nowa :)

Postprzez aniaM » 16 maja 2016, o 22:46

i jak co wyszło Ci w tym teście? robiłaś w ogóle go? ja ruszam z dietą z cateringu z diet4u, zdecydowałam się na paleo z racji choroby hashimoto.
aniaM

Postprzez KalinkaA101 » 23 maja 2016, o 15:23

Jak slyszę w radiu te reklamy pigułek na chudnięcie to mnie trzęsie ze złości po prostu. Bzdura! Tylko można sobie zaszkodzić! Lepiej jeść racjonalne porcje, mniej a częściej, mniej cukru na pewno. Przez jakiś czas unikałam cukru - żadnych słodyczy, do wypiekow jak musialam to dawałam połowę mniej cukru - i schudłam o kilka kilo. Samopoczucie tez lepsze ;P Dot ego trochę ruchu i to najlepszy sposób moim zdaniem.
KalinkaA101

Postprzez hania » 17 cze 2016, o 22:38

aniaM napisał(a):i jak co wyszło Ci w tym teście? robiłaś w ogóle go? ja ruszam z dietą z cateringu z diet4u, zdecydowałam się na paleo z racji choroby hashimoto.

też mam z cateringu diet4u posiłki. Chcę przede wszystkich schudnąć ale i zacząć się zdrowo odżywiać. W pracy w biurze bywało to różnie do tej pory, ciastko kawa... ale już jest progres o 180 stopni.
hania
Miła Kobietka

Postprzez fr3shh » 26 cze 2016, o 13:54

KalinkaA101 napisał(a):Jak slyszę w radiu te reklamy pigułek na chudnięcie to mnie trzęsie ze złości po prostu. Bzdura! Tylko można sobie zaszkodzić! Lepiej jeść racjonalne porcje, mniej a częściej, mniej cukru na pewno. Przez jakiś czas unikałam cukru - żadnych słodyczy, do wypiekow jak musialam to dawałam połowę mniej cukru - i schudłam o kilka kilo. Samopoczucie tez lepsze ;P Dot ego trochę ruchu i to najlepszy sposób moim zdaniem.

Fakt, są takie tabletki, które mogą zaszkodzić. Jednak są też takie które zawierają tylko naturalne składniki. Takie nie maja prawa zaszkodzić

fr3shh

Postprzez Karolinka89 » 12 wrz 2016, o 11:29

Jasne ruch to podstawa wiem to sama po sobie wcześniej myślałam że będę przyjmowała suplement i samo się będzie gubiło a to nie tak;) dużo ruchu, mniej tłustych rzeczy plus suplementacja i efekty są widoczne;)

Miłośniczka zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej bloguje: http://szczupla-kobieta.pl
Karolinka89

Postprzez ananasku » 4 cze 2018, o 12:35

Zgadzam się ze zdaniem forumowiczów i nie będę oryginalna jeśli napiszę, że ruch jest niezwykle ważny. Ale też nie można zapominać o zmianie nawyków żywieniowych i dodaniu owoców i warzyw. Jednym słowem produktów, które aż tak bardzo nie obciążają naszego organizmu pustymi kaloriami.

Wartościowe informacje o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu: https://witalneporady.pl
ananasku

Postprzez Adababa » 10 sty 2019, o 11:22

Ja też mialam problemy z wagą, a nie miałam nigdy czasu na silownie.
Udało mi się schudnąć, dzięki zmianie nawyków żywieniowych. :) Przede wszystkim wyeliminowałam z diety fast-foody, słodycze i nadmiar soli. Zamieniłam też gazowane napoje na wodę mineralną i zaczęłam pić jej ok 2l dziennie. :) Najbardziej posmakowała mi zielona Piwniczanka. Z dodatkiem cytryny i męty jest super orzeźwiająca. :)
Adababa

Postprzez DietetykNaWalizkach » 18 sty 2019, o 17:10

Ja nie jestem zwolenniczką suplementów diety, pisałam nawet o nich pracę dyplomową (jestem dietetykiem klinicznym), więc nie powiem Ci o nich za wiele dobrego :> Każda osoba ma inny problem jeśli chodzi o unormowanie masy ciała, więc ja jestem za tym, aby konkretne zalecenia żywieniowe dobierać indywidualnie. W związku z tym ciężko powiedzieć co stoi na przeszkodzie w Twoim przypadku. Jeśli prowadzisz szybki tryb życia to polecam przygotowywać sobie, tzw. lunchboxy czyli przygotowywać dzień wcześniej coś zdrowego do jedzenia i pakować w pojemniki na wynos. Ewentualnie wybieraj w sklepach coś zdrowego do zjedzenia na szybko, np. marchewki baby, smoothie, jabłko, dobrej jakości batony zbożowe bez dodatku cukru i syropów itp. Jakbyś potrzebowała indywidualnej pomocy to zapraszam do kontaktu, prowadzę pacjentów online - poradnia Dietetyk Na Walizkach.

Dietetyk kliniczny, właścicielka poradni dietetycznej specjalizującej się w poradnictwie żywieniowym dla kobiet w ciąży oraz osób planujących dziecko - http://dietetyknawalizkach.pl

- indywidualne poradnictwo żywieniowe :)
- darmowe artykuły dla przyszłych rodziców oparte na źródłach naukowych :)
- grupy na Facebooku z ciekawostkami żywieniowymi dla przyszłych rodziców :)
DietetykNaWalizkach

Postprzez AnitaT » 20 lut 2019, o 15:40

Dla mnie fajną opcją okazał się catering dietetyczny. Zamawiam sobie Wygodnadietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie. Poza tym, dużo łatwiej trzymać mi się diety i nie podjadać gdy mam wszystko przygotowane i podane;)
AnitaT

Postprzez Anja877 » 19 mar 2019, o 09:27

Dziewczyny! Jeżeli będziecie szukać dobrego dietetyka online, to sprawdźcie Patrycję z My little Diet! Dziewczyna działa cuda, a diety są mega smaczne! Jest z częstochowy, także jeżeli któraś chciałaby trening - też polecam! :)) Sprawdźcie sobie jej stronę https://mylittlediet.pl, świetne przepisy i poradniki

Sama korzystam i jestem zadowolona!
Anja877

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]