No oby... dużo młodszy to ładnie kocha
Przy kawie ...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Kay nie wiem, pojęcie nie mam gdzie... Jakiś wirus chyba. A migrena to już standard, sezonówka.
No oby... dużo młodszy to ładnie kocha
Oby mu nie przeszło, bo moja córka go polubiła 
No oby... dużo młodszy to ładnie kocha
Re: Przy kawie ...
agatka no ja się wystraszyłam już, na przyszłość to nie strasz tak
swoją drogą mój też by mnie nie zdradził, nawet pod przymusem 
na pewno mu nie przejdzie, zakochany to będzie się starał utrzymać związek:)
Kayira właśnie zauważam teraz, że jednak coś mu zależy, że nie olewa mnie ciepłym moczem, mówiąc kolokwialnie, tylko rzeczywiście ma silne postanowienie poprawy, ja jestem z niego dumna.
To ja już nie mam zielonego pojęcia jak Ty to zrobiłaś :/ musisz mieć talent
na pewno mu nie przejdzie, zakochany to będzie się starał utrzymać związek:)
Kayira właśnie zauważam teraz, że jednak coś mu zależy, że nie olewa mnie ciepłym moczem, mówiąc kolokwialnie, tylko rzeczywiście ma silne postanowienie poprawy, ja jestem z niego dumna.
To ja już nie mam zielonego pojęcia jak Ty to zrobiłaś :/ musisz mieć talent
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Hej hej
znikłam bo byliśmy mojego tatę odwieźć.
Agatka musisz być dobrej myśli
a choroby niestety zawsze będą nam towarzyszyć, jakoś trzeba wytrzymać
Adidasowa bardzo dobrze, że zmądrzał w końcu bo to już był ostatni dzwonek dla Niego, żeby się w końcu opamiętał.. Miejmy nadzieję, że się to nie zmieni i będzie się nadal tak troszczył.
Co do imprezy wcale się nie dziwię że tak zareagował, ja na Jego miejscu zachowałabym się dokładnie tak samo.. Przecież On się martwi o Ciebie!! Co do koleżanek uważałabym co do kogo mówisz, bo z ludźmi to różnie bywa..
znikłam bo byliśmy mojego tatę odwieźć.
Agatka musisz być dobrej myśli
Adidasowa bardzo dobrze, że zmądrzał w końcu bo to już był ostatni dzwonek dla Niego, żeby się w końcu opamiętał.. Miejmy nadzieję, że się to nie zmieni i będzie się nadal tak troszczył.
Co do imprezy wcale się nie dziwię że tak zareagował, ja na Jego miejscu zachowałabym się dokładnie tak samo.. Przecież On się martwi o Ciebie!! Co do koleżanek uważałabym co do kogo mówisz, bo z ludźmi to różnie bywa..
Re: Przy kawie ...
Agatka, to o ile jest młodszy ??
Adi.. nie wiem, lekarka powiedziała że jak ktos ma problemy z zapaleniem mięśni itp to może miec ciągle problem..
a ja niestety mam... ;/
to dobrze, że jednak mu zalezy...
Adi.. nie wiem, lekarka powiedziała że jak ktos ma problemy z zapaleniem mięśni itp to może miec ciągle problem..
a ja niestety mam... ;/
to dobrze, że jednak mu zalezy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Masakra, to Ty masz Kay przerąbane na całej linii, jak nie zatoki, to kręgosłup... wow chorowitek z Ciebie :*
Re: Przy kawie ...
hmmm jeszcze dodaj do tego problemy z nerwami i sercem 
bo tak na upartego wszystko przez nadwrażliwośc stwierdzoną przez neurologa
bo tak na upartego wszystko przez nadwrażliwośc stwierdzoną przez neurologa
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Madlen ja też już miałam ostatki cierpliwości. Jak ten mleczny ząb wiszący na ostatniej niteczce przed wypadnięciem... Po prostu on był na imprezie, a my chciałyśmy sobie zrobić babski wieczór, wszystkie z którymi byłam mają faceta, także każda każdą pilnowała:) a jeśli chodzi o to, co mówię, to powiedziałam tylko kilka rzeczy, ale nie opisując wszystkiego dokładnie
zresztą one o sobie dużo więcje opowiadały:)
Dopiero teraz zobaczyłam, że się jednak martwi, czyli kocha:)
A co u Ciebie?
Kayira to Ty trochę chorowita jesteś... A nie pomogły by Ci te plastry rozgrzewające?
Dopiero teraz zobaczyłam, że się jednak martwi, czyli kocha:)
A co u Ciebie?
Kayira to Ty trochę chorowita jesteś... A nie pomogły by Ci te plastry rozgrzewające?
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Chcę Cię pocieszyś że nie ma się co martwić, dr glinka wszystko wyciągnie...
A tak na serio to chyba bym się załamała.. Poważnie, bo to jest strasznie uciążliwe, sam katar w kość człowiekowi daje, a co dopiero kręgosłup i inne rzeczy
Ogólnie dobrze, trochę zmęczona jestem, bo to zakończenie sezonu było, posiedzieliśmy dość długo a jeszcze wczoraj goście byli i też siedzieliśmy do późna
A tak na serio to chyba bym się załamała.. Poważnie, bo to jest strasznie uciążliwe, sam katar w kość człowiekowi daje, a co dopiero kręgosłup i inne rzeczy
Ogólnie dobrze, trochę zmęczona jestem, bo to zakończenie sezonu było, posiedzieliśmy dość długo a jeszcze wczoraj goście byli i też siedzieliśmy do późna
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Cholera, nie wiem czy mnie nie zaleje fala hejtu jak Wam powiemKayira pisze:Agatka, to o ile jest młodszy ??
Oraz chciałam powiedzieć, że mój nowy, mały kotek jest... absolutnie cudowny <budyń>
Re: Przy kawie ...
Trampek cieszę się, że Twój połówek zmienił swoje zachowanie. Oby taki już został. 
No iii...
...
Pisać miałam... coś jeszcze, migrena zabija a tu zero tabletek w szufladce... :patyk
No iii...
...
Pisać miałam... coś jeszcze, migrena zabija a tu zero tabletek w szufladce... :patyk
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
hmmm ano jestem chorowita...
na całe szczęscie przyzwyczaiłam się
oj tam Aga nie marudz tylko mów
na całe szczęscie przyzwyczaiłam się
oj tam Aga nie marudz tylko mów
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Madlen chociaż Ty jedna nie jesteś chora?:>
agatka a o ile młodszy?
Black no ale Twój też się ogarnął z tego co czytałam:>
agatka a o ile młodszy?
Black no ale Twój też się ogarnął z tego co czytałam:>
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
agatka to nie taka duża różnica, jak chłop ma poukładane w głowie to różnica wieku nie ma znaczenia;)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
agatka nawet nie wiesz jaką mam ochotę na ciasto! albo na jakieś babeczki, ale obecnie nie mam czasu zrobić
za bardzo zabiegany mam ten tydzień...
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
ja mam jeszcze ciasto w lodówce
delicje 
Aga.. poważnie, to nie jest dużo...
co prawda mój młodszy tylko o 3 lata,,
ale.. to przecież nie wiek świadczy o tym jaki jest człowiek
Aga.. poważnie, to nie jest dużo...
co prawda mój młodszy tylko o 3 lata,,
ale.. to przecież nie wiek świadczy o tym jaki jest człowiek
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
A ja zawsze sobie jakoś powtarzałam, że nie chcę młodszego faceta. Zapytajcie "dlaczego" odpowiem "nie wiem". Jakieś chore stereotypy i tak naprawdę miłość na wiek nie patrzy!
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
hmm ja zawsze sobie mówiłam że muszę mieć dużo starszego 
a wylądowałam z młodszym
a wylądowałam z młodszym
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Ja byłam ze starszym o 13 i skrzywdził mnie, jak nikt na świecie :/ Młodszy z kolei długo walczył o mnie... i bardzo się stara, żebym na nowo nauczyła się ufać...
Re: Przy kawie ...
ważne że próbuje 
cóż.. każdy związek czegoś uczy, jak to mówie
cóż.. każdy związek czegoś uczy, jak to mówie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kayira życie wszystko weryfikuje
agatka więc już miałaś barierę przed starszymi facetami... to zrozumiałe.
agatka więc już miałaś barierę przed starszymi facetami... to zrozumiałe.
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Nie dziwię się agatka
Nie podmieniłyście mi faceta ?
przyznajcie się, bo ja go nie poznaje. 
Sms "Kupić Ci coś? do picia, coś do zjedzenia?:))"
nigdy mi nic nie kupił gdy wracał z pracy, a teraz pyta 
Nie podmieniłyście mi faceta ?
Sms "Kupić Ci coś? do picia, coś do zjedzenia?:))"
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości