Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Kay to są treningi BJJ- Brazylijskie jiu-jitsu są to walki w stójce i połączenie MMA.
Strasznie wyczerpujące są te treningi, całe ciało pracuuje i nie ma takiego miejsca gdzie by nie było zakwasów.
Strasznie wyczerpujące są te treningi, całe ciało pracuuje i nie ma takiego miejsca gdzie by nie było zakwasów.
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dziś zamówiłam ale chyba ostatni rok, takie prezenty... Zobaczę co my dostaniemy bo jak tak samo jak w tamtym roku to ja też nie będę lepsza...
Re: Przy kawie ...
On, brzmi ciekawie..
ostatnio coś mnie to zaczęło interesować..
Zanna, a co Wy starndardowo dostajecie ??
ostatnio coś mnie to zaczęło interesować..
Zanna, a co Wy starndardowo dostajecie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dwa lata temu ja dostałam stringi, S. jakieś tam bokserki z napisem i zestaw świeczek i kadzidełek i to był jeden prezent a w tamtym roku dostaliśmy ja stanik a on stringi z cukierków i jak w tym roku też coś w tym stylu dostaniemy to ja też już więcej kasy wydawać nie będę na takie prezenty jak do tej pory...
Re: Przy kawie ...
Przecież to jakas kpina.. takie prezenty się daje na jakieś kawalerskie panieńskie itp..
a nie pod choinkę..
a nie pod choinkę..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dlatego powiedziałam, że jak w tym roku też coś takiego dostaniemy to się odwdzięczę tym samym...
Re: Przy kawie ...
moim zdaniem bieliznę to ci może mąż kupować ..... ja bym się chyba ze wstydu pod ziemię zapadła ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
No dokładnie.. pewnych prezentów nie wypada dawać.. .;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Niestety oni tego nie wiedzą...
Ależ moja teściowa to zołza... Nie podoba sie że siedzę bez zajęcia i przyszła i pyta czy obieram ziemniaki czy tre na placki, stwierdziłam że ja obiore. Naobierałam jej całą wielką miche niech to sobie teraz trze zołza
A nie mówiłam. Kupiliśmy wczoraj płytki do kuchni. Mieli dziś przywieźć ale jutro przywiozą to wkleje zdj
Ależ moja teściowa to zołza... Nie podoba sie że siedzę bez zajęcia i przyszła i pyta czy obieram ziemniaki czy tre na placki, stwierdziłam że ja obiore. Naobierałam jej całą wielką miche niech to sobie teraz trze zołza
A nie mówiłam. Kupiliśmy wczoraj płytki do kuchni. Mieli dziś przywieźć ale jutro przywiozą to wkleje zdj
Re: Przy kawie ...
Zanna
cwana jestes
hehehe 
chyba że ma maszynkę do tarcia
ooo koniecznie się będziesz musiała pochwalić zdjęciami
macie w ogóle pozdrowienia od Black
chyba że ma maszynkę do tarcia
ooo koniecznie się będziesz musiała pochwalić zdjęciami
macie w ogóle pozdrowienia od Black
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
zastanawiające jest to że to zawsze o teściowej się mówi źle a nie o teściu eheheh. Czyli jednak my faceci nie jesteśmy tacy źli 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
bo wy sobie myślicie ale nie powiecie a kobieta myśli nie powie ale zrobi i dokuczy i to pewnie z tego się wzieło 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Wpadłam sie przywitać i pokazać że jeszcze żyję.. 
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
-
G****
Re: Przy kawie ...
on28 mój teść to mnie denerwuje tym, że mi piec zamyka albo podłogówkę zakręca bo po co marnować ciepło...
Jamelka co u Ciebie kochana?
Jamelka co u Ciebie kochana?
Re: Przy kawie ...
Hej
W końcu mam neta, myślałam, że będę odcięta od świata na dłużej ale na szczęście udało się, że nie
Ojej Vanilka, to zdrówka, coś Cię często łapią choroby ostatnio..
Dostałaś jakieś leki od gin??
Myszor teraz przynajmniej nie cierpi, a pomyśl, że już niedługo będziesz mieć króliczka
Kay a co takiego na tym rynku, że się tak doczekać nie możesz kiedy się tam wybierzesz??
Co do Sylwestra na wrocławskim rynku to też żałuję, że mieszkam tak daleko, zapowiada się u Was bardzo fajna noc
Podziękuj Black za pozdrowienia i też Ją pozdrów.
a co u Niej?? Czemu nie zagląda??
Zanna, Ty już wiesz co ja myślę na temat Waszych prezentów.. Brak słów.... Naprawdę...
Miaamy, to o tą manipulację to np, oglądasz reklamę i ulegasz jej pędząc do sklepu po dany produkt, wydając kasę, bo jest przecież super, ale okazuje się że to tylko wielkie ukoloryzowanie, bo wcale nie ma tych super właściwości.. O to chodzi czy coś innego jeszcze??
Aii witaj
no oczywiście będziesz bardzo mile widziana
fajnie, że zajrzałaś.. Narzekasz na skręcenia, ale to dobrze, bo przecież będziesz miała czas żeby tutaj z nami posiedzieć i pogawędzić
Nie ma tego złego :*
Jam, hej co Ciebie tak mało ostatnio?? Dalej biegasz za praca?? Jak Ci idzie??
Carinka hej:*
Cat, Adidasowa- nie macie się czym martwić
w większości gabinetów lekarze dają specjalne spódniczki żeby kobieta unikla właśnie świecenia sexi tyłeczkiem
sama wizyta przebiega sprawnie, mi przynajmniej szybko czas mijał
z badań wg mnie najgorsza jest cytologia, nie cierpię tego badania, dobrze, że nie trzeba
go często robić..
Musicie się przełamać.. w nieskończoność odwlekać nie możecie a bez sensu jest się męczyć 
Dzo- widzę CIę :* Jak się czujesz??
Adix- widać napalona jakaś.. ale jak tak od razu z grubej rury to jakoś bym chyba nie potrafiła takiej osobie zaufać...
On28, zakwasy?? No nie mów
Ale zadowolony jesteś przynajmniej czy spodziewałęś się czegoś innego??
W końcu mam neta, myślałam, że będę odcięta od świata na dłużej ale na szczęście udało się, że nie
Ojej Vanilka, to zdrówka, coś Cię często łapią choroby ostatnio..
Dostałaś jakieś leki od gin??
Myszor teraz przynajmniej nie cierpi, a pomyśl, że już niedługo będziesz mieć króliczka
Kay a co takiego na tym rynku, że się tak doczekać nie możesz kiedy się tam wybierzesz??
Co do Sylwestra na wrocławskim rynku to też żałuję, że mieszkam tak daleko, zapowiada się u Was bardzo fajna noc
Podziękuj Black za pozdrowienia i też Ją pozdrów.
Zanna, Ty już wiesz co ja myślę na temat Waszych prezentów.. Brak słów.... Naprawdę...
Miaamy, to o tą manipulację to np, oglądasz reklamę i ulegasz jej pędząc do sklepu po dany produkt, wydając kasę, bo jest przecież super, ale okazuje się że to tylko wielkie ukoloryzowanie, bo wcale nie ma tych super właściwości.. O to chodzi czy coś innego jeszcze??
Aii witaj
Jam, hej co Ciebie tak mało ostatnio?? Dalej biegasz za praca?? Jak Ci idzie??
Carinka hej:*
Cat, Adidasowa- nie macie się czym martwić
go często robić..
Dzo- widzę CIę :* Jak się czujesz??
Adix- widać napalona jakaś.. ale jak tak od razu z grubej rury to jakoś bym chyba nie potrafiła takiej osobie zaufać...
On28, zakwasy?? No nie mów
Ale zadowolony jesteś przynajmniej czy spodziewałęś się czegoś innego??
Re: Przy kawie ...
Dobrywieczór.
Madi mój przyjaciel Janek przestraszył się bardziej ode mnie i skurczył się do rozmiarów źdźbła dzikiego owsa
Madi mój przyjaciel Janek przestraszył się bardziej ode mnie i skurczył się do rozmiarów źdźbła dzikiego owsa
Ostatnio zmieniony śr gru 11, 2013 11:58 pm przez Adix257, łącznie zmieniany 1 raz.
Adrian

Re: Przy kawie ...
Madlen tak o to mi chodziło ale już sobie poradziłam to było na wypracowanie do szkoły 
Adix cóż za twórcze porównanie!
Przyszłam tylko życzyć wszystkim dobrej nocy i kolorowych snów
Wracam do was w niedziele bo jutro jadę do szkoły papa 
Adix cóż za twórcze porównanie!
Przyszłam tylko życzyć wszystkim dobrej nocy i kolorowych snów
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich 
Hej Madlen tak jestem zadowolony. Myślałem że na początku będzie lipa że zobaczą nowego i zaraz będą chcieli mnie oklepać żeby pokazać gdzie moje miejsce. Ale nie o dziwo tam jest bardzo dobra atmosfera od razu zaczeli mi pokazywać co i jak. Krótko mówiąc oszczędzają mnie na początku. Chyba zaczynam się w to powoli kręcać i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ogólnie bardzo dużo się ruszam, uprawiam dużo sportu ale to jest zupoełnie co innego inne partie mięśni są zaangażowane podczas takiego treningu
Hej Madlen tak jestem zadowolony. Myślałem że na początku będzie lipa że zobaczą nowego i zaraz będą chcieli mnie oklepać żeby pokazać gdzie moje miejsce. Ale nie o dziwo tam jest bardzo dobra atmosfera od razu zaczeli mi pokazywać co i jak. Krótko mówiąc oszczędzają mnie na początku. Chyba zaczynam się w to powoli kręcać i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ogólnie bardzo dużo się ruszam, uprawiam dużo sportu ale to jest zupoełnie co innego inne partie mięśni są zaangażowane podczas takiego treningu
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej Wam 
no to tak
Madi, jarmark mamy na rynku
i masa pierdółek
i poszłysmy z moją siostrą na grzane wino 
potem Wam zdjęcie wkleję
i poszłyśmy na zakupy ciuchowe do ulubionego sklepu 
z 50 zl mam spodnie i koszulkę z łosiem
i ogólnie miło wieczór spędziłyśmy
ale mam za to dziś kaca 
No fajnie się zapowiada, ale raczej w tv pooglądamy, bo na rynk bedzie masa ludzi, sceny nie będzie widać..
więc jednak wolimy domówkę
a Black, musi wyprostować pewne rzeczy
i ma mało czasu na forum 
On, fajnie.. mnie ostatnio, jak pisałam kręcą, takie treningi..
ale nie za bardzo mam się gdzie zapisać... ;/
no to tak
Madi, jarmark mamy na rynku
potem Wam zdjęcie wkleję
z 50 zl mam spodnie i koszulkę z łosiem
i ogólnie miło wieczór spędziłyśmy
No fajnie się zapowiada, ale raczej w tv pooglądamy, bo na rynk bedzie masa ludzi, sceny nie będzie widać..
więc jednak wolimy domówkę
a Black, musi wyprostować pewne rzeczy
On, fajnie.. mnie ostatnio, jak pisałam kręcą, takie treningi..
ale nie za bardzo mam się gdzie zapisać... ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay powiem ci że do nas chodzą dwie dziewczynki na treningi ale one raczej uczestniczą tylko w rozgrzewce. Jak my później mamy sparingi między sobą to trener pokazuje im jakieś ćwiczenia, dzwignie i tym podobne ale w sparingach nie biorą udziału. Chyba ciężko będziesz miała znależć taką grupę gdzie chodzi więćej osób. Na takich zajęciach koboety to jednak są rodzynkami
tak jak ja na tym forum hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
ja nawet u siebie nie mam...
może we wrocku by się coś znalazło..
ale póki co nie mam nawet za bardzo takiej możliwości...
może we wrocku by się coś znalazło..
ale póki co nie mam nawet za bardzo takiej możliwości...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Cześć wszystkim.. 
Madi, dawno Cię nie było...
leki dostałam ale na bolesne i długie miesiączki.. mam je brać podczas okresu, i mi sie zmniejszy..
A na reszte lekow nie dostalam, mam tylko przychodzic co 2msc do kontroli, wiec nie wiem..
A ja na 11 mam lekarza bo mi nic nie przechodzi, z gardłem coraz gorzej.. chyba antybiotyk dostane... ale to nic nowego, bo jak choruje to zawsze na gardło i zawsze na zapalenie krtani albo gardła... i jade na antybiotykach bo zwykle leki mi nigdy nie pomagaja..
ych, ale tak zimno jest, ze nie chce mi sie wychodzić..
Witaj On28
Nie myslales o zmianie nicku?
A tak poza tym milo ze z Nami jestes, im nas wiecej tym lepiej..
Madi, dawno Cię nie było...
leki dostałam ale na bolesne i długie miesiączki.. mam je brać podczas okresu, i mi sie zmniejszy..
A na reszte lekow nie dostalam, mam tylko przychodzic co 2msc do kontroli, wiec nie wiem..
A ja na 11 mam lekarza bo mi nic nie przechodzi, z gardłem coraz gorzej.. chyba antybiotyk dostane... ale to nic nowego, bo jak choruje to zawsze na gardło i zawsze na zapalenie krtani albo gardła... i jade na antybiotykach bo zwykle leki mi nigdy nie pomagaja..
ych, ale tak zimno jest, ze nie chce mi sie wychodzić..
Witaj On28
A tak poza tym milo ze z Nami jestes, im nas wiecej tym lepiej..
Re: Przy kawie ...
Vanilka, a jak Ty sobie radzisz z szkołą, skoro tak często chorujesz??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
no właśnie sobie nie radze, dostalam pismo ze szkoly ze mi grozi kuratorium bo ciagle mnie nie ma, a o ocenach nie wspomne, mialam wszystko poprawic,zaleglosci nadrobic w tym tyg a ja znow chora.. kiedys bylam odporna, ale teraz niestety... 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość
