Ale muszę wenę ruszyć, wymyśliłam sobie takie ubranka na kubki, w których trzymamy szczoteczki do ząbków i pasty ....
No i widziałam na fb jakie piękne 'koszyki' , torebki robią dziewczyny. I musiałabym się wziąć .... Ale jakoś
A jak już się biorę to po chwili piorę, bo mi nie wychodzi.
CHyba muszę odpocząć .... Od szydełka ...
Może druty wyjmę i córci opaski porobię