Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Nie chcę gada.ć bo niezbyt lubię tą dziewczynę i zaraz wyjdzie kłótnia i po co mi to? Rzadko się widzimy więc jakoś przeboleję 
Re: Przy kawie ...
not o faktycznie knajpa, każdy płaci za siebie i luz 
Zanna pomysł ciekawy
więc może i S się ucieszy 
Zanna pomysł ciekawy
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
tylko że się troszke boję przez internet bo to dobrze by bylo przymierzyć 
Re: Przy kawie ...
wiesz co.. niekoneicznie..
ja np gorsety na necie zamawiałam i zawsze trafiałam...
ja np gorsety na necie zamawiałam i zawsze trafiałam...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
paula93
Re: Przy kawie ...
ja też myślałem żeby kupić jakaś bieliznę fajną na walentynki, ale ja tylko przez internet bym musiała bo daleko do miasta mam, a nawet jeśli bym tam pojechała, to nie znajdę nic..
Re: Przy kawie ...
Zanna, to na co czekasz..
mało czasu zostało
mój prezent juz idzie
a bieliny mam kilka kompletów
hej Paula
mało czasu zostało
mój prezent juz idzie
a bieliny mam kilka kompletów
hej Paula
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
To tak samo u mnie ale pewnie nie wypali bo nie mam kasy a brać od męża żeby jemu prezent sprawić to troszkę bez sensu 
Kay nie mam kasy
Kay nie mam kasy
Re: Przy kawie ...
hej dziewczyny ! 
Zanna powiedz mu że chciała byś sobie coś ładnego kupić i żeby ci dał pieniążka powiedz że on też będzie zadowolony no i może da... bo nie wiem jak by to inaczej załatwić
Zanna powiedz mu że chciała byś sobie coś ładnego kupić i żeby ci dał pieniążka powiedz że on też będzie zadowolony no i może da... bo nie wiem jak by to inaczej załatwić
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
no dokładnie
powiedz że na prezent i tyle..
albo ze na prezent dla Was
a ja mojemu pizamę w końcu kupiłam
albo ze na prezent dla Was
a ja mojemu pizamę w końcu kupiłam
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
noz decydowanie musisz szybko zamówić..
bo teraz moze też być zwiększona ilość przesyłek
bo teraz moze też być zwiększona ilość przesyłek
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
a_gatka
Re: Przy kawie ...
Kurde... ile razy bym nie oglądała Pamiętniki Wampirów.. zawsze bym przeleciała Klausa. Strasznie dziwne, bo nigdy nie jarałam się aktorami jakoś specjalnie 
Co robicie? Ja mam dziś odrobinę luzu. Mój luby dostał jakąś pracę i poleciał obgadać szczegóły, a ja dopiero po 15.00 będę miała hardcore. Narazie lezę z kotem i knuję w sieci
Co robicie? Ja mam dziś odrobinę luzu. Mój luby dostał jakąś pracę i poleciał obgadać szczegóły, a ja dopiero po 15.00 będę miała hardcore. Narazie lezę z kotem i knuję w sieci
-
G****
Re: Przy kawie ...
a_gatka jak będę na kompie to pokaże bo teraz jestem na tel
ja tez ogarnęłam w domu i teraz sie bycze z kotem. Teściowa miała robić obiad ale sobie siedzi więc ja tez im nie będę robić. Mam gdzieś, siedzi całymi dniami nawet do pieca nie zejdzie.
Re: Przy kawie ...
a ja siedzę jak na szpilkach... i nie mogę się doczekać końca pracy... 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
czy tylko ja mam dzisiaj jakiś dziwny dzień ? noo palcem mi się kiwnąć nie chce .... :/ chyba idę się troche położyć....
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
nie wiem... mi strasznie szybko dziś ucieka..
mimo iż mam mało pracy...
ale siedzę jak na szpilkach...
a tak w sumie to miłego weekendu, pewnie będę w niedziele.
mimo iż mam mało pracy...
ale siedzę jak na szpilkach...
a tak w sumie to miłego weekendu, pewnie będę w niedziele.
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
paula93
Re: Przy kawie ...
ja właśnie cały dom ogarnęłam..zbiłam obiad, posprzątałam, napaliłam w piecu podłogi pomyte i nie ma łażenia po domu
Zanna, jak będziesz na kompie to koniecznie pochwal się co znalazłaś !
Zanna, jak będziesz na kompie to koniecznie pochwal się co znalazłaś !
Re: Przy kawie ...
Hejka! Ja tylko na chwilkę wpadłam pochwalić się bo dziś byłam na pierwszym zleceniu, właścicielka zadowolona i mam raz w tygodniu przychodzić
Jestem MEGA happy
Zmykam na autopka
Zmykam na autopka
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 0 gości