ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez netka_kamila » 28 wrz 2012, o 14:58

A ja lubię kosmetyki naturalne, jak do tej pory najbardziej jestem zadowolona z kosmetyków marki L'orient (dostępne w Mydlarni u Franciszka). Fakt ceny może są nieco wyższe niż ogólnodostępne kosmetyki, ale w przeciwieństwie do tańszych odpowiedników L'orient mnie nie uczula, a dodam, że czasem odzywa mi się AZS (Atopowe Zapalenie Skóry), którego nie da się do końca wyleczyć :(
netka_kamila
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez ence » 20 paź 2012, o 12:50

balsam i żel pod prysznic o zapachu kwiatu japońskiej wiśni od Bath & Body Works
ence
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Lukrecja » 29 paź 2012, o 11:35

Kosmetyki z nanosrebrem. Do włosów szampon, do twarzy i ciała mydło, które ładnie zwalcza niedoskonałości nie wysusza (jak ma w zwyczaju np. mydło siarkowe lub żele z alkoholem), a do kolekcji antyperspirant - bardziej wydajny i skuteczny, bo skutecznie zwalcza bakterie :) Szczerze polecam, a zainteresowanych odsyłam do http://www.belt.sklepna5.pl/ :)

Prawda jest taka, ze ludzie mają pewną wspaniałą cechę. Zmieniają się.
Avatar użytkownika
Lukrecja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 09:07
Lokalizacja: Sopot

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Oczarovana_pl » 2 lis 2012, o 13:27

Bardzo dobre i skuteczne są również kosmetyki Nivea oraz Palmolive,moja kuzynka ich używa,pachną bardzo ładnie. Ciężko tak wyróżnić jeden ulubiony,jest ich co najmniej kilka.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez besexi blogspot » 3 lis 2012, o 12:32

Hej! Miałam taki fajny tusz do rzęs wibo w zielonym opakowaniu ale chyba już nie produkują bo trudno go znaleźć. Zapraszam was do współpracy na moim blogu.
besexi blogspot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 12:28

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Misiek » 14 lis 2012, o 13:02

HB to jest to, czego potrzebuje :) Zakochałam się w tych kosmetykach :) Uwielbiam ich krem różany do kąpieli HB. Może cena nie jest najniższa, ale za to jakość jest pierwsza :)
Dla zainteresowanych dołączam obrazek:

Obrazek
Misiek
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez MonikaKosmyk » 15 lis 2012, o 01:10

Uwielbiam firmę Clinique, są drogie, ale są super, szczególnie tusz do rzęs. A perfumy z Allure firmy Channel, są boskie :) :polska

Szydełkowe prace babci Asi http://tnij.org/5etm
Avatar użytkownika
MonikaKosmyk
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 19:20

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez PychaxD » 15 lis 2012, o 13:09

Moje ulubione kosmetyki to te które dzisiaj znalazłam:)
hehe czaicie jakie to szczęście? nigdy nie znalazłam pieniędzy, to chociaż kosmetyczkę sobie uzupełnię :)
Siedziałam na ławce z pół godziny z koleżanką, potem ona poszła a ja jeszcze zostałam i czekałam na następną. Łącznie spędziłam tam dobrą godzinę. I gdy wstałam chcąc iść do domu zobaczyłam ze pod ławką leży torebeczka. I ja zaglądam a tam: tusz do rzęs, róż do policzków, pomadka do ust - wszystko z oriflame beauty albo nature secrets - mgiełka do ciała i złuszczający żel pod prysznic. Pewnie zostawiła to jakaś konsultantka albo klientka. Wszystko nówki sztuki - nawet nie otwierane z opakowań.Trochę mam wyrzuty sumienia - ale nie było szans żeby odnaleźć właściciela.
Jakoś mam ostatnio szczęście do oriflame:)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Sharlot » 22 lis 2012, o 00:15

jej tez bym chciala znajdowac kosmetyki na ulicy! A moze specjalnie je ktos tam zostawil? Ja wczoraj znalazlam litrowa coca cole nie otwierana :D mam ten zel pod prysznic:) super pachnie i ma fajne drobinki w srodku, osoba ktora to zgubila napewno bedzie zalowac swojego gapostwa :P
Sharlot
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Nataśka » 22 lis 2012, o 13:00

Pycha miałaś niezłe szczęście :) ja rzadko coś znajduję ;) też mam mgiełkę z tej serii :)

Na myśl przychodzi mi na razie jeden ulubiony krem mus z lirene
Nataśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 17:54

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez PychaxD » 24 lis 2012, o 09:45

Mówią, że głupi to zawsze ma szczęście:)
Kasy nie znajduję to tak się chociaż pocieszyłam oriflejmem - dobrze że chociaż lubię tę markę:)
Mgiełka jest nietypowa. Bardzo ładnie pachnie - słodko i orzeźwiająco za razem:)
Idealna np po siłowni:) i jeszcze lubię ją na kurtkę psikać:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez OlkaPy » 25 lis 2012, o 23:17

Bardzo lubiłam Vichy i l'Oreal ale testują na zwierzątkach :(( więc szukam nowego ulubieńca.
OlkaPy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 23:12

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez katimati89 » 19 gru 2012, o 11:15

ziaja kokos i masło kakaowe!!! ale nie kupujcie w sklepach firmowych ziaji, bo maja tam najdrozej. najlepiej w rossmanie;]
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez aga.ta » 19 gru 2012, o 11:59

ziaja kokos? jeszcze nie próbowałam. moim ulubieńcem jest ziaja sopot, a z takich "pachnących" to cynamonowe masło z farmony. tylko ono naprawdę jest intensywne, myślę, że nie dla każdego. ja uwielbiam :)
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Sharlot » 19 gru 2012, o 20:58

czy mgielka pachnie tak samo cudownie jak zel? zastanawiam sie nad dokupieniem :) Jednym z moich ulubionych kosmetykow moge uznac rowniez tzw "jajeczko" z oriflame:) krem uniwersalny, ja akurat mam wisniowy, ale sa tez migadalowy, karmowelowy i ten w rozowuym opakowaniu Tander care.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sharlot
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jadwinia » 25 gru 2012, o 23:42

katimati89 napisał(a):ziaja kokos i masło kakaowe!!! ale nie kupujcie w sklepach firmowych ziaji, bo maja tam najdrozej. najlepiej w rossmanie;]


też lubię ZIAJĘ ;) kokos, pomarańcz, sopot SPA :) kosmetyki tej firmy nie są drogie, ładnie pachną i są ekonomiczne ;) np mydła pod prysznic. Są też nie drogie i w niemal każdym sklepie dostępne.
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez aska114 » 7 lut 2013, o 16:06

Moimi ulubionymi kosmetykami ostatnio są lakiery termiczne, które zmieniają kolor pod wpływem temeratury : http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/571/ ... _5ml_.html, a także świetne rzęsy na pasku idelane na impreze : http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/355/ ... _rzes.html
aska114
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 13:35

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Anetka_O » 12 lut 2013, o 15:29

Też lubię i polecam Ziaję, polskie, niedrogie kosmetyki, bardzo delikatne. Czytałam nawet kiedyś artykuł o tym, że Ziaja staje się bardzo popularna w krajach skandynawskich, więc podbija rynki zagraniczne :)

Ubrania robocze beta easy
Avatar użytkownika
Anetka_O
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 10:25

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Mirrunia » 13 lut 2013, o 11:41

Ja bardzo lubię masła do ciała z Body shopu, ale cena trochę odstarsza, trzeba czekać na promocję...
Avatar użytkownika
Mirrunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 11:20

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez monikawo08 » 8 mar 2013, o 14:14

Chciałabym was zaprosić na Bezpłatne Internetowe Szkolenie pt. "Pielęgnacja Twarzy po Zimie."
12 Marca (wtorek) o godz 20:30-21:10
Jeżeli chcecie się nauczyć paru zasad jak dbać o cerę to POLECAM.
Dla uczestniczek przygotowane są PREZENTY od Oriflame!
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy, że macie dostęp do internetu.

Chętne osoby proszę o kontakt mailowy: [email protected]
bądź telefoniczny: 799035186
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie należą do klubu Oriflame.
Zapoznaj się też z zaproszeniem:
Obrazek
monikawo08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:18

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Inga » 11 mar 2013, o 19:00

Moim ulubiomym kosmetykiem jest nierafinowane masło Shea :woman:
Inga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 13:03

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez mery » 16 mar 2013, o 20:33

Ojeej! Ja mam tak dużo ulubionych kosmetyków, że nie wiem co wybrać. To może tak do włosów to bezapelacyjnie Toni&Guy lakier do włosów z serii casual
do ciała: balsam do ciała z Yves Rocher, bardzo odpowiada mi konsystencja
do twarzy: krem na naczynka iwostinu
szukam jeszcze jakiegoś silnie nawilżającego kremu do rąk...

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez dziewczyna23 » 21 mar 2013, o 12:42

Sharlot napisał(a):czy mgielka pachnie tak samo cudownie jak zel? zastanawiam sie nad dokupieniem :) Jednym z moich ulubionych kosmetykow moge uznac rowniez tzw "jajeczko" z oriflame:) krem uniwersalny, ja akurat mam wisniowy, ale sa tez migadalowy, karmowelowy i ten w rozowuym opakowaniu Tander care.


ja z tej serii miałam waniliowy błyszczyk i był wręcz genialny :) a w zapachu obłędny... :)
dziewczyna23
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 12:15

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez lazurowa » 12 kwi 2013, o 18:08

Złoty kosmetyk – złota maseczka. Jest to zdecydowanie od niedawna mój kosmetyk numer jeden. Dzięki tym maseczkom czuję się w końcu piękna. Moja cera stała się gładka i promienista. Czuję się o wiele pewniejsza siebie. Stosuję 2 razy w tygodniu złote maseczki Elizabeth Kessler. Tez macie doświadczenia z takimi kosmetykami?
lazurowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 19:22

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez porannarosa » 7 maja 2013, o 20:29

za dużo ich mam aby wymienić :D
ostatnio mam bzika na punkcie lakieru do paznokci.. koleżanka mi poleciła : avon lemon sugar.
zapach: zielony adidas
to tak np ;p ObrazekObrazekObrazekObrazek
porannarosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 19:11
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]