Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ech ale wpierw trzeba sie udac gdzies w gory, gdzie w dodatku musi byc snieg ;]
A dopiero bd myslala o reszcie ;_
A dopiero bd myslala o reszcie ;_
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
No ale to wybieracie się gdzieś?? jakieś plany już macie??
Re: Przy kawie ...
Zastanawiamy sie nad jakims wypadem.Ale to po sesji 
Pytanie tylko czy Misiek dostanie te pare dni wolnych.Planujemy juz tak od lata i zawsze cos nam wypada.Jak tak dalej pojdzie to dopiero na emeryturze sie zgramy haha
Pytanie tylko czy Misiek dostanie te pare dni wolnych.Planujemy juz tak od lata i zawsze cos nam wypada.Jak tak dalej pojdzie to dopiero na emeryturze sie zgramy haha
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hej Madi
nie
jest ok z moim zdrowiem
ja dodatkowo pracuje w przychodni
nie
ja dodatkowo pracuje w przychodni
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej Kay 
No wiem, że masz dwie prace tylko nie wiedziałam, że ta druga to w przychodni
Oj Carina czemu miałby nie dostać??
Nie będzie tak źle, a emerytury to pewnie nie doczekacie

No wiem, że masz dwie prace tylko nie wiedziałam, że ta druga to w przychodni
Oj Carina czemu miałby nie dostać??
Nie będzie tak źle, a emerytury to pewnie nie doczekacie
Re: Przy kawie ...
W przychodni
kiedyś pracowałam na pełny etat
staż miałam....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
O matko! hahaha Madi tos mnie pocieszyla ;D ze niedoczekamy emertury.
Wiesz on juz mial wolne i ciezko bedzie te pare dni wyhaczyc.;/
Wiesz on juz mial wolne i ciezko bedzie te pare dni wyhaczyc.;/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
To dlaczego teraz tam na pełnym etacie nie pracujesz??
Znaczy wiesz nie to żebym Wam źle zyczyła czy coś... Nie to miałam na myśli, tylko to, że teraz tak kombinują z tymi emeryturami że nie wiadomo co to będzie do tego czasu..
Znaczy wiesz nie to żebym Wam źle zyczyła czy coś... Nie to miałam na myśli, tylko to, że teraz tak kombinują z tymi emeryturami że nie wiadomo co to będzie do tego czasu..
Re: Przy kawie ...
Madi, bo nie ma etatu 
stazystce płaci urząd..
choć też śmieszne bo i tak i tak mi płacą..
nie wiem w sumie....
a co do emerytur... to już wielka niewiadoma i chyba trzeba sobie samemu odkładać...
stazystce płaci urząd..
choć też śmieszne bo i tak i tak mi płacą..
nie wiem w sumie....
a co do emerytur... to już wielka niewiadoma i chyba trzeba sobie samemu odkładać...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Tak ale żeby odłożyć to trzeba mieć z czego, bo niestety jak ktoś zarabia najniższą krajową to raczej ciężko...
Re: Przy kawie ...
Niestety.Jeszcze teraz te kombinacje z ofe...porazka.Na dodatek jak nie zlozy sie do lipca jakiejs deklaracji ze nadal chce sie by czesc skladek odprowadzana byla do ofe to w calosci bd docierala do Zusu.;/
Z reszta i jak juz 51.5% bez naszej zgody sciagna z tego co mamy w ofe...to i tak wpadna na to by sciagnac calosc.
Madi wiem wiem
Z reszta i jak juz 51.5% bez naszej zgody sciagna z tego co mamy w ofe...to i tak wpadna na to by sciagnac calosc.
Madi wiem wiem
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Szkoda gadać... Zmykam gotować pierożki
do miłego :**
Re: Przy kawie ...
tak,.. tylko nawet zostanie w ofe jest ryzykowne..
ograniczają im możliwości inwestowania, zabierają kasę..
niedługo nie będą mieli w co i co inwestować i popadają...
a zus.. mimo iż nei masz pewności ile dstaniesz, to zawsze coś dostaniesz...
do milego Madi :*
ograniczają im możliwości inwestowania, zabierają kasę..
niedługo nie będą mieli w co i co inwestować i popadają...
a zus.. mimo iż nei masz pewności ile dstaniesz, to zawsze coś dostaniesz...
do milego Madi :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Cześć:D
Oj, no to chyba sama zostanę..
Oj, no to chyba sama zostanę..
Re: Przy kawie ...
Hej Vanilka, Black i z Zanka z Wami się chyba dzisiaj tylko jeszcze nie "widziałam" 
Która to z tym sernikiem wyskoczyła bo nie pamiętam? Zanka czy Madi
Jak ja mam tu przesiadywać częściej jak mnie ciągle na coś smaka robicie
ŁOBUZY!
Zana ja wierzę w takie rzeczy, w modlitwy. Zajrzyj sobie na ta stronkę,
SPAM. Też planuję modlitwę tylko muszę się nastawić. Spróbować można, na pewno nie zaszkodzi
Kay, ważne że nie jest źle i sniadanka do łóżka robi
Carinka a Ciebie co tak nosi? Przygód szukasz... ;p
Kris, to Ty wybredny jesteś, a założę się że odpaliłeś dziewczynę która akurat byłą by Ci wierna, gotowała Ci obiadki i kochała nad życie.. ;p
Madlen a zaczęłaś już kurs?
Która to z tym sernikiem wyskoczyła bo nie pamiętam? Zanka czy Madi
Zana ja wierzę w takie rzeczy, w modlitwy. Zajrzyj sobie na ta stronkę,
SPAM. Też planuję modlitwę tylko muszę się nastawić. Spróbować można, na pewno nie zaszkodzi
Kay, ważne że nie jest źle i sniadanka do łóżka robi
Carinka a Ciebie co tak nosi? Przygód szukasz... ;p
Kris, to Ty wybredny jesteś, a założę się że odpaliłeś dziewczynę która akurat byłą by Ci wierna, gotowała Ci obiadki i kochała nad życie.. ;p
Madlen a zaczęłaś już kurs?
Ostatnio zmieniony czw sty 23, 2014 9:37 am przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: linki na pw proszę ;)
Powód: linki na pw proszę ;)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej wszystkim i znowu nie mam czasu wszystkiego doczytać.
Dobranoc wszystkim.
Dobranoc wszystkim.
Adrian

Re: Przy kawie ...
Hej babeczki 
Jamelia może i masz rację co do niej ale ja nikogo na dole nie będę uszczęśliwial. Jakoś niestety nic z mojej strony nie ciągnęło mnie do niej. I dlatego dałem sobie spokój a jej nie chciałem robić niepotrzebnie nadziei.
Nie jestem wybredny no ale nic nie zaskoczyło we mnie. Chyba się popsulem
U was też takie zimno bo u mnie jest -16
Jamelia może i masz rację co do niej ale ja nikogo na dole nie będę uszczęśliwial. Jakoś niestety nic z mojej strony nie ciągnęło mnie do niej. I dlatego dałem sobie spokój a jej nie chciałem robić niepotrzebnie nadziei.
Nie jestem wybredny no ale nic nie zaskoczyło we mnie. Chyba się popsulem
U was też takie zimno bo u mnie jest -16
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Bry...
To i tak miales odwage...i podziwiam,ze to zakonczyles. niejeden na twoim miejscu by brnal w to dalej,..A wlasnie taka pozorna nadzieja jest najgorsza.
I na pewno sie nie popsules.Po prostu to nie twoja polowka byla i tyle.
Po przejsciach tak jest, ze sie stawia pewien mur obronny i tak naprawde nieliczni bd umieli go przejsc.Ale to dobrze...ostroznosci nigdy za wiele.
Chociaz, jak trafisz na ta odpowiednia to i nawet ten mur ci nie pomoze.;>
Jamka, nie nosi...dobra! nosi troche.Kiedys bylam w ciaglym biegu to gimnastyka to krav maga, tai chi itp a teraz wiadomo maly obowiazki, nauka i nie ma na to czasu,kasy .I odczuwam brak tego...
Zycie jest krotkie i trzeba korzystac ;} Jak sie da oczywiscie.
Nie Kris, u mnie nadal 30stp na termometrze haha ale widac ze za oknem tak bd z minus ponizej dyszki.
To i tak miales odwage...i podziwiam,ze to zakonczyles. niejeden na twoim miejscu by brnal w to dalej,..A wlasnie taka pozorna nadzieja jest najgorsza.
I na pewno sie nie popsules.Po prostu to nie twoja polowka byla i tyle.
Po przejsciach tak jest, ze sie stawia pewien mur obronny i tak naprawde nieliczni bd umieli go przejsc.Ale to dobrze...ostroznosci nigdy za wiele.
Jamka, nie nosi...dobra! nosi troche.Kiedys bylam w ciaglym biegu to gimnastyka to krav maga, tai chi itp a teraz wiadomo maly obowiazki, nauka i nie ma na to czasu,kasy .I odczuwam brak tego...
Zycie jest krotkie i trzeba korzystac ;} Jak sie da oczywiscie.
Nie Kris, u mnie nadal 30stp na termometrze haha ale widac ze za oknem tak bd z minus ponizej dyszki.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Hej Carina
Wiesz co ja z nią rozmawiałem i ona sama mi powiedziała ze szybko się angażuje. Wiec nie chciałem jej za bardzo łamać serca choć i tak było jej bardzo przykro.
Ja jestem na 100% pewny ze jak znajdzie się ta odpowiednia to od razu ten mój mur padnie
Wiesz co ja z nią rozmawiałem i ona sama mi powiedziała ze szybko się angażuje. Wiec nie chciałem jej za bardzo łamać serca choć i tak było jej bardzo przykro.
Ja jestem na 100% pewny ze jak znajdzie się ta odpowiednia to od razu ten mój mur padnie
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
To tym bardziej masz Plusa 
Kiedys rozmawialam z takim jednym kolesiem, ktory mial taka sytuacje jak Ty.I nie majac odwagi by to zakonczyc tak tkwil w tym zwiazku...tyle ze na boku mial druga laske.Tej nie chcial zostawic by jej nie zranic a bez tej drugiej nie mogl zyc...
I w sumie wyszlo tak, ze unieszczesliwil obie i przy okazji siebie.
Ech...ciezko zrozumiec Was i wasze zachowania czasami
Haha to dobrze.
Tylko uwazaj zeby na nia nie runal ;p
Dobra mykam do job.
Kiedys rozmawialam z takim jednym kolesiem, ktory mial taka sytuacje jak Ty.I nie majac odwagi by to zakonczyc tak tkwil w tym zwiazku...tyle ze na boku mial druga laske.Tej nie chcial zostawic by jej nie zranic a bez tej drugiej nie mogl zyc...
I w sumie wyszlo tak, ze unieszczesliwil obie i przy okazji siebie.
Ech...ciezko zrozumiec Was i wasze zachowania czasami
Haha to dobrze.
Tylko uwazaj zeby na nia nie runal ;p
Dobra mykam do job.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
hej Wam 
co słychać ?? jak Wam mija czwartkowy poranek ??
U mnie pracowicie i już od rana mnie jedna klienta zgrzała...
chyba jakiś urlop potrzebny....
co słychać ?? jak Wam mija czwartkowy poranek ??
U mnie pracowicie i już od rana mnie jedna klienta zgrzała...
chyba jakiś urlop potrzebny....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Dzien dobry, doczytałam. Ale co czytałam ? Nie wiem
Za dużo piszecie
Kawusie mam, posprzątane mam, na obaid będzie zapiekanka makaronowa .... Zyć nie umierać.
I albo idę będę czytać, albo szydełkować ... HMMMMMMMM
Ciężki wybór
Kawusie mam, posprzątane mam, na obaid będzie zapiekanka makaronowa .... Zyć nie umierać.
I albo idę będę czytać, albo szydełkować ... HMMMMMMMM
Ciężki wybór
Re: Przy kawie ...
ja kupiłam na dziś mięso mielone..
ale nie wiem co dalej... myślę o zapiekancę lub jakiś koteltach z nadzieniem...
hej Goniu tak w ogóle :*
ale nie wiem co dalej... myślę o zapiekancę lub jakiś koteltach z nadzieniem...
hej Goniu tak w ogóle :*
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
