Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Ymm to smaczny obiadek będzie :) Ja mykam bo dziecko się kompa domaga, będę później :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Trzymaj sie :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

co to za chlebki zanna ? :)
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

miaamy, ja tylko o tych godzinach potrafię się uczyć :P w dzień za cholerę nic mi do głowy nie wejdzie :D

a jeśli chodzi o tą dyskusje która teraz prowadzicie to Jam, jeśli twój facet się tak zachowuje to może Kay ma racje..

..za mną od kilku dni chodził murzynek! i w końcu go wczoraj upiekłam :D
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

miaamy coś jak kebab :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

wygląda fajnie :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

ojjj wygląda fajne a smakuje pewnie jeszcze lepiej :D Wpadam na obiad !!!! :D
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :*

Kris ale masz fajnie, a gdzie się na ten urlop wybierasz jeśli można wiedzieć bo chyba mi umknęło...

Myszka Tobie jat tam się wiedzie?? W porządku wszystko?? No i jak tam Mały?? Zaklimatyzował się w nowym miejscu??

Kay a jak z temp. w pomieszczeniu gdzie pracujesz ?? Cieplej ??
No tak teraz Cię pomęczy ale nie masz kiedy wyleżeć żeby całkiem przeszło to i tak będziesz podatna na choróbsko..
A o jakiego psa kłótnia?? O Waszego czy siostry??
Co do X to wiem jak to jest... Tylko Twój przynajmniej jak sprzątacie razem to coś ruszy a mój za pierona..
I najlepiej bo w sobotę jadę do Krakowa i już mi powiedział "O wow, będę miał wolne?? cały dzień tylko dla mnie?? i zebyś mnie czasme nie obudziła rano.."
Myślałam, że padnę..

Zanna ale ho ho:) Z chęcią bym spróbowała tego obiadku.. :) Ja mam dziś bryndzę i kurczaka..
Dodam zdjęcie tylko pstyknę :) i nie na sobie na pewno:)
A z cielakiem to nie wesoło, już tyle kasy dodaliście.. trochę szkoda usypiać, a z drugiej strony tak jak mówisz jak ma ciągle chorować...
To takie zamiecie u Ciebie??? u mnie raptem 15 cm śniegu, może 20 :P

Car co Ty tak się spieszysz??

Jam współczuję to jest najgorsze co może być... no może powinnaś powiedzieć Mu, że jak zależy Jemu na Tobie to niech się postara bo z matką życia nie ułoży a ona i tak nie będzie żyć wiecznie..
Kurczę ale musisz być zła.. A jakbyś się przestała odzywać to co On zrobi?? Będzie się starał dojść do porozumienia czy nie bardzo??
Bo jak nie będzie Mu zależeć to szkoda żebyś sobie dalej nim głowę zawracała.. i psuła nerwy...

Miaamy, nie idź mieszkać do teściowej... broń się przed tym jak tylko możesz :)

Adix a jak z etatami??? Nie szykują zwolnień ani nic z tych rzeczy??

Paula ja nie wiem jakie te imprezy ale jakoś rodzinne nie kojarzą mi się dobrze, takie nudne, mało alkoholu bo nie pasuje się opić ( zależy kto z rodziny organizuje imprezę ).. nie nie ja wolę ze znajomymi... a rodzinkę tylko odwiedzić :)
Ale życzę udanej imprezy:)
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

tzn ja tak powiem, w moje rodzinie imprez nie ma.. jedynie co to wesela. swoją rodziną nazywam rodzinę mojego faceta..
mieszkam z nim bo sama rodziców nie mam i teraz oni są moją rodziną..
i od samego początku mówię, że trafiłam na naprawdę zajebistą rodzinę. wszyscy sa wyluzowanie, na imprezach rodzinnych nigdy nie jest nudno..alkoholu nie brakuje, zawsze jest dużo ludzi a ile śmiechu :D
no ale masz racje, to nie jest to samo co ze znajomymi . :)
Awatar użytkownika
miaamy
Super Gaduła
Posty: 1298
Rejestracja: śr lis 06, 2013 12:04 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: miaamy »

madlen no jak bym miała wybór to oczywiście na swoje ale raczej napewno niema takiej opcji ... nie będzie nas stać ...
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

O móóóóóóóóój Boże Paula jak mogłaś usmażyć murzyna przecież to jest morderstwo. Może on się wstydził i dlatego za Tobą chodził bo chciał się umówić z Tobą a nie wiedział jak zagadać. A Ty go upiekłaś :p

Hej Madlen pewnie że powiem to nie jest żadną tajmenicą. Jade do Szklarskiej Poręby i wracam w środe. Mam nadzieje że będiecie tęskniły za swoim Krzysiem hehehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

Kris ale to nie tylko ! ja go jeszcze wczoraj jadłam !!! :D
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Za mną ostatnio zebra znów chodzi.. i chyba bedę musiała zrobić :)

Paula, ważne że się dogadujecie...
ja np i w sumie mój X nie akceptujemy jego ojca....

Madi... o psa siostry..
jesteśmy teraz w innym pomieszczeniu i jest cieplej...
znów przez weekend będe się kurować....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

hehe to ładnie ale chociaż smakował :p
CHyba nie zjadłaś go sama całego co :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
Posty: 1465
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: chochlik70 »

Aga taka będzie

Obrazek
Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

tak, wklejajcie takie zdjęcia głodnemu :P
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

nieee :D zjadłam jeden kawałek do kawy wczoraj i dzisiaj:) zawsze w domu ktoś skubnie i już pół blaszki nie ma :D
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Chochlik się pomyliła z wątkami ;) :)
I bardzo dobrze bo chciała mi smaka narobić
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Jezu dziewczyny chcecie żebym język razem z zębami połknął :)
Jak nie o jakichś pysznych portawach piszecie to o ciastach. Prawie klawiature zalałem tak się ślinie :)

Dobrze mówisz Kay trzeba im dać jakąś nagane hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Dobra dobra jeden kawałek :) przyznaj się ile ich było nikt nie bęzie wytykał Cię palcami hehe
Jak się wstydzisz to ja pierwszy powiem bo akurat u mnie był 3 dni temu murzynek. I powiem to głośno SAM ZJADŁEM PÓŁ BLASZKI hehe
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

tak samo pomyślałam, ale co tam ;)
ślinka i tak pociekla ;) hehehe.....

Kris.. zaprotestujemy i przez godzinę się nie odezwiemy :D

Paula ... no u mnie jak jest jeszcze mama i się dorwą z moim do ciasta, to godzina i blaszki nie ma..
i się jeszcze kłócą kto je więcej...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

oj tam już :D jeden ale porządny :P
Awatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
Posty: 1465
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: chochlik70 »

Za takie dobroci protest

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr sty 29, 2014 5:29 pm przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: [img]link[/img]
Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

haha czytaj pół blaszki :D a zwala na innych...

oczywiście Chochliku, bo my już głodni :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
paula93

Re: Przy kawie ...

Post autor: paula93 »

Kay, u mnie to zależy jakie ciasto. jak zrobię karpatkę to wszyscy się rzuca i na raz 3/4 ciasta nie ma tak uwielbiają jak zrobię :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] i 1 gość