Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
ohh <3 uwielbiam pluszaki 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Jak tego zobaczylam to sie zakochalam od pierwszego wejzenia
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Jakie śliczne, misiowe cudo. Ma coś mrocznego w ślepkach. 
Z trudem powstrzymałam śmiech z Glandałów.
Boż, co za nazwa.
I cześć wszystkim.
Z trudem powstrzymałam śmiech z Glandałów.
Boż, co za nazwa.
I cześć wszystkim.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
wszystkie misie są cudne!! 
Black, w koncu przybylas, troche sie o ciebie martwilam , co u ciebie?
I witam wszystkich, choc wpadlam tylko na chwile.
Black, w koncu przybylas, troche sie o ciebie martwilam , co u ciebie?
I witam wszystkich, choc wpadlam tylko na chwile.
Re: Przy kawie ...
Ok dziewczyny jak będę się kiedyś wybierał na randkę to zwrócę się do was o pomoc. I pomożecie mi się odpowiednio ubrać Hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Sweterek z kozich jąderek, glandałki i dziewczyna będzie zachwycona inaczej. 
Hej Vanilka. ;*
Trochę brak czasu dla samej siebie, więcej choróbska niż czegokolwiek. I jeszcze nadgarstek mam zwichnięty. To chyba wszystko.
Hej Vanilka. ;*
Trochę brak czasu dla samej siebie, więcej choróbska niż czegokolwiek. I jeszcze nadgarstek mam zwichnięty. To chyba wszystko.
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
Black, dlatego mi się tak podoba 
ech.. jak miło że choć się na chwilę tu pojawiłas
ja i tak musze do Ciebie skrobnąć i skontrolować
Vanilka, a jak się czujesz
On, nie ma problemu
zawsze doradzimy, w miarę naszych najlepszych możliwości 
ech.. jak miło że choć się na chwilę tu pojawiłas
ja i tak musze do Ciebie skrobnąć i skontrolować
Vanilka, a jak się czujesz
On, nie ma problemu
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Witajcie :*
O nie mogę Black w końcu wróciła z nowym (starym) avkiem
Hej Black
O nie mogę Black w końcu wróciła z nowym (starym) avkiem
Hej Black
Re: Przy kawie ...
Pisz, pisz Kay.
Skype wciąż mam -tylko na fonie.
Dobrze jest wrócić do wspaniałych osóbek. Brakuje tylko cukru i kawy.
Cukru faktycznie brakuje, nikt nie był na zakupach. Zimna wojna trwa.
Hej Madlen. :*** Jak u Ciebie??
Dobrze jest wrócić do wspaniałych osóbek. Brakuje tylko cukru i kawy.
Cukru faktycznie brakuje, nikt nie był na zakupach. Zimna wojna trwa.
Hej Madlen. :*** Jak u Ciebie??
"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
Re: Przy kawie ...
U mnie po staremu.. poszarpałam się wczoraj z moim ale już jest ok
Teściowa bez zmian, pracy też dalej nie znalazłam... ciągle to samo..
Opowiedz lepiej co u Ciebie, bo tak Cię długo nie było, że powiem szczerze wątpiłam, że wrócisz...
Ale cieszę się, że jesteś :*
Teściowa bez zmian, pracy też dalej nie znalazłam... ciągle to samo..
Opowiedz lepiej co u Ciebie, bo tak Cię długo nie było, że powiem szczerze wątpiłam, że wrócisz...
Ale cieszę się, że jesteś :*
Re: Przy kawie ...
Oj to musiała bym skajpaja odpalić w domu.. o ile w ogóle mam 
Madi, jak się czujesZ?? i jak głowa?
Madi, jak się czujesZ?? i jak głowa?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay dziękuję, dobrze 
Trochę śpiąca jestem, ale głowa mnie przynajmniej nie boli..
A jak tam u Ciebie???
Black jak się szybko pojawiła tak szybko znikła...
Trochę śpiąca jestem, ale głowa mnie przynajmniej nie boli..
A jak tam u Ciebie???
Black jak się szybko pojawiła tak szybko znikła...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Madlen a co to się stało z Twoim?? Jak możesz to odpisz na tel bo ja już uciekam...
Re: Przy kawie ...
Ok Zanna
Agatka co się dzieje??
Agatka co się dzieje??
Re: Przy kawie ...
Madi, a u mnie ok
jakiś ciezki dziś dzień miałam, ale już koniec na szczęście 
Zanna co tak krotki ??
Agatka co sie stało ??
Zanna co tak krotki ??
Agatka co sie stało ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Ale poprawiło Ci się??
Re: Przy kawie ...
Hmmm... w sumie to chyba tak.. ale...
własnie ale... ech....
coś mnie trzyma ale chyba kilka dni i minie
własnie ale... ech....
coś mnie trzyma ale chyba kilka dni i minie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Oby tak było jak mówisz 
Ale nie jakaś depresja czy coś?? Po prostu te gorsze dni masz??
Uciekam spać:) Dobranoc wszystkim :*
Ale nie jakaś depresja czy coś?? Po prostu te gorsze dni masz??
Uciekam spać:) Dobranoc wszystkim :*
Re: Przy kawie ...
u was też taka szklanka ? u nas tiry stoją w poprzek drogi nie mogą podjechać pod górkę w pobliskiej miejscowości korek się zrobił na 20km i dopiero po ponad 5 godzinach pojawiły się piaskarki! krajowa 12 całkowicie zablokowana nawet w radiu mówili przesada... a ostrzegają że najgorsze przed nami bo nad ranem będzie jeszcze trudniej chociaż niewiem czy to możliwe 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
nie.. u mnie tylko leje jak głupie.. choć już przestało..
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
noo więc nie zapuszczajcie się w wielkopolske bo jest masakra 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
póki co nie planuję 
chyba że jakies szkolenie wyskoczy
mykam spać... do jutra
chyba że jakies szkolenie wyskoczy
mykam spać... do jutra
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
trzymaj się ciepło papa 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości
