Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
ja w sumie pilnuję tego co jem....
ruchu trochę więcej, czasem nawet specjalnie kilka razy po schodach...
piję tą wodę z cytryną i łykam tabletki...
ruchu trochę więcej, czasem nawet specjalnie kilka razy po schodach...
piję tą wodę z cytryną i łykam tabletki...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zanna to musisz mu zabronić w piłke grać niech na Tobie rozładuje napięcie ( a raczej naprężenie heheh )
hehe co zrobić że lubie macać oj przepraszam masować swoją kobietkę :p
Kay wiesz nabrał trochę ciałka bo święa były teraz go przyciśnij to mu spadnie
hehe co zrobić że lubie macać oj przepraszam masować swoją kobietkę :p
Kay wiesz nabrał trochę ciałka bo święa były teraz go przyciśnij to mu spadnie
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
to ja chyba za bardzo łasuch jestem żeby pilnować tego co jem 
on o nieeee... Ja juz drugi raz mu nie zabronię
Znowu bedzie mi cały czas gadał że przeze mnie się gruby robi 
on o nieeee... Ja juz drugi raz mu nie zabronię
Re: Przy kawie ...
Wiesz co.. zaczął tyć zaraz jak wrócił z bednar...
ale w sumie dobrze.. teraz tylko by mu się rozbiło na całe ciało
ale w sumie nie że jest strasznie gruby
bo i tak wg mnie chudzina z niego 
hehe
oj.. po prostu dbasz o to co Twoje 
Zanna... wiesz co.. u mnei nie było problemu
przerzuciłam się całkiem na chleb razowy, słodkiego nie jem..
ograniczyliśmy w sumie oboje piwo i chipsy
ale w sumie dobrze.. teraz tylko by mu się rozbiło na całe ciało
ale w sumie nie że jest strasznie gruby
hehe
Zanna... wiesz co.. u mnei nie było problemu
przerzuciłam się całkiem na chleb razowy, słodkiego nie jem..
ograniczyliśmy w sumie oboje piwo i chipsy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
kwestia przestawienia 
w sumie ja się jakiś czas temu przestawiałam, jak chciałam przejść na tą dietę co kuzynka...
w sumie ja się jakiś czas temu przestawiałam, jak chciałam przejść na tą dietę co kuzynka...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hahah... ja sobie poczekam..
ale dziś pomidorówkę robię
a jakiegoś mięsa mi się chce....
ale dziś pomidorówkę robię
a jakiegoś mięsa mi się chce....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay to musisz go położyć na łóżku i go masować wtedy cały ten tłuszczy z brzucha rozsmarujesz po całym ciele hehe :p
Kay mówisz mięsa, proponuje kanapke drwala z MC super smakuje :p
Kay mówisz mięsa, proponuje kanapke drwala z MC super smakuje :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Zanna, to co będziesz jesć ??
Kris... hmmmm no to muszę go wymasować
hahah xD ciekawe co on na to 
hmmm może przy okazji spróbuję... ale wolę sama coś dobrego zrobic
Kris... hmmmm no to muszę go wymasować
hmmm może przy okazji spróbuję... ale wolę sama coś dobrego zrobic
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Wydaje mi się że on będzie bardzo zadowolony z tego pomysłu :p
Masz racje że najlepiej smakuje to co sami przygotujemy ale od czasu do czasu można spróbować coś innego tak dla zróźnicowania
Oj Zanna żebyś nie pękła od jednej kanapusi hehe
Masz racje że najlepiej smakuje to co sami przygotujemy ale od czasu do czasu można spróbować coś innego tak dla zróźnicowania
Oj Zanna żebyś nie pękła od jednej kanapusi hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Rano więcej w siebie nie wcisne
ale za to o 21 o 22 to jak najbardziej 
Re: Przy kawie ...
no dokładnie
nie przejedz się 
hmmm o dziwo się z Tobą nie zgodzę...
mój czasem ma takie dni, że nawet się go nie dotknie
nie no
jak jestem gdzieś na mieście, to się o coś zahaczy...
Zanna, a potem się dziwisz że nie lecisz z wagą w dół...
hmmm o dziwo się z Tobą nie zgodzę...
mój czasem ma takie dni, że nawet się go nie dotknie
nie no
Zanna, a potem się dziwisz że nie lecisz z wagą w dół...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zanna to chyba powinno być odrotnie co ? Rano się powinno dużo zjeść a na wieczó ograniczyć posiłek 
Kay masz racje dziwne mi się nigdy nie zdarzyło takie coś
Kay masz racje dziwne mi się nigdy nie zdarzyło takie coś
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
wiem, że soe tak nie powino ale ja jak jestem glodna to nie zasnę i muszę coś zjeść 
Byłam na dworze bo pan paszę przywiózł i troszkę chlodnawo..
Byłam na dworze bo pan paszę przywiózł i troszkę chlodnawo..
Re: Przy kawie ...
to proponuje jakieś jabłuszko albo bardzo dobre są orzeczy włoskie. Zjeść garść orzechów i powinno przejść a przynajmniej mi pomagało 
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Hej Wam.
Rany wy jak o jedzeniu...a ja juz wsjo zjadlam i teraz bd usychac z glodu przez Was.
Wiecie co laski.?Ponoc dobrze jak facet przytyje widac wtedy, ze zony dobrze karmia
Ale by nie za duzo.;p Moj trochu nabral tez -choc ja tam tego nie widze.No ale dla swietego spokoju chodzi na silke
I po tym mam wrazenie ze sie wiekszy robi haha
Rany wy jak o jedzeniu...a ja juz wsjo zjadlam i teraz bd usychac z glodu przez Was.
Wiecie co laski.?Ponoc dobrze jak facet przytyje widac wtedy, ze zony dobrze karmia
Ale by nie za duzo.;p Moj trochu nabral tez -choc ja tam tego nie widze.No ale dla swietego spokoju chodzi na silke
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
-
G****
Re: Przy kawie ...
on taką małą ilością mam się najeść? 
Car witaj
Jezu jak mnie głowa boli...
Car witaj
Jezu jak mnie głowa boli...
Re: Przy kawie ...
Zdecydowanie powinno być na odwrót 
na wieczór nei powinno się dużo jeść
no cóz... mój X nestety dziwny bywa..
i ma dziwne pomysły...
np teraz chce sarawary
hej Carina
fajnie że wpadłaś 
na wieczór nei powinno się dużo jeść
no cóz... mój X nestety dziwny bywa..
i ma dziwne pomysły...
np teraz chce sarawary
hej Carina
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zannka ;*
Na przekor ilosci takie male co nie co potrafi zasycic ;}
Kay, ja ci dam za to wpadanie.Az mi wywrozysz ;D
Na przekor ilosci takie male co nie co potrafi zasycic ;}
Kay, ja ci dam za to wpadanie.Az mi wywrozysz ;D
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hmmm w sumei może być mało, ważne by było syte 
no co .. co
wpadłaś do nas 
no co .. co
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość