Vanilka, jakoś tak czuję z Twoich postów smutek.... a tylko właściwie dziś tu z Wami piszę, czasem choć rzadko czytałam, no widać że się znacie dłuższy czas to ciężko tak się było wbić ale pomyślałam że skoro Krzyś i Carina wbili się bez problemu do seksi fleksi to czemu ja się i tu nie wbiję?
Pewnie więcej czasu zajmie mi poznanie Was bo widzę że nie codziennie dziewczyny tu są, ale co tam, mam czas
No i jakoś tak mi się wydaje że smutna jesteś...
Haha, no tak , do oczu kazdy mowi mi to samo.. dziekuje miło!
Culagula, no ja wlasnie do seksi fleksi sie nie wtracam bo tam wszystkie kobietki w temacie, ja nie, wiec nie bede tam pisała .. a co do smutku, no to moze faktycznie ostatnio jestem troche bardziej smutna, ale moze jest to spowodowane zmeczeniem..
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
Vanilko, co Ty opowiadasz, jakie wtrącanie? My tam rozmawiamy o tym samym o czym Wy tutaj... o codziennych sprawach. Spytaj Carinę czy Gosię, one też się "wtrąciły" i są z nami do tej pory, zresztą Krzysiu też jest tego przykładem
Carina się tak własnie wbiła calkiem niedawno i co? I z naszą Malinką są sąsiadkami i wymieniają teraz sobie relacje gdzie która chodzi nad staw kaczki karmić I ja się w to nie wbiłam
Zajrzyj, poczytaj a jak znajdziesz temat na który będziesz chciała coś powiedzieć to napiszesz i tyle. A zobacz jak ja tu się dziś "wbiłam". Ile już stron zapisałyśmy I nie musiał być żaden konkretny temat
vanillka - teraz to mnie zaskoczyłaś! aż nie wiem, co powiedzieć Też o Tobie ostatnio myślałam i takie miałam przeczucie, że ten suwaczek zobaczę... Przykro mi, a z drugiej strony.. może okaże się to dobre dla Ciebie?
ja raczej nie dzis ale moze jutro do fleksi zawitam...
agatko strasznie mi milo i dziekuje ale mimo wszystko nie jest te 2lata calkowicie przekreslone napisalam kilka str w tyl ze sie stara itp a chyba przez zazdrosc szkoda tego konczyc... tym bardziej ze obiecuje sie zmienic... no ale zobaczymy poki co jeszcze nie wiem co bedzie...
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
Mnie ostatnio wzieła chec na robienie pyszności z ciasta francuskiego. Są łatwe do zrobienia i szybko, to dobry sposób jak ma sie lenia a chciałoby sie przegryźc coś innego
to zajrze w takim razie napewno
no, bede uwazac. fakt obiecywal ii dotrzymywal slowa bo juz tego co zrobil wczesniej drugi raz nie powtorzyl.. tylko ciagle cos nowego bylo .. a okazuje sie ze to przez zazdrosc... ech.
dobra kochane ide spac.. i pewni wstane o 11 rano bo ja spiochem jestem i musze dluuugo spac zeby sie wyspac ;D
wiec dobranoc
+witam nowa osobke, blondirella milo ze zawitalas !!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ Vice Miss Babskich Spraw 2013
Dobranoc vanilko, wyśpij się póki możesz
My mamy od dziś ferie więc też muszę wykorzystać poranki na wyspanie się, tylko że coś mi się poprzestawiało że chodzę spać koło północy a chodziłam najpóźniej o 22.
Carina, Uciekłaś od nas od tych kolacji i sałatek a tu wpadlaś na ciastka francuskie
Blondi, ja uwielbiam ciastka francuskie, sama nigdy nie robiłam ale kupne rurki, albo trójkąty z twarogiem.. pycha