Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Witajcie
To nie słuchajcie piosenki bo ryje w głowie
nie mam pojęcia co autor miał na myśli... 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
No komentarze skutecznie mnie odsunęły od pomysłu posłuchania 
heheh... ja jakoś od początku jej nie lubiłam...
hej Goniu i tu
heheh... ja jakoś od początku jej nie lubiłam...
hej Goniu i tu
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Co tam u was? Ja usiadłam do komputera z myślą o pouczenia się na zaliczenie siedze już z pół godziny i nawet pliku nie otwarłam 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Ja w pracy siedzę.. mam ochotę wykręcić się z drugiej pracy, ale nie mogę....
na całe szczęśćie już z górki
buty dziś w końcu zamówiłam..
mam nadzieje że do piątku dojdą jak kurierem
na całe szczęśćie już z górki
buty dziś w końcu zamówiłam..
mam nadzieje że do piątku dojdą jak kurierem
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Co tam kurde Natasza
Widziałyście jak Michał Szpak składa życzenia ur. siostrze?!

Witaj Kay i tu
![]:-) ]:-)](./images/smilies/elvis.gif)
Widziałyście jak Michał Szpak składa życzenia ur. siostrze?!
Witaj Kay i tu
Re: Przy kawie ...
hahaha nie widziałam a mówisz Gonia że warto zobaczyć ? 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
miaamy nie wiem
mnie zatkało
mnie zatkało
Re: Przy kawie ...
ooo matko ... tak widziałam .... jestem zniesmaczona .... 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Witam wszystkich po mojej dłuuuugiej nieobecności. Mam nadzieję, że wszystkim zarówno święta, jak i sylwek udały się świetnie!:) Nie było mnie na święta z wami, więc teraz życzę wszystkim wszystkiego co najlepsze w nowym roku, żeby wasze marzenia się spełnił i żeby wszystko było lepsze niż w 2013!:)
Widzę, że była rozmowa o Paryżu:) jednej mojej znajomej facet oświadczył się w Paryżu, zazdroszczę
Widzę, że była rozmowa o Paryżu:) jednej mojej znajomej facet oświadczył się w Paryżu, zazdroszczę
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
dzisiaj byłam u znajomej na kawie, jej siostra niedawno urodziła i mają 3 miesięcznego bobaska w domu kurcze taka kruszynka urocza a tak się ślicznie uśmiechał do mnie
Jego mama stwierdziła, że potwierdziło się to że preferuje blondynki bo wogóle się mnie nie bał a wpatrzony jak w obrazek 
Kurcze może mogłabym już takie maleństwo mieć.... a tfu tfu najpierw szkoła później ślub będę staroświecka
Kurcze może mogłabym już takie maleństwo mieć.... a tfu tfu najpierw szkoła później ślub będę staroświecka
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
miaamy ale ja mam dokładnie takie same odczucia:) też bym już chciała:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
serio? Kurcze bo ja coraz częściej o tym myśle i już chyba zaczynam świrować i miło mi że nie jestem sama z tym
Oczywiście Luby też by chciał ale sprowadza mnie na ziemie i mówi że najpierw ślub pozatym boi się, że nas nie utrzyma z jednej pensji .... ale ludzie dawają radę jak pracuje tylko jedno ....
Jadę jutro do szkoły więc wracam do was w niedzielę
Pozdrawiam wszystkie i już życzę miłego weekendu ! 
Jadę jutro do szkoły więc wracam do was w niedzielę
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Nie masz co się martwić, na pewno wiele osób tak ma:) ja też coraz częściej, a jak widzę dzidzi na ulicy to robię oczy jak kot ze shreka
chciałabym takiego szkrabka:) ale dopiero I rok studiów, chciałabym jednak skończyć tą szkołę i dopiero dzidzia:) myślę, że po licencjacie się zdecyduje:) A propo Lubego to on by dziś mi zrobił dzidziusia jakbym tylko poiwedziała, że TAK CHCE
on chce odkąd tylko się znamy:) również miłego week:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
Witajcie 
ooo i Adi do nas wróciła
jak miło 
Co do dziecka.. nawet nic nie mówcie.. bo mnie czasem aż skręca...
ale jeszcze troszkę, musimy wytrzymać.....
Co do paryża.. no mojej kumpeli z liceum, facet też się oświadczył na wieży ....
ale... jak się uda.. to z X, chcemy obie mamy zabrać do paryża
ooo i Adi do nas wróciła
Co do dziecka.. nawet nic nie mówcie.. bo mnie czasem aż skręca...
ale jeszcze troszkę, musimy wytrzymać.....
Co do paryża.. no mojej kumpeli z liceum, facet też się oświadczył na wieży ....
ale... jak się uda.. to z X, chcemy obie mamy zabrać do paryża
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Hej 
Ja tylko się przywitąc i uciekam do roboty o ile ból brzucha pozwoli
Ja tylko się przywitąc i uciekam do roboty o ile ból brzucha pozwoli
-
G****
Re: Przy kawie ...
Na razie stoją w miejscu to znaczy mamy płytki położone, pomalowane, kupiony piekarnik i płytę. Zostało kupić zlew i meble ale to się odciągnie jeszczeee...
Re: Przy kawie ...
a teściowa choć porządki porobiła ze swoimi rzeczami, czy dalej sie wtraca??
jeju.. a ja juz zaraz do domu![]:-) ]:-)](./images/smilies/elvis.gif)
jeju.. a ja juz zaraz do domu
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witaj Kay, no jak już 2 osoby się mnie pytały co się ze mną dzieje, to postanowiłam jednak zajrzeć do was:)
No wy już po ślubie to można zacząć starania
: )
Każdej kobiecie się marzą zaręczyny w Paryżu:) mega romantycznie:)
No wy już po ślubie to można zacząć starania
Każdej kobiecie się marzą zaręczyny w Paryżu:) mega romantycznie:)
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Re: Przy kawie ...
witajcie jestem troche podłamana nastepnym tygodniem gdyż mam 5 kolokwiów i 3 sprawozdania do oddania ja nie wiem jak ja to zrobie...l
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Wspólczuję, ja mam wcale nie lepiej, nie było mnie w szkole dosyć długo, mam takie zaległości że jestem zagrozona z 8 przedmiotów, teraz wszystko poprawiam ale niestety nie uda mi się wyrobić ze wszystkim 
Re: Przy kawie ...
a nie możesz poprawić tego jakoś w drugim semestrze ? dasz radę musisz dać radę !!
a co się działo ze nie chodziłaś?
a co się działo ze nie chodziłaś?
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
cześć vanilka dawno nie gadałyśmy...:/ kochana poradzisz sobie, zresztą skoro nauczyciele wiedzą, że chorowałaś to powinni Ci odpuścić...
Catherine ja też mam niedługo kolokwia, a nic nie umiem, pocieszam cie:*
Catherine ja też mam niedługo kolokwia, a nic nie umiem, pocieszam cie:*
`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
