Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Tylko wg mnie jeden dzień w tygodniu gdzie jest wolne przed południe jest wskazany ;)
przynajmniej dla osób pracujących zawsze rano ;)
Wtedy spokojnie można pozałatwiać wiele rzeczy bez brania wolnego ;)
ale fakt późne powroty już mniej fajne ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

dokładnie.
Moja mama pracuje na 2 zmiany - pierwszą ma na 10.00 do 18.00 i wtedy mówi że niby fajnie bo jest wcześniej w domu, ale jednocześnie nic w domu nie zrobi przed pracą, a po pracy to już jej się nie chce.
A drugą ma 13.30 do 21.30 - wtedy jest w stanie coś tam jeszcze zrobić typu posprzątać itd, ale praktycznie całe po południe jest poza domem.
Dla mnie ogólnie lepiej jest jechać na 8 na uczelnię i siedzieć w niej do 14-15 bo też trochę inaczej ten dzień jest zorganizowany.
A tak to jak dzisiaj wrócę (mimo że mam tylko 2 zajęcia) to będę po prostu padniętaaaa
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

ogólnie jest lepiej zaczynać pracę powiedzmy o 7 a o 15 już mieć luz, bo jeszcze prawie cały dzień przed Tobą...
No ale nie zawsze ma się to co się chce...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula »

w tym roku (szkolnym/akademickim) mam tak, że chodzę na uczelnię 2 dni w tygodniu. Niby fajnie, bo 3 dni wolnego. Haha.. nie do końca. W każdy wolny dzień po południu mam korepetycje, także ja nawet nie mam kiedy odpocząć. Niby są wolne niedziele ale to zazwyczaj jest coś do roboty przed świętami ach..
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Cześć dziewczyny ;-)
Niema to jak wyspać się w środku tygodnia i leniuchować do późna :D
Hmmm... Może się przejadę ostatni raz w tym roku na rybki :slini_sie:
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Adix, zazdroszczę :D poważnie..
ech.. wogólę nie czuję że byłam na L4
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

hihi ja też dzisiaj poleniuchowałam do 11 :D ale jutro zaczynam szkołę wiec już się nie da ... pozatym mam jutro próbny egzamin dziewczęta trzymcie kciuki proszę ! :*
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Kay ale to tak wyjątkowo dzisiaj z okazji barbórki :D a Jak tam plecy dalej bolą? Bierz swojego R i niech porządnie wymasuje

Miami że nie jestem dziewczyną to też trzymam kciuki chociaż nie wiem za jaki egzamin :kwiatek
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Miaamy jasne że będziemy trzymać ;)

Adix, bolą ale już do przeżycia ;)
a X ma swoje do zrobienia ;) więc nie będę go męczyć ;)

ja tam odliczam do soboty i możliwości wyspania się... :girlactive
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kay myślę, że pojedziemy ale nie wiem dokładnie kiedy :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Zanna fajnie by było.. byle byś nie musiała długo czekać.. ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja to bym mogła nawet w ten weekend :lol: Chłopaki mają się chyba dziś widzieć to może pogadają :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Fajnie ;)
my planujemy jakiś wyjazd ale raczej dopiero na wiosnę,...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

my to wiesz tylko na dwa dni i 50 km od domu :lol: ale dobre i to
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

wiesz zawsze coś ;)
a 50 km od domu to ja mam pracę :D hehehe ;)

mamy jedno zaproszenie chyba do wykorzystania... na weekend...
No i planujemy w góry pojechać....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

My może w wakacje uda nam się w góry pojechać ale różnie może byc...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

My standardowo do Zakopanego chcemy :)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

My w Zakopanym nie byliśmy ale bardzo mi się podobało w Beskidach, mieszkaliśmy nad jeziorem żywieckim
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

nam się udało w zeszłym roku pojechać, w tym chcemy zrobić powtórkę ;)
zobaczymy jak się uda...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

ehh.. też bym pojechał w góry
Adrian
:P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Nam niestety w tym roku nie wyszły wakacje, więc może w przyszłym wyjdą :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

ja z M byliśmy w tym roku na wakacjac w Zakopanym ... coś pięknego! i mój największy wyczyn z którego jestem dumna weszłam na Giewont :D Jednak jakoś tak mam sentyment do morza i plaż ... nad morze w przyszłe wakacje :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

No nam się nie udało wejść na giewont, bo pogody nie było..
Najchętniej bym chciała tak, że wchodzimy na morskie oko, śpimy tam, a na drugi dzień na rysy...
Ech... ale mi się tak marzy..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

tak tak też mamy cel żeby na rysy wejść następnym razem jak tam będziemy ;] Podobało mi się też bardzo w Dolinie Kościeliskiej bylyśmy tam jak padał deszcz a i tak było cudnie :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Avrel pisze: teściowa tez człowiek 8-)
Avrel moja to chyba szatan w ludzkiej postaci.. Nigdy bym się więcej nie zdecydowała zamieszkać u Męża.. I wielu rzeczy z tym związanych żałuję bardzo, bardzo.. no ale trzeba zacisnąć zęby.. nikt nie mówił, że będzie łatwo..

Ogólnie to cześć wszystkim :*
Wiecie co tak się po ciemności wracałam, myślałam, że zawału dostanę ale jakoś doszłam cało do domu.. brr już więcej tak późno wracać nie będę.. za bardzo się boję..

Zaraz dokończę nadrabianie to odpiszę Wam po kolei :)

No więc zacznę od Goni :* zazdroszczę Ci planów sylwestrowych, bo my jeszcze ich nie mamy, a boję się, że będziemy musieli spędzić go w domu :(

Kay, dobrze, ze Ci się poprawiło, ale uważaj na siebie i nie dźwigaj bo znów coś sobie nadwyrężysz i znów ból wróci, a tego chyba nie chcesz :* tak swoją drogą to rzeczywiście minęło Ci szybko to l-4.. A wdrożyłaś się już w pracę??

Zanna no to już- żebyś mi się nie ważyła zastanawiać czy jechać!! Odpoczniesz sobie od wszystkiego i wrócisz jak powiedzmy "nowonarodzona" z takim Powerem, że w momencie teściów usadzisz ;) :*

Black co Ciebie tak mało?? Tylko cześć i nic więcej... Co u Ciebie??:*

Paula, ja się też nastawiałam, że będzie dobrze po ślubie, że będę się z teściową dogadywać i w ogóle.. Niestety szybko zrozumiałam, że to niemożliwe pomimo moich najszczerszych chęci.. Jest tak podła, że już nawet nie mogę powiedzieć że ją nienawidzę, bo to jeszcze coś większego.. za to wszystko co powiedziała, co zrobiła i robi do tej pory nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie Jej to wybaczyć.. I nieprawdą jest, że jak teściowa miała ciężko to Ona zrozumie co przeżywamy.. Gówno prawda! Moja robi wszystko żebyśmy mieli jeszcze gorzej, tak nam życie niszczy i uprzykrza. mam nadzieję, że to co mówicie o tym powracającym dobru i złu jest prawdą..
Nie mówię, że Twoja jest taka jak moja czy Zanny czy Black, ale poważnie "nie chwal dnia.." jak to mówią, bo możesz się rozczarować.. Bo wierz mi ja też myślałam, że będzie ok..
Co do mydełek i kalendarza, to muszę przyznać, że odlot :) nigdy się wcześniej nie spotkałam z taką techniką i jestem w szoku, że takie to ładne.. No i musi być pracochłonne, z tego co widzę po Twoich pracach:)

Miaamy ja tam rewelacji w Zakopanem nie widzę, dla mnie jest przereklamowane.. Morskie Oko owszem piękne widoki i krajobraz ale nic więcej.. Chciwi górale i tłum turystów.. Nie widzę fenomenu tego miejsca że ludzie się tak zachwycają.. Ale jak kto lubi :)

Adix co z tą rybą?? Na Wigilię by się przydała?? :)

On28 ale masz wymagania.. masaży Ci się zachciewa..

A tak w ogóle to Burbi też dawno nie zaglądał
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości