Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Że po kłótni zawsze fajnie się można pogodzić?? 
Re: Przy kawie ...
To jest racja
godzenie się, najlepsze...
ale sama klotnia.. ughh, same zżarte nerwy.
ale sama klotnia.. ughh, same zżarte nerwy.
Re: Przy kawie ...
hahaha
no
Dobra spadam, pewnie będziecie pisać dużo .... ehhhhh
znów jutro będe miała doczytywania
zrobię jeszcze kanapki mężowi do pracy, a co ... niech wie, że ma dobrą żonę, a potem pod kołderkę z książeczką
do jutra !!!!!!!
spokojnego wieczoru i kolorowych snów !!!!!
no
Dobra spadam, pewnie będziecie pisać dużo .... ehhhhh
znów jutro będe miała doczytywania
zrobię jeszcze kanapki mężowi do pracy, a co ... niech wie, że ma dobrą żonę, a potem pod kołderkę z książeczką
do jutra !!!!!!!
spokojnego wieczoru i kolorowych snów !!!!!
Re: Przy kawie ...
Oj, duzo pisania chyba nie bedzie, bynajmniej nie ze mną, bo sama zaraz uciekam, jutro wpadne tylko napisac jak u ginekologa i dalej nie wiem kiedy wejde 
Wzajemnie Gonick, dobranoc
Wzajemnie Gonick, dobranoc
Re: Przy kawie ...
No miłego wieczorku Gonia :*
No wiadomo, że każda z nas to idealna żona, nie śmiem inaczej myśleć
Dobranoc i do jutra:*
No tak same zżarte nerwy
No wiadomo, że każda z nas to idealna żona, nie śmiem inaczej myśleć
Dobranoc i do jutra:*
No tak same zżarte nerwy
-
paula
Re: Przy kawie ...
uff w końcu jestem w domku!
męczący dzień
nie dość że przygotowaliśmy bdb prezentację, to facetowi się oczywiście coś nie spodobało... wrr!
męczący dzień
nie dość że przygotowaliśmy bdb prezentację, to facetowi się oczywiście coś nie spodobało... wrr!
Re: Przy kawie ...
Vanilka, koniecznie daj nam znać..
trzymamy mocno kciuki...
Zanna, co się stało ?? Znów przez teściową ??
Gonia.. ja póki wstaję przed moim, nie robię mu sniadań.. za dobrze by miał..
trzymamy mocno kciuki...
Zanna, co się stało ?? Znów przez teściową ??
Gonia.. ja póki wstaję przed moim, nie robię mu sniadań.. za dobrze by miał..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Napewno dam .
A póki co uciekam bo mi tak głowa pęka...
Dobranoc, miłego wieczorku wszystkim.. :*
A póki co uciekam bo mi tak głowa pęka...
Dobranoc, miłego wieczorku wszystkim.. :*
Re: Przy kawie ...
Witajcie:) ja biorę się za nadrabianie postów i zaraz poodpisuje, ale dziewczyny pomóżcie mi... nie mam zielonego pojęcia co kupić facetowi na mikołaja
co wy kupujecie?
Myślałam nad perfumami, bo nie ma żadnych już długi czas... myślałam też o jakimś srebrnym łańcuszku i nic innego mi do głowy nie przychodzi;/
Myślałam nad perfumami, bo nie ma żadnych już długi czas... myślałam też o jakimś srebrnym łańcuszku i nic innego mi do głowy nie przychodzi;/
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
No nie wierze, tyle sie napisałam a ten dziad się przegrzał i wyłączył, wszystko sie skasowało
Jutro od nowa, postaram się napisać to co dzis.. oj losie, losie..
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
paula czemu drogie?:) ja nie mówię o perfumach rzędu cen 200 zł ;D
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
paula
Re: Przy kawie ...
no dobra, perfum kupisz w przeciętnej drogerii za ok.30-50zł, ale łańcuszek to już trochę większy wydatek 
może warto pomyśleć nad zrobieniem czegoś własnoręcznie?
może warto pomyśleć nad zrobieniem czegoś własnoręcznie?
Re: Przy kawie ...
paula, ale co ja mogę zrobić dla niego własnoręcznie?:> jakoś nic mi do głowy nie przychodzi 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
-
paula
Re: Przy kawie ...
kilka stron wcześniej wysłałam moje pomysły na prezenty mikołajowe w załączniku 
babskiesprawy.pl/przy-kawie-t4553-12190.html" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/przy-kawie-t4553-12190.html tutaj jest
babskiesprawy.pl/przy-kawie-t4553-12190.html" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/przy-kawie-t4553-12190.html tutaj jest
Ostatnio zmieniony śr gru 04, 2013 11:06 pm przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: łączenie postów
Powód: łączenie postów
Re: Przy kawie ...
a to widziałam
ale nie wiem jak się robi takie mydełka i taki kalendarz raczej mojego by nie ucieszył
nigdy nie dawaliśmy sobie prezentów własnoręcznie zrobionych, bo ani ja ani mój A. nie mamy do tego smykałki
poza tym nie mielibyśmy kiedy zrobić, bo oboje w domu siedzimy całe dnie 
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Adi, a będzie nosić łancuszek ??
Perfumy to sprawdzony pomysł wg mnie.....
my na szczęście już mamy...
i jak coś tylkko jakiś słodycz pod poduszkę mu schowam
Paula używaj Edycji...
Perfumy to sprawdzony pomysł wg mnie.....
my na szczęście już mamy...
i jak coś tylkko jakiś słodycz pod poduszkę mu schowam
Paula używaj Edycji...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
paula
Re: Przy kawie ...
ja kupiłam mojemu kiedyś łańcuszek na urodziny, dałam przeszło 200zł a on go nosi od święta "bo się zniszczy".. i szlag jasny człowieka trafia..
dlatego od tej pory PYTAM GO co by chciał dostać i tak jest najłatwiej.
Tzn mikołajki i wielkanoc sama coś wymyślam fajnego i taniego a na gwiazdkę i urodziny - bezczelnie pytam
dlatego od tej pory PYTAM GO co by chciał dostać i tak jest najłatwiej.
Tzn mikołajki i wielkanoc sama coś wymyślam fajnego i taniego a na gwiazdkę i urodziny - bezczelnie pytam
Re: Przy kawie ...
Kay on ma łańcuszek w domu, ale zerwany, a zbiera się już rok czasu żeby zanieść do naprawy. Nie wiem czy z perfum będzie się cieszył, bo to takie proste... co macie? 
paula mój wiem, że by nosił, bo lubi
nie powie mi co by chciał dostać
każe mi wymyśleć samej 
paula mój wiem, że by nosił, bo lubi
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Ja po prostu zazwyczaj kupuje jakiś sweterek, bo wiem że się przyda a sam sobie nie kupi, bo jak uważa "ma nad stan". Ale ja uważam inaczej
coś praktycznego czego potrzebuje.. Kiedyś jak nie byliśmy jeszcze małżeństwem parę razy kupiłam pościel, z wyższej półki, wg mnie, bo za 80 zł, flanelowa, ale tyle lat (4) i nawet się nie zmechaciła ani kolor się nie sprał także super, a w tym roku stawiam na portfel. Ale nie jakiś skórzany, bo takie się mojemu nie podobają tylko taki fajny, na rzepę z zameczkami, no taki standardowy..
Re: Przy kawie ...
Madlen dałaś mi pomysł ...
ojemu się saszetka rozwala, mówił tyle razy, żę musi nową kupić... z adidasa ma. Tylko taka saszetka to sporo może kosztować, hmm... sweterki mój też lubi, ale też powtarza, że ma dużo, jak mu każę założyć to zakłada, a Pieronkowi jest tak łądnie w sweterkach, ze głowa mała 
coś takiego:


coś takiego:


`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
No widzisz i już coś masz
Ja nie wiem ile może kosztować ale teraz na święta może Ci się uda kupić coś w przystępnej cenie.. Zresztą nie wydaje mi się żeby była aż tak droga
Ja nie wiem ile może kosztować ale teraz na święta może Ci się uda kupić coś w przystępnej cenie.. Zresztą nie wydaje mi się żeby była aż tak droga
Re: Przy kawie ...
Właśnie patrzę na necie no to na allegro jest około 100 zł taka saszetka... Więc w sklepie może dochodzić nawet do 200 zł :/ ale kurna, no idealny pomysł mi podsunęłaś, dziękuję Ci
szkoda, że nie mam z kim iść :/
A ja biorę się za ćwiczenia pupy i brzucha
A ja biorę się za ćwiczenia pupy i brzucha
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Jeju przysnęło mi się..
No to drogo, myślałam, że są tańsze..
Ćwicz, ćwicz
Mykam spać bo oczy się mi same zamykają
No to drogo, myślałam, że są tańsze..
Ćwicz, ćwicz
Mykam spać bo oczy się mi same zamykają
Re: Przy kawie ...
Ja właśnie też myślałam, że tańsze są
no ale cóż... ale chyba mu ją kpie, stara jest tak zniszczona, że się rozpada w oczach... czego się nie robi dla połówka :)chciałabym wywołać uśmiech na jego twarzy
a wiem, że to mogłoby być to
Skończyłam ćwiczenia na pupę, został brzuch, ech czuć to, czuć!
Dobrej nocy kochana :*
Skończyłam ćwiczenia na pupę, został brzuch, ech czuć to, czuć!
Dobrej nocy kochana :*
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
