Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
rozumiem , ja tez pewne problemy mialam ale kurde sie wstydze isc z tym i nie wiem do tej pory nie bylam a to juz dlugo mialam problemy ale juz mi przeszly same:)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Vanilka, zurawine jedz ...
Cat zazdroszcze..
Mysza nie odpuszczaj i pogadaj z prawnikiem co po wychowawczym
Cat zazdroszcze..
Mysza nie odpuszczaj i pogadaj z prawnikiem co po wychowawczym
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ja sie odchudzam ...od poniedzialku zjadłam wczoraj miliłeja:P hehe i dzisiaj pare kostek czekolady tak wyglada moje odchudzanie.... kurde msuze przestac żreć te słodycze...
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
po wychowawczym mnie znów zwolnia
dlatego nie odpuszczę i utopie gnoja w łyzce wody żeby miał nauczke na przyszłość aby nie myślał że pracownik czyli zwykły szary obywatel to smieć który można wyrzucić i mam nadzieje że adwokat też powie że warto walczyć
Re: Przy kawie ...
Jaki fuks ze mnie nie ciagnie do slodyczy...
Hehe chrom chyba zatrzymywal zapotrzebowanie na slodkie
Mysza i tak trzymac
Hehe chrom chyba zatrzymywal zapotrzebowanie na slodkie
Mysza i tak trzymac
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hahah wychodzę na wredną mściwą
ale to za tych którzy dali się zwolnić bez podstawnie i nie walczyli o siebie 
Re: Przy kawie ...
Kay alee masz szczęście mnie cholernie ciągnie do czekolady , ale chce troche schudnać parę kilo niby nie ejstem gruba ale nie akceptuje siebie ,musze w szczególności schudnąć z cycków gydż tam mój cały tłuszcz się gromadzi
( bo wszystko idzie w nie)
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
cat to ja wezme pare kilo od Ciebie mi sie przyda bom za chuda 
Re: Przy kawie ...
Cat... To moze raczej cwiczenia? Ja czasem cos zjem, ale to raczej na smaka
Mysza, ja Ci oddam
Mysza, ja Ci oddam
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
a ja z chęcią przygarnę mam 167cm a ważę 50 kg
Re: Przy kawie ...
a ja dzieci kochana rodziłam i po 30kg w ciąży tyłam ja się toczyłam na porodówkę hahaha przed ciążą ważyłam 45kg jak szłam 9 mcy później na porodówkę ważyłam 76,5kg masakra a tydzień po porodzie ważyłam tylko 53kg 
Re: Przy kawie ...
ja mam 165 waże 58 kg to już otyłość
zart:) mogę oddać bez problemu ... ćwiczenia no wiesz cięzko jest z ćwiczeniami bo mam caly czas nauke na studiach sie ucze wiec no byloby ciezko , cwicze tylko na aikido 1 w tygodniu po 1,5 h z racji wf ;p na drugi dzień nie moge chodzić ale się fajnie po tym czuje
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
a ja mam 164cm i ważę 44kg a wżeram za czterech, nawet rodzice mają mnie dość pod tym względem.
Re: Przy kawie ...
to ty vanilko chudzinka gorsza niz ja
Re: Przy kawie ...
wiem wiem... ale nic na to juz nie poradze
Re: Przy kawie ...
ja tez mogę za 10 ciu jeść i nie tyje 
Re: Przy kawie ...
Hej Vaniliia
I jak się czujesz ? Ja to nie mogę dużo jeść bo szybko tyje 
Re: Przy kawie ...
Hej Aniu
A dziękuję, już lepiej..
a u Ciebie jak tam? Jak starania o dzidziusia ?
a u Ciebie jak tam? Jak starania o dzidziusia ?
Re: Przy kawie ...
No to fajnie Vanilko cieszę się
A u mnie wszystko ok
Dorwała mnie ochota na dziki namiętny seks heh a co do starań o dzidziusia to wszystko idzie w dobrą strone powoli a konsekwentnie i do celu
Jeszcze mnie sąsiadka nakręciła jak byłam u niej na kawusi bo mi zaczęła opowiadać że dziś się jej szaleństwo z mężem szykuje heh i pokazywała mi jaki sobie zakupiła fajny komplecik bielizny
Naprawdę seksowny 
Re: Przy kawie ...
anka ty erotomanie jeden
zazdroszczę ci że masz tyle powera w sobie 
Re: Przy kawie ...
kurde myszka jak się już zachce tak na to nie ma rady
sama wiesz jak jest 
Re: Przy kawie ...
no ja dalej czekam mój M miał dziś wracac ale znów się odwlekło do wtorku conaqjmniej 
Re: Przy kawie ...
No to pięknie ale do wtorku szybko zleci
Tak że powoli sie możesz szykować 
Re: Przy kawie ...
no o ile znów coś nie przesunie się heh
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
