Kay, ja myślę że połączenie sobie odpuśćmy, jak ktoś będzie chciał to napisze tu i tam. Co zresztą mamy na Twoim przykładzie, Gosi i Cariny i teraz A_gatki.
Hmmm... teoretycznie można by zabronić. ale... własnie ale....
Niektórzy panowie logują sie tu gdy mają problemy... niektórzy np jak Burbi zostają...
a jest tu ich na prawdę niewiele...
a poza tym... nigdy nie masz pewności, że osoba po drugiej stronie jest tym za kogo się podaje
trosze rezerwy i chyba polubisz tych panów co tu się stale udzielaja...
Witajcie :*
Na chwilę obecną nie jestem w stanie poczytać wcześniejszych stron ale coś zauważyłam, że nowa Koleżanka do nas dołączyła
Umieram normalnie przez ból głowy, a wieczorem mamy jechać do znajomych.. wykończę się i jeszcze teściowa na fula słucha jakieś śląskie piosenki...
O nieee!!!
Kay, ja kilka razy pisałam "mój" wątek bo nie chce mi się pisać calej nazwy, to tak w skrócie, broń Boże nie chcę żadnej rywalizacji tu wszczynać, nawet przez myśl mi nie przyszło coś takiego. Dziewczyny tu się znają i my tam też się znamy a jak ktoś do nas zajrzy (no, znowu "nas") to jest nam bardzo miło. Aż się TU teraz czuję jak intruz.... dobra, spadam na seksi fleksi.
A no własnie, gdybym pisala tytuł wątku to bardziej bym robiła "reklamę" tego wątku....
KAYIRA - to nie chodzi czy polubie któregoś czy nie... ale są też chyba meskie fora na których faceci sie zwierzają i mówia o swoich problemach... a kto jest facetem na nicku damskim (jeśli taki ktoś jest), to wyjdzie na jaw wcześniej czy później. Takie jest moje zdanie na ten temat.
a ja myślałam , ze ten watek zostanie usunięty bo jest niesmaczny .
niemam nic przeciwko panom bedacym tu na forum , jeśli sa normalni tak jak każdy ma swoje problemy i umie z nami rozmawiać , posmiac się . a nie wypisywać niedozeczne bzdury gdzie jest to niesmaczne
BLONDIrELLA pisze:KAYIRA - to nie chodzi czy polubie któregoś czy nie... ale są też chyba meskie fora na których faceci sie zwierzają i mówia o swoich problemach... a kto jest facetem na nicku damskim (jeśli taki ktoś jest), to wyjdzie na jaw wcześniej czy później. Takie jest moje zdanie na ten temat.
Nie wiem w czym ci zawiniłem skoro jestem tutaj przez ciebie nie mile widziany?
Wybierając między męskim fotum a kobiecym wybrałem to kobiecie na którym nie muszę się obawiać głupich komentarzy typu "ale z ciebie cipa, ale z ciebie lama, pokaż kto tu rządzi, wyruchaj dziwkę" itp itd. A takie coś mnie nie bawi i nie śmieszy.
vanilka Cześć slicznotko
Madi znowu migrena Cię męczy, a teściowej korki powykręcaj, ja też nie lubię jak mój dziadek puszcza swojego rupiecia z śląskimi szlagierami
Blondi, ja na początku jak się tu zarejestrowałam też miałam mieszane uczucia co do obecności facetów. Bo jednak są tematy o których możemy się krępować pisać gdy wiemy że facet to czyta. Ale to był tylko pierwszy odruch. Potem tak się przyzwyczaiłam że nie dość że mi nie przeszkadzają to jeszcze taki np Krzyś jest przez nas tu rozchwytywany
Adrian, na pewno nowa koleżanka nie miała tu konkretnie Ciebie na myśli, akurat widzisz trafiła na takiego trola jak tamten i się zraziła do facetów na babskim forum. Ale mam nadzieję że się szybko do Was - normalnych - przekona.
vanilka z koziej dupy trąba a jednak bardzo śliczna i sympatyczna
hej zanna wszystko wporządku z wyjątkiem tego że wczoraj dostałem w twarz odłamkiem skalnym o mam podbite i zranione oko
A co u ciebie zanna jak tam teściowa daje w kość?, jak tam kuchnia i S
Ano coś właśnie widziałam że jakiś tam wypadek miałeś... Dobrze, że nie centralnie w oko.
Z teściową cały czas tak samo, ale dziś już wybuchłam i jej wygarnęłam. Kuchnia już skończona tylko mebli mi brakuje i na razie nie wiem kiedy będę miala a bez mebli nie bardzo mogę użytkować... A z S. dziękuje dobrze
Dzięki Adrian
Zanna, dawno cie tu chyba nie bylo albo i cos przeoczyłam. Dziękuję za miłe słówka
No i faktycznie, tez nie masz za dlugich włosków, a ze odrosna to wiem tylko trzeba dluugo czekać.. Ja nie jestem pewna czy mi nawet miesiecznie rosna ten 1cm.. ale juz ja sie o to postaram zeby do konca roku urosly mi ok 15cm !!
Poki co, uciekam. Milego wieczorku wszystkim
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
zanna456 pisze:Ano coś właśnie widziałam że jakiś tam wypadek miałeś... Dobrze, że nie centralnie w oko.
Z teściową cały czas tak samo, ale dziś już wybuchłam i jej wygarnęłam. Kuchnia już skończona tylko mebli mi brakuje i na razie nie wiem kiedy będę miala a bez mebli nie bardzo mogę użytkować... A z S. dziękuje dobrze
Pół milimeta i odłamek siedzi oku a to taki duży kamień spadł że połamał grubą deskę z pomostu roboczego
zanna powiem Ci że z ludzmi w podeszłym wieku już trudno się współpracuje i mieszka
vanilka ja też kiedyś chciałem mieć długie włosy ale dalej niż za ramiona mi nie urosły, a twoje kręcone loczki są bardzo ładne mimo że krótkie
no jest dość niebezpieczna, ale wiedziałem na co się piszę i nie zaminiłbym jej na nic innego
A na gospodarce też trzeba uważać. źle podejdziesz do krowy i też cię kopnie albo nadepnie, żle przechowiesz zboże to zfermentuje i już siedzisz na bombie gazowej