Nie wiem co mam napisać
Przy kawie ...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dzien doberek 
Nie wiem co mam napisać
jakąś taką pustkę w glowie mam 
Nie wiem co mam napisać
Re: Przy kawie ...
hej Zanna 
ja dziś zapracowana.. ludzie powariowali, tel za tel..
koleżaki jednej nie ma..
a kumpel nie odbiera dziś... jakaś porażka...
ja dziś zapracowana.. ludzie powariowali, tel za tel..
koleżaki jednej nie ma..
a kumpel nie odbiera dziś... jakaś porażka...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
chyba raczej tego by mi głos nie wysiadł... ;/
jak sie w ogóle czujesz dziś ??
jak sie w ogóle czujesz dziś ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
W miarę dobrze ale ja już sama nie wiem czy to mnie jajnik boli czy korzonki i ciężko mi to stwierdzić...
Re: Przy kawie ...
no to faktycznie...
bo jednak są dwa różne bóle...
ale jak korzonki to zastrzyki
bo jednak są dwa różne bóle...
ale jak korzonki to zastrzyki
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
To znaczy wiesz to jest taki ból do zniesiena bo mam go często, najgorzej jak już wyjdę do swojej roboty w oborze ale to wtedy nie dźwigam S. mi pomaga.
Ciekawe kiedy teściowa się zorientuję że brakuje jej garnka... Znając ją to pewnie wcale... Nie ma to nie ma.
Ciekawe kiedy teściowa się zorientuję że brakuje jej garnka... Znając ją to pewnie wcale... Nie ma to nie ma.
Re: Przy kawie ...
Hej moje drogie 
Tak tak wiem nie mogłyście sie doczekać aż coś napisze hehe :p
A tak serio to chyba jakiś wirus przyleciał nad Polske i ostatnio wszyscy się rozchodą ze sobą. I coś czuje że to chyba ja zapoczątkowałem tego wirusa bo ode mnie się zaczęło. Wszyscy dookoła się rozchodzą najpierw dwóch moich kolegów i teraz na forum czytam że też jest nie wesoło. Nawet u Eli też już wygasło w piecyku
Co to się dzieje czy już nikt nie potrafi docenić tego co ma przy sobie 
Innym wytłumaczeniem jest że może kupidyn się najeb...ł i strzela nie do tych ludzi co potrzeba
A tak poza tym to wszystko w miarę dobrze kredyt jakbym chciał to dostane na 17 lat więc jakbym go spłacił to chyba jeszce trochę pożyje
Treaz tylko pytanie czy rodzice będą chcieli te mieszkanie wziąć bo ja zostaje tu gdzie teraz mieszkam ( mieszkam na 3 piętrze i matula ma juz ciężko wchodzić bo ją kolana bolą ). A druga sprawa że tą kobitke trzeba na ziemie sprowadzić bo chce za nie jak za miedze czy jak to się tam pisze
Tak tak wiem nie mogłyście sie doczekać aż coś napisze hehe :p
A tak serio to chyba jakiś wirus przyleciał nad Polske i ostatnio wszyscy się rozchodą ze sobą. I coś czuje że to chyba ja zapoczątkowałem tego wirusa bo ode mnie się zaczęło. Wszyscy dookoła się rozchodzą najpierw dwóch moich kolegów i teraz na forum czytam że też jest nie wesoło. Nawet u Eli też już wygasło w piecyku
Innym wytłumaczeniem jest że może kupidyn się najeb...ł i strzela nie do tych ludzi co potrzeba
A tak poza tym to wszystko w miarę dobrze kredyt jakbym chciał to dostane na 17 lat więc jakbym go spłacił to chyba jeszce trochę pożyje
Treaz tylko pytanie czy rodzice będą chcieli te mieszkanie wziąć bo ja zostaje tu gdzie teraz mieszkam ( mieszkam na 3 piętrze i matula ma juz ciężko wchodzić bo ją kolana bolą ). A druga sprawa że tą kobitke trzeba na ziemie sprowadzić bo chce za nie jak za miedze czy jak to się tam pisze
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
-
G****
Re: Przy kawie ...
Można próbować coś tam negocjować może akurat zejdzie trochę z ceny, chociaż teraz z mieszkaniami ciężko to nigdy nic nie wiadomo.
Re: Przy kawie ...
Zanna... wiesz co... ja od listopada dalej mam problemy z korzonkami...
pewnie powinnam jeszcze na jakieś zwolnienie ale nie mogę sobie na to pozwolić...
dobrze że S nie pozwala Ci dzwigać....
Kris, masz pomysły
ale część związków tu na forum, już się jakiś czas sypała...
czy tam była na niewiadomej..
np Black, w sumie u Adidasowej też....
fajnie jak by Ci się z tym mieksznaime udało...
co do tej knajpy o tkórej mówiłam
nie bedę wklejać wszędzie zdjeć
post jest tu:
babskiesprawy.pl/post125525.html#p125525" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/post125525.html#p125525
MAdi, pytałaś się o to co dostałam od mamy
w koncu zrobiłam i oto zdjęcie
pewnie powinnam jeszcze na jakieś zwolnienie ale nie mogę sobie na to pozwolić...
dobrze że S nie pozwala Ci dzwigać....
Kris, masz pomysły
ale część związków tu na forum, już się jakiś czas sypała...
czy tam była na niewiadomej..
np Black, w sumie u Adidasowej też....
fajnie jak by Ci się z tym mieksznaime udało...
co do tej knajpy o tkórej mówiłam
nie bedę wklejać wszędzie zdjeć
post jest tu:
babskiesprawy.pl/post125525.html#p125525" class="postlink" rel="dofollow">http://www.babskiesprawy.pl/post125525.html#p125525
MAdi, pytałaś się o to co dostałam od mamy
w koncu zrobiłam i oto zdjęcie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Fajne prezenciki 
A jedzonko aż ślinka leci
Ja już też znalazłam knajpkę i z tego co czytam i widzę zdjęcia to chyba też dobre jedzonko 
A jedzonko aż ślinka leci
Re: Przy kawie ...
no juz mi się od Krisa oberwało za zdjęcia 
hahha.. jedzenie pyszne.. aż by się z chęcią wróciło
ano trafiła prawie mama
zkolczykami na pewno..
ale bransoletkami się wymieniłyśmy z siostrą
hahha.. jedzenie pyszne.. aż by się z chęcią wróciło
ano trafiła prawie mama
ale bransoletkami się wymieniłyśmy z siostrą
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Zanka tak ale ona chce za te mieszkanie jakieś 20 tys za dużo w tej cenie co ona sobie rzyczy to ja kupie nowe nie uzywane. I zarówno nowe jak i stare trzeba po swojemu zrobić więc albo spóści z ceny albo NARA :p
Kay jakbym miał jakiś pomysł to pewnie nie pisałbym na forum tylko leżał wtulony w jej hmmm ramiona a Wy o czym już pomyślałyście zboczuchy jedne
A co do prezentu to ja Ci prawde powiem bo Zanka nie chce Ci zrobić przykrości
No wiec słuchaj nie no fajne chociaż ja bym tego nie założył :p nie pasuje mi do oczu 
Kay jakbym miał jakiś pomysł to pewnie nie pisałbym na forum tylko leżał wtulony w jej hmmm ramiona a Wy o czym już pomyślałyście zboczuchy jedne
A co do prezentu to ja Ci prawde powiem bo Zanka nie chce Ci zrobić przykrości
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
no to jeżeli krzyczy więcej niż za nowe, no to coś nie halo,...
tym bardziej że jednak nowe mieszkania mają trochę wyższą cenę za metr..
no chyba ze dobra lokalizacja i blisko centrum....
hehe Kris, dzięki
wiedziałam, ze mogę na Ciebie liczyć 
tym bardziej że jednak nowe mieszkania mają trochę wyższą cenę za metr..
no chyba ze dobra lokalizacja i blisko centrum....
hehe Kris, dzięki
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kris no wiesz co ? Ja tu staram się być miła a Ty już wszystko musisz wypaplać
musiałeś mówić na głos? 
Re: Przy kawie ...
Kay owszem lokalizacja jest w centrum ale naprawde przegieła z tym mieszkaniem tym bardziej że mówiła że łazienka jest do remontu. Mi sie wydaje że specjalnie walnęła taką cenę żeby było z czego spuszczać i wyjdzie że jaka ona jest dobra że tyle spóściła. Tylko że akurat moja matula siedzi w tym i wie po ile chodzą mieszkania 
Sorki Zanka nieraz tak mam że szybciej powiem niż pomyśle jakoś tak głupio wyszło. Ale z jednej strony poco Kay okłamywać lepiej niech zna prawde :p
Sorki Zanka nieraz tak mam że szybciej powiem niż pomyśle jakoś tak głupio wyszło. Ale z jednej strony poco Kay okłamywać lepiej niech zna prawde :p
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
oc dzięki Łaskawcy 
hhehehe
Kris... no to jak orientuje się w cenach to tymbardzie...
ale jak babce powie ze się zna, to może struchleć
hhehehe
Kris... no to jak orientuje się w cenach to tymbardzie...
ale jak babce powie ze się zna, to może struchleć
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej wam! wróciłam bardzo szybko nie przypuszczałam że uwiną się tak szybko z tym netem 
Hmm ... na mieszkaniach totalnie się nie znam i niemam pojęcia ile takie mieszkania kosztują
Moje nowe mieszkania które kupuje ograniczają się do SIMSÓW 
Hmm ... na mieszkaniach totalnie się nie znam i niemam pojęcia ile takie mieszkania kosztują
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hej Miaamy 
nie grałam w nie wieki..
ale kiedyś nawet na telefonie miałam
nie grałam w nie wieki..
ale kiedyś nawet na telefonie miałam
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
ja simsy ubustwiam
chciaż już mniej niż kiedy mała byłam... mogą nie być włączane przez kilka miesięcy ale jak mnie coś napadnie to siedzę ze 2 dni non stop 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
ja ich nie czaję
o co chodzi itp ...
i ze każdym trzeba coś zrobić
i ze każdym trzeba coś zrobić
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
noo tak kierujesz nimi jak ludzmi muszą jeść sikać myć się itp... noo i uczyć się też muszą
im więcej dodatków tym więcej opcji mogą jeździć na wakacje itp
ja tam ich uwielbiam 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
hahaha
noo tak trudno ogarnąć jak jest ich dużo ale jak jest jeden czy dwuch to idzie dać radę
albo jeden sim i jeden zwierzak i można ogarnąć 
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości