oj tak domku z ogrodkiem sie najbardziej nie moge doczekac

do stolicy bedzie nadal +/- 2h pociagiem co jest blisko.
Ale ja w stolicy juz pare lat mieszkam a ze mamy juz plany to nie bardzo wyobrazam sobie zalozyc rodzine w tak ogromnym miescie i na szczescie jestesmy w tej kwestii zgodni wiec wyprowadzka jest bardzo przez nas wyczekiwana
zaraz poszukam w ustawieniach moze wyjdzie lepiej
ja wyjechalam majac lat 20 wiec niz mnie nie trzymalo. Teraz mam 25 rocznikowo i ciesze sie ze jakos udalo mi sie tu poukladac zycie choc rozowo nie bylo i nie jest ale jest na pewno lzej. Choc jak jade do Polski to sie lapie za glowe, kiedy ja robie
zakupy na 2-3 obiady za 20£ a moi rodzice za 100wke ledwo cos miesa kupia

ceny masakryczne bo europejskie, zarobki juz nie