Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
za raz jajo zniose tak mi sie czas dluzy moj m wraca do domu za godzinke poltorej bedzie ale sie ciesze tylko jakos mi czas w miejscu stoi
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
witajcie miłego dzionka
Re: Przy kawie ...
Heeej 
To dzis Mysza mezem zajeta
Adi, trza by jakies spotkanie zorganizowac...
My tez musimy pomyslec co w koncu robimy...
Czy to wesele czy domowka...
Hej Elu, jak sie dzis czujesz?
To dzis Mysza mezem zajeta
Adi, trza by jakies spotkanie zorganizowac...
My tez musimy pomyslec co w koncu robimy...
Czy to wesele czy domowka...
Hej Elu, jak sie dzis czujesz?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej
No to spotkanie bs to rozumiem że u Was chcecie organizować, a może ciutkę bliżej ,mnie hę ?
Chyba że zakwaterowanie będzie dla tych z dalszych rejonów to nie ma sprawy, chętnie pozwiedzam 
Kay ,jak tam dzionek się zaczął u Ciebie? Ja zaraz kapuchę będę kisić, już czuję jak mnie ręce bolą
Ela, jak żyjesz?
Kay ,jak tam dzionek się zaczął u Ciebie? Ja zaraz kapuchę będę kisić, już czuję jak mnie ręce bolą
Ela, jak żyjesz?
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
hej Jam 
hmmm nad noclegiem można pomyśleć
w sumie miejsce u mnie jest
hmmm sennie się zaczęło... oj będe odliczać do końca dnia... oj będę...
hmmm nad noclegiem można pomyśleć
w sumie miejsce u mnie jest
hmmm sennie się zaczęło... oj będe odliczać do końca dnia... oj będę...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
A co ty tak odliczasz? Wczoraj też odliczałaś..
Jakas schadzka nocą..? 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
ja zawsze odliczam do końca pracy..
mnie ona ostatnio strasznie męczy....
mnie ona ostatnio strasznie męczy....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry.
Młoda w szkole, ja z kawusią przylazłam do Was
Ost. dzień dzisiaj i dziecię ma weekend
Młoda w szkole, ja z kawusią przylazłam do Was
Ost. dzień dzisiaj i dziecię ma weekend
Re: Przy kawie ...
hej Gonia 
ostatni dzień dzisiaj jutro śpie do oporu
heheh
Gonia, a Ty nie pracujesz??
ostatni dzień dzisiaj jutro śpie do oporu
heheh
Gonia, a Ty nie pracujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Tak, pracuję. Jako kura domowa ;P
Re: Przy kawie ...
Nie, Kochana. Nie pracuję, nie pracowałam, prowadzę domek, wychowuję córcię,
Póki co tak będzie, rynek pracy jest jaki jest a i cieszę się, że mogę młodą dopilnować w sprawach szkolnych.
Póki co tak będzie, rynek pracy jest jaki jest a i cieszę się, że mogę młodą dopilnować w sprawach szkolnych.
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
a dobrze . tylko pogoda mglista do niczego
Re: Przy kawie ...
aa
w sumie fajnie..
osobiście by mi się marzyło praca na pół etatu
i prowadzenie domu
Ela , a jak sobie radzisz ??
gadałaś z tym swoim Panem ??
osobiście by mi się marzyło praca na pół etatu
i prowadzenie domu
Ela , a jak sobie radzisz ??
gadałaś z tym swoim Panem ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Mnie takie pół etatu też by cieszyło, ale wiadomo za w miarę normalną kasę.
A tego nikt nie jest w stanie mi zagwarantować.
A tego nikt nie jest w stanie mi zagwarantować.
Re: Przy kawie ...
szkoda... bo to zawsze jakaś kasa.. a dwa jakieś zajęcie... 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zajęcie to ja sobie zawsze znajdę jakieś
Gorzej z kasą
Gorzej z kasą
Re: Przy kawie ...
Zajęcie się zawsze znajdzie..
ale chodzi o wyjście do ludzi.. oderwanie od domu..
no i o kasę..
ale chodzi o wyjście do ludzi.. oderwanie od domu..
no i o kasę..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
milczymy niestety , ale coz bliżej na nie niż do bycia razem
Re: Przy kawie ...
A wiesz, że ja nawet lubie siedzieć w domku,
domatorem jestem.
A jak chce wyjść do ludzi to i tak wychodzę.
Wiem, że to nie to samo, ale ja kocham to co robię, więc pewnie dlatego mnie to nie męczy.
Elżbietko - ciche dni ?
domatorem jestem.
A jak chce wyjść do ludzi to i tak wychodzę.
Wiem, że to nie to samo, ale ja kocham to co robię, więc pewnie dlatego mnie to nie męczy.
Elżbietko - ciche dni ?
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
oj tak ciche . ja tez jestem domatorem i lubie swa samotnosc
Re: Przy kawie ...
Uuu Elu, szkoda, we dwoje zawsze raźniej....
Gonia... może faktycznie zalezy co kto lubi...
ja ogólnie w domu po jakimś czasie się nudzi
Gonia... może faktycznie zalezy co kto lubi...
ja ogólnie w domu po jakimś czasie się nudzi
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
to racja , ze we dwoje raźniej . ale samemu tez nie jest zle . A ja zawsze byłam sama wiec przyzwyczajona jestem do tego
Re: Przy kawie ...
jasne, że człowiek przyzwyczajony..
w sumie masz synów, to tak całkiem sama nie jesteś
jeju... coraz bardziej męczy mnie ta praca.. ;/
w sumie masz synów, to tak całkiem sama nie jesteś
jeju... coraz bardziej męczy mnie ta praca.. ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
studiuję Inżynierię Środowiska, niby prosty kierunek ale czasem się zastanawiam co ja właściwie robię na tym kierunku! Nie ogarniam co Ci wykładowcy do mnie mówią a raczej nikt nie rozumie bo te sprawozdania nikt nie wie jak napisać bo nawet łaskawie nie wytłumaczą ;/Adidasowa pisze:Catherine to jaki kierunek Ty studiujesz?
Jamelia no pierwsze słysze, serio:)
a propo snu to raczej nie myślałąm![]()
Kayira jest coś ciekawego w sylwka na rynku?
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: ICCrawler - ICjobs i 1 gość