Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Ja to zastrzyków na oczy nie mogę widzieć, a o pobieraniu krwi to już nie wspomnę. ostatnim razem jak pobierała mi krew i jeździła tą igłą tam i z powrotem w poszukiwaniu żyły to myślałem że zjadę jej na tym krześle.

Zanna nie mów dwa razy :slini_sie:

Adaś pewnie miał jakieś erotyczne sny :sex1
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A ja ostatnio mam takie problemy ze spaniem, ze to masakra po psrostu...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

ja niemam żadnych problemów z zastrzykami już bardziej boje się pająków :)
Natomiast jeeli chodzi o zasypianie to nawet nie pamiętam kiedy kłade głowe na poduszce i już śpie. Ale mam też tak że jak się przebudze w nocy to już mam bardzo ciężko zasnąć ponownie :(
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

nie erotyczne! zboki wy to tylko o jednym :P śniło mi się ze byłam opętana :o
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adi, czadooowo haha xD ale Ty powaznie masz sny :P
mi tam rybka z tymi zastrzykami... byle by pomogły..
a Zanna, to już chyba wiem co za sernik :)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

a mnie się śniło że mój przyszły mąż zostawił mnie dla pani architekt..
super po prostu extra sny mam przed ślubem!!
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Witajcie.
Co słychać?

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

hej hej
wpadam i wypadam ....

nie mam czasu usiąść porządnie i popisać :(
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej.. cały dzień w łózku.. w sumie już drugi....
wczoraj mąż wszystko do łózka donosil...
dziś musiałam sama chodzić...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

ojj aż Ci współczuję Kayira z tą chorobą.
Ja (odpukać!) bardzo długooo już nie chorowałam i mam nadzieję że tak zostanie w tą zimę :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ja też miałam nadzieje że nie będę chora.. ;)

witajcie ;) jak mija wtorek ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Blackfox lusterko w okno wstaw, to się złe życzenia odczepią i nie będą się przekładać na sny ;)

Kayra, dobry mąż! Mam nadzieję, że lepiej się dzisiaj czujesz?

Ja dziewczynki kochane podniosłam się na dobre z łóżka. Rzekłam dość, zbuntowałam się, napisałam pozew i jestem gotowa zrobić porządki w życiu. Za chwilę lecę do sądu, bo jak tego nie zrobię, to znów będę czekać pół roku na wenę. A za pół roku to już chciałabym być z powrotem w UK. Rok czasu zmarnowałam licząć na to, że eks się ocknie i podpisze mi paszport dla młodej. Masakra!

Net mi strasznie zdycha już drugi dzień. Chyba pora zahaczyć po nowy dekoder..

A w ogóle to buziaki i uściski. Waniliowe, bo mam kawę z wanilią. :pisze:
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Agatka... no niby jest lepiej.. ale..
wg mnie powinno już był całkiem dobrze, a jeszcze nie ma całkowitej poprawy ;)

ano stara się mój mąż,s tara ;)
trafił mi się ;)

uuu szkoda, że nie chce się zgodzić...
a możessz to jakoś załatwić bez jego zgody ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej wszystkim :kiss2

Coś mnie bierze ale w sumie się cieszę, bo może w końcu sobie odpocznę. Dziś jedziemy z S. na zakupy po gniazdka, kontakty i takie duperele i powiedział, że kupi mi gumowce do obory bo zima idzie :lol:

Oczywiście zdenerwowali mnie z samego rana, bo siedzą obradują o MOJEJ kuchni, beze mnie.... I teście oczywiście, że wszystko nie tak, to źle, to nie pasuje....
A ja powiem tylko tyle MAM W DUPIE TO CO ONI MYŚLĄ !!!

A jak tam u Was poranek mija? :)
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

paula.x111 pisze:a mnie się śniło że mój przyszły mąż zostawił mnie dla pani architekt..
super po prostu extra sny mam przed ślubem!!
Jeśli by tak zrobił (odpukać) to możesz przyjść do mnie :D

Blue Co to dla nas nie masz czasu?

Kay naprawdę Ci współczuję :kwiatek

Agatka żeby wszystko poszło po twoje myśli A w UK masz jodzine że chcesz tam wyjechać?

Zanna jak tam sernik? Napewno wszystko zjediście a chciałem przyjechać :|
Zamiast gumowców to lepiej niech kupi gumofilce są cieplejsze.
A z remontem to ja miałem to samo. Miałem swój pokój robić już w kwietniu, ale moja mama się wtrącała do wszstkiego i się wkurzyłem i nic nie robiłem. I się ze mnie śmiała że mam słomiany zapał, ale jak powiedziałem że to wszystko przez nią, to dopiero była obraza majestatu, ale wkońcu udało mi się zrobić pokój po swojemu :D
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Zanna współczuję... najgorsze gdy własnie ktoś decyduje za Ciebie ...
czy tam próbuje....

Adi, a co u Ciebie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
a_gatka

Re: Przy kawie ...

Post autor: a_gatka »

Kay, da się :) W sądzie właśnie ;)
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

Jeju, rodzice pojechali a ja sobie nadal płaczę :( strasznie za nimi tęsknie i jakbym mogła to bym wróciła z nimi do domu :(

a widzę, że u was też nieciekawie się dzieje, dziewczyny wszystkie jesteście twarde babki i dacie sobie radę! :)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

aaa.... a to nawet nie wiedziałam...
jakiś czas temu, znajoma wyjeżdzała do stanów..
i on się nie zgodził by dziecko wyjechało..
i zostało dziecko z ojcem...

hej Adi... a ja teraz też za mamą strasznie tęsknie...
we wrocku tak tego nie odczuwałam....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
Posty: 4637
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 6:31 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adidasowa »

no ja mam do nich i oni do mnie kawał drogi, także jak przyjadą to się cieszę jak małe dziecko, a jak wyjeżdżają to serce mi chce pęknąć na pół:(

a ja teraz robię turbo spalanie ewki :P
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
456
Kobietka Expert
Posty: 3949
Rejestracja: wt sty 08, 2013 11:05 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: 456 »

Cześć dziewczyny, rodzynku.
Co się dzieje z Mad...?

"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Hej Black :kiss2

Z Madlen wszystko jest ok, tam teściowa jak zwykle daje popalic... No i męża ma w domu to sie zajmuje ;)

Black czy ja dobrze zrozumiałam że Ty sama robisz avki?
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

Adix257 a masz nieprzemakalny sweter? Bo jak mi smutno albo mam problem, to bardzooo dużo płakusiam :(

no no Kochane widzę że taka porządna epidemia grypy panuje. Mój facet już od rana w łóżku leży i umiera "bo ma gorączkę" wr.. :P

jeśli chodzi o remont to moja teściowa (mama zresztą tak samo) w ogóle się nie wtrąca. Teściowa stwierdziła że jak mamy kasę i chcemy sobie zrobić dziurę w ścianie to mamy sobie zrobić - grunt by nam się podobało :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej, wpadam i wypadam....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

Przez tą chorobę Kay, jakoś ciągle mało czasu dla nas masz :P
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości