Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
zanna - a co ma się dziać ?!
Dzień dobry !
Jejku ale fajnie!!!!!!!
Ciszę i spokój zagłusza tylko pan co obcina mi za oknem drzewka ....
Młodociana w szkole,
Cisza, spokój ....
Dzień dobry !
Jejku ale fajnie!!!!!!!
Ciszę i spokój zagłusza tylko pan co obcina mi za oknem drzewka ....
Młodociana w szkole,
Cisza, spokój ....
Re: Przy kawie ...
Ojjjj bo taki okres był zanka
Sama mało zaglądałam, ale teraz będzie lepiej, sama zobaczysz
Sama mało zaglądałam, ale teraz będzie lepiej, sama zobaczysz
Re: Przy kawie ...
Witajcie 
pora wrócić do codzienności.. ech aż się nie chce..
ja już po wizycie u klienta
fajnie było
lubię do nich chodzić 
Agatka, oczywiście że warto
efekty wg mnie super, i już pod 3D film robiony 
no i sama fabuła
aczkolwiek oglądałam wczoraj Pacifik Rim w 3D.. mniodzo.... lepszy niż 2D
Vanilka.. wspólczuję.. pomyśl, że jeszcze trochę, skończysz szkołe i będziesz mogła się od nich uwolnić
Zanna... świeta itp, wolne, mało kto miał czas
pora wrócić do codzienności.. ech aż się nie chce..
ja już po wizycie u klienta
Agatka, oczywiście że warto
no i sama fabuła
aczkolwiek oglądałam wczoraj Pacifik Rim w 3D.. mniodzo.... lepszy niż 2D
Vanilka.. wspólczuję.. pomyśl, że jeszcze trochę, skończysz szkołe i będziesz mogła się od nich uwolnić
Zanna... świeta itp, wolne, mało kto miał czas
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczyny 
Dawno mnie nie było u Was ale szczerze powiem że jak miałem ten urlop to nic mi się nie chciało. I wykorzystałem go na maxa na lenistwo, chyba potrzebowałem tego po tych wszystkich godzinach spędzonych w pracy.
Udało mi się naładować baterie na cały rok i teraz trzeba się wziąć do pracy no i oczywiście za siebie.
Obiecuje że niedługo zmienie ten nick :p
A i zapomniałbym Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Was moje drogie Panie. Oby był lepszy od starego i nie gorszy
Żeby wszystkie najskrytsze marzenia Wam się spełniły i układało w waszym związkach :p
Dawno mnie nie było u Was ale szczerze powiem że jak miałem ten urlop to nic mi się nie chciało. I wykorzystałem go na maxa na lenistwo, chyba potrzebowałem tego po tych wszystkich godzinach spędzonych w pracy.
Udało mi się naładować baterie na cały rok i teraz trzeba się wziąć do pracy no i oczywiście za siebie.
Obiecuje że niedługo zmienie ten nick :p
A i zapomniałbym Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Was moje drogie Panie. Oby był lepszy od starego i nie gorszy
Żeby wszystkie najskrytsze marzenia Wam się spełniły i układało w waszym związkach :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
on28 Tobie też wszystkiego dobrego w Nowym Roku 
Powiem, że jak tak tu zaglądam i nic i nic to już nawet nie chce mi się tu zaglądać...
Powiem, że jak tak tu zaglądam i nic i nic to już nawet nie chce mi się tu zaglądać...
Re: Przy kawie ...
masz racje nieraz zdażąją się malutkie przestoje i długo żadna z dziewczyn nic nie naskrobie. Ale to mi się wydaje że to wina nowego roku i na pocątku wszyscy strasznie zabiegani i jak wszystko się unormuje . To ruszy pełną parą plotkowanie 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Ooo
no w końcu się On pojawił 
miło Cię widzieć
i mam nadzieję że od razu w nowym roku z lepszym nastrojem 
dziękuję i równiez wszystkiego dobrego w nowym roku
miło Cię widzieć
dziękuję i równiez wszystkiego dobrego w nowym roku
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
no hej!
ojej kobietki to zamiast marudzić że nic się tu nie dzieje to piszcie coś !
Jak wchodzisz i patrzysz, że nic nowego to sama napisz co u Ciebie Zanna 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Hej Kay napewno z lepszym nastawieniem 
tak pojawiłem się i teraz już z Wami pobęde
tak pojawiłem się i teraz już z Wami pobęde
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hej.
Ja bym tam zagladała i pisała czesciej...ale ten rok ...niby sie ledwo zaczął a juz mam go powyzej.Nic tylko sie wali.
Do tego maly mi strasznie przechodzi nowego wirusa jelitowego.Drugi dzien nic mi nie je...a jak cos wypije to zaraz zwymiotuje.Doszła goraczka do tego i bole brzuszka...
ech.Na 16mamy wizyte i boje sie, ze bd szpital.;(
Ja bym tam zagladała i pisała czesciej...ale ten rok ...niby sie ledwo zaczął a juz mam go powyzej.Nic tylko sie wali.
Do tego maly mi strasznie przechodzi nowego wirusa jelitowego.Drugi dzien nic mi nie je...a jak cos wypije to zaraz zwymiotuje.Doszła goraczka do tego i bole brzuszka...
ech.Na 16mamy wizyte i boje sie, ze bd szpital.;(
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
to faktycznie nie wesoło u Ciebie.
Szkoda młodego musi coś pić bo jak nie to się odwodni i wtedy napewno bd szpital
Szkoda młodego musi coś pić bo jak nie to się odwodni i wtedy napewno bd szpital
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Miamy
tylko czasem cięzko pisać co słychac 
czasem sie po prostunie chce...
On
to super
oby tak dalej i do przodu 
Car.. no nie mów... poważnie widzę...
ale jak to powtarzam, po kazdej burzy wychodzi słońce
czasem sie po prostunie chce...
On
Car.. no nie mów... poważnie widzę...
ale jak to powtarzam, po kazdej burzy wychodzi słońce
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kayra tak wiem, że się nie chce ale pisać i nażekać że nic się nie dzieje to ma ochote
Zamiast tego napisałaby co słychać
noo ale dobra zostawmy temat:P
Carina a ile twoje dziecko ma lat? Mój brat jak miał jelitówke konkretną, miał wtedy może z 4-5 lat to starczyły same zastrzyki pielęgniarka do domu przychodziła a młody po jednym zastrzyku już normalnie pił i jadł ale delikatne rzeczy i było dużo lepiej już po pierwszym
Później jelitówke mieliśmy wszyscy w domu ... brr...
Carina a ile twoje dziecko ma lat? Mój brat jak miał jelitówke konkretną, miał wtedy może z 4-5 lat to starczyły same zastrzyki pielęgniarka do domu przychodziła a młody po jednym zastrzyku już normalnie pił i jadł ale delikatne rzeczy i było dużo lepiej już po pierwszym
Później jelitówke mieliśmy wszyscy w domu ... brr...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Jelitówka jest paskudna.. jedno zachoruje, potem już cała rodzina... bleee..
ale to jak z wiekszością chorób zakaźnych... ;/
niestety....
a co u Ciebie, kiedy wracasz na zajęcia ?
czy już wróciłaś ??
ale to jak z wiekszością chorób zakaźnych... ;/
niestety....
a co u Ciebie, kiedy wracasz na zajęcia ?
czy już wróciłaś ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej i ja jestem 
Mnie się szczerze ostatnio nie chciało zaglądać.. Bylam taka słaba, że szok, pare dni pod rząd same imprezki... i jakoś tak w głowie szumiało i w ogóle..
Ale fajne się tak czasem wyluzować w fajnym towarzystwie
Car, współczuję, nacierpi się Mały, nacierpi..
On, Adix dla Was również wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku
Ogólnie przez kolejne parę dni znów mnie nie będzie więc chciałam życzyć żeby Wam wszystkim szybko minął czas do weekendu
Dobranoc :*
Mnie się szczerze ostatnio nie chciało zaglądać.. Bylam taka słaba, że szok, pare dni pod rząd same imprezki... i jakoś tak w głowie szumiało i w ogóle..
Ale fajne się tak czasem wyluzować w fajnym towarzystwie
Car, współczuję, nacierpi się Mały, nacierpi..
On, Adix dla Was również wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku
Ogólnie przez kolejne parę dni znów mnie nie będzie więc chciałam życzyć żeby Wam wszystkim szybko minął czas do weekendu
Dobranoc :*
Re: Przy kawie ...
Czy słyszałyście nową piosenkę Nataszy Urbańskiej? Cholera jasna co to wogóle jest!? Masakra.... Nie wiadomo nawet po jakiemu ona tam śpiewa 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
A do psiapsiółek to już nie zajrzysz????? Oj......on28 pisze:Hej dziewczyny
Dawno mnie nie było u Was ale szczerze powiem że jak miałem ten urlop to nic mi się nie chciało. I wykorzystałem go na maxa na lenistwo, chyba potrzebowałem tego po tych wszystkich godzinach spędzonych w pracy.
Udało mi się naładować baterie na cały rok i teraz trzeba się wziąć do pracy no i oczywiście za siebie.
Obiecuje że niedługo zmienie ten nick :p
A i zapomniałbym Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Was moje drogie Panie. Oby był lepszy od starego i nie gorszy![]()
Żeby wszystkie najskrytsze marzenia Wam się spełniły i układało w waszym związkach :p
Re: Przy kawie ...
Hej Wam 
Madi, a jak Ty się w ogóle czujesz?? byłaś u tego lekarza, czy tam znachora....
nawet nie wiem jak nazwać
Miaamy, piosenki samej nie, ale widziałam urywki teledysku .. porażka...
Madi, a jak Ty się w ogóle czujesz?? byłaś u tego lekarza, czy tam znachora....
nawet nie wiem jak nazwać
Miaamy, piosenki samej nie, ale widziałam urywki teledysku .. porażka...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Nie słyszałam piosenki, teledysku nie widziałam, ale czytałam opinie i to mi wystarczy
Dzień dobry !!!!!!!!!!
Dzień dobry !!!!!!!!!!
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
