Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Tyle, ze tam chyba z duz nadwaga biora...ale wy do programu czy tylko na taka konsultacje?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie do programu, tak tylko do niego na konsultacje. Patrzylam to byly u niego osoby ktore chudly po 15- 12 kg, wiec to chyba nie tylko z duza nadwaga...
Re: Przy kawie ...
Nadrobiłam 
Ale Zanna może sobie za dużo dobierasz do głowy?? Wiadomo jak masz ochotę poćwiczyć to pewno bo dla zdrowia ale żeby sobie katorgi zadawać przy i tak masie zajęć i obowiązków.. to przecież padniesz całkiem
Kurcze ale się mi chce spać.. masakra normalnie, a mglisto i ponuro że aż się nic nie chce.. Zaraz ma koparka przyjechać i znów się błota narobi.. nie cierpię tego..
A interes zaczyna kwitnąć
Ale Zanna może sobie za dużo dobierasz do głowy?? Wiadomo jak masz ochotę poćwiczyć to pewno bo dla zdrowia ale żeby sobie katorgi zadawać przy i tak masie zajęć i obowiązków.. to przecież padniesz całkiem
Kurcze ale się mi chce spać.. masakra normalnie, a mglisto i ponuro że aż się nic nie chce.. Zaraz ma koparka przyjechać i znów się błota narobi.. nie cierpię tego..
A interes zaczyna kwitnąć
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madi ja bym chciala schudnac sama dla siebie bo nie akceptuje siebie takiej...
Znaczy sie przy domku cos?
Znaczy sie przy domku cos?
Re: Przy kawie ...
No ale 12 kg to bardzo drastyczne się wydaje.. to bardzo dużo..
O ten interes to żartuje, ale zamówienia mam na 3 torty jeszcze. To wiesz jakby się udało to może rzeczywiście coś by wynikło z tego
A koparka koło domu będzie nam ziemię zbierać i równać
O ten interes to żartuje, ale zamówienia mam na 3 torty jeszcze. To wiesz jakby się udało to może rzeczywiście coś by wynikło z tego
A koparka koło domu będzie nam ziemię zbierać i równać
-
G****
Re: Przy kawie ...
12 kg bylo by w sam raz, mysle ze w kilka miesiecy by sie udalo przy jego pomocy...
Mowilam otwieraj cukiernie
Mowilam otwieraj cukiernie
Re: Przy kawie ...
Ja mam 170 cm a ważę 58 kg. STrasznie przytyłam i brzuchol urósł...
zanna też bym tye chciałą schudnąć 10-12 kg
zanna też bym tye chciałą schudnąć 10-12 kg
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
No na razie zobaczę co będzie dalej.. może się mi większa impreza trafi, np. komunia.. to się wtedy zacznę zastanawiać..
O matko... Ale później to byś się musiała pilnować co jesz, ile jesz..
O matko... Ale później to byś się musiała pilnować co jesz, ile jesz..
Re: Przy kawie ...
Dziewczyny znacie może stronkę z jakimiś fajnymi avkami??
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Ja nie znam, w ogóle to nawet nie szukałam nigdy 
Re: Przy kawie ...
Zmieniłbym sobie na coś nowego, wszyscy zmieniają;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Zauważyłam:) I też się zaczęłam zastanawiać ale jednak zostanę przy obecnym, jako iż niezmiernie uwilbiałam bajkę o Madlen
Re: Przy kawie ...
też ją lubiłam;) no nic poszukam sama czegoś na necie;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Haha
na pewno coś znajdziesz
Ja zmykam bo czeka na mnie prasowanie a nie chcę żeby mi się sterta naskładała
Pa Adidasku :*
Ja zmykam bo czeka na mnie prasowanie a nie chcę żeby mi się sterta naskładała
Pa Adidasku :*
Re: Przy kawie ...
Papa Madi i miłego prasowanka:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Hej kobietki, weszłam na chwilkę.. 
Ogolnie mialysmy dzis wyjsc z Adasiem, no i z jej polowkiem oczywiscie, ale nie wyszlo, bo mnie gardlo boli, nie chce sie rozlozyc na ten tydzien... a zimno strasznie na dworku...
mysle nad tym zeby zrobic cos z moim brzuchem, ale jak Adasiowa go zobaczyla to sie przezegnala, wlaczajac w to jej polowka
.. i mysle co by tu zrobic, zeby byl ladniejszy...
widze ze wy tez macie problem z brzuchami.. to dobrze, nie jestem sama...
Ogolnie mialysmy dzis wyjsc z Adasiem, no i z jej polowkiem oczywiscie, ale nie wyszlo, bo mnie gardlo boli, nie chce sie rozlozyc na ten tydzien... a zimno strasznie na dworku...
mysle nad tym zeby zrobic cos z moim brzuchem, ale jak Adasiowa go zobaczyla to sie przezegnala, wlaczajac w to jej polowka
widze ze wy tez macie problem z brzuchami.. to dobrze, nie jestem sama...
Re: Przy kawie ...
vanilka bo to zdjecie tu wstawie to się wszyscy przestrasza chudzinko mala;)
a ty nie znasz stronki z avkami???
a ty nie znasz stronki z avkami???
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
a wstawiaj! haha. 
hm, wiesz co avki są fajne na weheartit.com , co prawda musisz obrazek zmniejszyc ale obrazki sa fajne i napewno cos tam dla siebie znajdziesz
z tego co widzialam to Black wczesniejszy avek miala z tamtad no i ja obecny tez z tamtad wytrzasnelam
hm, wiesz co avki są fajne na weheartit.com , co prawda musisz obrazek zmniejszyc ale obrazki sa fajne i napewno cos tam dla siebie znajdziesz
z tego co widzialam to Black wczesniejszy avek miala z tamtad no i ja obecny tez z tamtad wytrzasnelam
Re: Przy kawie ...
dzięki, popatrze;)
chciałabym zmienić;)
chciałabym zmienić;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
no to z tamtad napewno wezmiesz, wpisz sobie co tam chcesz, albo leć kategoriami.. wszystkie chwyty dozwolone, a obrazki wszystkie mozliwe, tylko jak sobie na komputer juz sciagniesz to zmniejszysz i po problemie 
chociaz ja ten twoj avek z tą dupcią uwielbiam.
chociaz ja ten twoj avek z tą dupcią uwielbiam.
Re: Przy kawie ...
mnie tez się o podoba, ale znudził mi się.
A na tej stronce świetne avki!! dziękuję kochana!!
A na tej stronce świetne avki!! dziękuję kochana!!
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
nie ma za co 
otworzyłam nową zabawę na forum, hihi.
otworzyłam nową zabawę na forum, hihi.
Re: Przy kawie ...
zaraz zobaczę 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
oki, a poza tym czekam na twojego nowego avatara 
ja zawsze daje z podobizną do mnie, w przypadku terazniejszego są to włosy, tylko ze juz je scielam to nijak się to ma do mnie...
ja zawsze daje z podobizną do mnie, w przypadku terazniejszego są to włosy, tylko ze juz je scielam to nijak się to ma do mnie...
Re: Przy kawie ...
strasznie mi się tak dużo avków podoba :<
nie mogę się zdecydować
póki co eksperymentuje
nie mogę się zdecydować
póki co eksperymentuje
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
