ale fakt nie ma co przesadzać w jedną ani w drugą stronę...
a ja aurat zazynam po mału lecieć w dół z wagą...
Oj tak.. zgadzam się w 100000000000000%. Patyczakom i miss anorekskją mówię stanowcze nie. Kobieta ma być kobieca.Catherine pisze:no przecieżwiem coś o tym szkieletem być nie można
facet lubi mieć za co złapać
A powinnaś... to największy atrybut kobiecości. ech...Catherine pisze:
Znaczy Kay wiesz mój mi nie że zabrania tylko mówi że woli zebym nie zakładała i tak nioe zkładam bo nie lubie dosyc ze wielki biust to jeszcze mam go eksponowac o nie!
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość