Ja mieszkam na wsi najgorsze jest to że wszyscy od razu wszystko wiedzą gdybym zaszła w ciaże żyć by mi nie dali cały czas obgadywali za plecami...to jest okropne ostatnio nawet dowiedziałam się że obrażają mojego chłopaka bo jest niski (wyzszy ode mnie o 10 cm) i się naprawdę wkurrzyłam miałam ochotę komuś przywalić to nie jest fer że ludzie nie zajmują się sobą swoją rodziną tylko innymi
Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
na pewno wam się uda
jak kto chce to tak to jest że nie zawsze się udaje a jak ktoś nie chce to ma dziecko...niestety zdarzają się matki które porzucają dzieci zostawiają w domu dziecka to jest okropne ! Dziecko to dar nie powinno się go traktować tak jak niektórzy trakatują biją zabijają tyle się słyszy w telewizji o tym straszne!
Ja mieszkam na wsi najgorsze jest to że wszyscy od razu wszystko wiedzą gdybym zaszła w ciaże żyć by mi nie dali cały czas obgadywali za plecami...to jest okropne ostatnio nawet dowiedziałam się że obrażają mojego chłopaka bo jest niski (wyzszy ode mnie o 10 cm) i się naprawdę wkurrzyłam miałam ochotę komuś przywalić to nie jest fer że ludzie nie zajmują się sobą swoją rodziną tylko innymi
Ja mieszkam na wsi najgorsze jest to że wszyscy od razu wszystko wiedzą gdybym zaszła w ciaże żyć by mi nie dali cały czas obgadywali za plecami...to jest okropne ostatnio nawet dowiedziałam się że obrażają mojego chłopaka bo jest niski (wyzszy ode mnie o 10 cm) i się naprawdę wkurrzyłam miałam ochotę komuś przywalić to nie jest fer że ludzie nie zajmują się sobą swoją rodziną tylko innymi
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
-
G****
Re: Przy kawie ...
Tylko weź niby sobie wmów że nie chcesz jak chcesz 
jeszcze ostatnio znajomi do nas przyjechali i wchodzą a co się okazuje ona taki brzuszek już ma 6 miesiąc, nawet nic nie wiedziałam a tu jak chcę to nic...
Cat ja też mieszkam na wsi, raz założyłam taką szeroką bluzę to już gadali że w ciąży jestem i brzuch chowam
jeszcze ostatnio znajomi do nas przyjechali i wchodzą a co się okazuje ona taki brzuszek już ma 6 miesiąc, nawet nic nie wiedziałam a tu jak chcę to nic...
Cat ja też mieszkam na wsi, raz założyłam taką szeroką bluzę to już gadali że w ciąży jestem i brzuch chowam
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
bo łatwiej i lepiej jest zajmować się zżyciem innym niż swoim
Re: Przy kawie ...
Catherine, wlasnie to pierwsze zdanie tez napisałam 
Co do wzrostu, to powiem Ci ze moj tata tez ostatnio jezdzil po moim ze kurdupel itp (ja mam 164, on 170).. a moj ojciec sam ma 168 a sie czepia..
no ale ostatnio jakos zaczeli sie dogadywac, moj przyjechal do domu, posiedzial, pogadal z moim i o dziwo, wypili sobie piwko, i gadali z dobre 4godziny.. wiec to sukces, bo moj ojciec piwa z byle kim nie pije
Jestesmy na dobrej drodze chyba 
Zanka, a moja siostra już wie ze bedzie miała synka, jest w 5msc i brzuszka kompletnie nie ma, jest chudziutka.. wazy 48.. chyba ja wypcha przed samym porodem..
Co do wzrostu, to powiem Ci ze moj tata tez ostatnio jezdzil po moim ze kurdupel itp (ja mam 164, on 170).. a moj ojciec sam ma 168 a sie czepia..
no ale ostatnio jakos zaczeli sie dogadywac, moj przyjechal do domu, posiedzial, pogadal z moim i o dziwo, wypili sobie piwko, i gadali z dobre 4godziny.. wiec to sukces, bo moj ojciec piwa z byle kim nie pije
Zanka, a moja siostra już wie ze bedzie miała synka, jest w 5msc i brzuszka kompletnie nie ma, jest chudziutka.. wazy 48.. chyba ja wypcha przed samym porodem..
Re: Przy kawie ...
ja chcę dziecka chyba ale nie teraz boję się porodu tego wszystkiego bólu... przytycia po ciąży rozstępów któe już mam na biuście z powodu zbyt szybkiego wzrostu...
masz rację Elżbieta ludzie nie potrafią popatrzeć na siebie na swoje rodziny wolą "martwić" się o innych niech popatrzą na siebie z nimi często jest gorzej z niż osobami które obmawiają
vanilia mój ma 176 ja 165
i tak mówią że kurdupel po wsi aż nie chce wychodzić niogdzie z chłopakiem bo jakibym zobaczyla jak ktos do kogos mowi o nim to bym wyzwała
masz rację Elżbieta ludzie nie potrafią popatrzeć na siebie na swoje rodziny wolą "martwić" się o innych niech popatrzą na siebie z nimi często jest gorzej z niż osobami które obmawiają
vanilia mój ma 176 ja 165
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
-
G****
Re: Przy kawie ...
Może będzie malutki dzidziuś
Ale gratuluje dla siostry 
Ja zawsze chciałam mieć pierwszego synka
a teraz to jak już coś w ogóle będzie to będę szczęśliwa 
Ja zawsze chciałam mieć pierwszego synka
Re: Przy kawie ...
mój chłopak ostanio mi powiedzial ze bedzie chcial synów(ma 4 braci) bo o córkę by się cały czas martił i wszędzie za nią chodził, mój tata też strasznie się o mnie martwi jestem ukochana córeczka tatusia to wiadomo 
ja też bym synka wolała ale przecież co by było to było by super najważniejsze by dziekco było zdrowe!
ja też bym synka wolała ale przecież co by było to było by super najważniejsze by dziekco było zdrowe!
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
Zanka no może.. Dziękuje(my) przekaże jej hehe 
Cat, wiesz co prawda jest taka, ze ludzie nie maja co robic to plotkuja.. najlepiej tylek kazdemu za plecami obrobic, a sami lepsi nie są.. Kto by sie tym przejmował..
Ja np nie chcialabym miec tak wysokiego chlopaka, moj wg mnie juz i tak jest za wysoki, nie lubie stawiac na palcach zeby buziaka dostać, dla mnie to nie wygodne
Moj tez chce synka, bo mowi ze beda budowali kolejki w domu i spelni swoje marzenie z dziecinstwa hah
I tak, zdrowie najwazniejsze..
Cat, wiesz co prawda jest taka, ze ludzie nie maja co robic to plotkuja.. najlepiej tylek kazdemu za plecami obrobic, a sami lepsi nie są.. Kto by sie tym przejmował..
Ja np nie chcialabym miec tak wysokiego chlopaka, moj wg mnie juz i tak jest za wysoki, nie lubie stawiac na palcach zeby buziaka dostać, dla mnie to nie wygodne
Moj tez chce synka, bo mowi ze beda budowali kolejki w domu i spelni swoje marzenie z dziecinstwa hah
I tak, zdrowie najwazniejsze..
Ostatnio zmieniony śr lut 19, 2014 12:21 pm przez vaniliiia, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Przy kawie ...
Hej ja tak tylko na moment:)
Zanna tak ale jak masz problem z prolaktyną to musisz później odstawić a norprolac możesz brać całą ciążę nawet.. bez obawy o dziecko..
No mi pani doktor powiedziała, że jak uda się zbić prl to szybko możemy coś działać, ale póki nie porobię wszystkich badań dot. tego gruczolaka i tego jak się rozwija lub cofa to nic z tego, bo nie pójdę przecież w ciąży na rezonans czy tomografię..
O tak ludzie wolą się czymś życiem zajmować bo łatwiej się do kogoś wtrącać:)
No to lecę zaglądne później:****
Zanna tak ale jak masz problem z prolaktyną to musisz później odstawić a norprolac możesz brać całą ciążę nawet.. bez obawy o dziecko..
No mi pani doktor powiedziała, że jak uda się zbić prl to szybko możemy coś działać, ale póki nie porobię wszystkich badań dot. tego gruczolaka i tego jak się rozwija lub cofa to nic z tego, bo nie pójdę przecież w ciąży na rezonans czy tomografię..
O tak ludzie wolą się czymś życiem zajmować bo łatwiej się do kogoś wtrącać:)
No to lecę zaglądne później:****
-
G****
Re: Przy kawie ...
To ja mam 155 cm a mój S. ma 186 cm 
Madi a zapisałaś się już na te badania prywatnie?
Madi a zapisałaś się już na te badania prywatnie?
Re: Przy kawie ...
Oj Madi, wpadłaś i wypadłaś hehe, miłego dnia :*!
Zanka, hoho no to duża różnica, niby takie cos słodko wygląda, ale ja bym np tak nie chciała
Ale wzrost najmniej wazny..
Zanka, hoho no to duża różnica, niby takie cos słodko wygląda, ale ja bym np tak nie chciała
Ale wzrost najmniej wazny..
Re: Przy kawie ...
zanna moja przyjaciółka ma 155 też ale jej chłopak 195 tak smiesznie razem wyglądają ale kochają się bardzo już od 5 lat 
mnie tez by nie byl potrzebny wyzszy facet
Madlen miłego dnia wpadaj potem
mnie tez by nie byl potrzebny wyzszy facet
Madlen miłego dnia wpadaj potem
„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Re: Przy kawie ...
to pewnie syna beda miec to ich przerosnie i bedzie miec ze 2 metry!:D
Re: Przy kawie ...
Ale i tak przeciez lepiej jak kobieta jest o tyle nizsza, a facet wyzszy.. gorzej by bylo gdyby kobieta miala z 190 a chlop 150 
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczyny 
Ja dziecko już bym mogła mieć... tzn nie staramy się bo M stąpa twardo po ziemi i mówi NAJPIERW ŚLUB ... noo więc czekam kiedy się w końcu oświadczy hehe
Nie mam zamiaru czekać na jakiś rozwój kariery czy czegoś takiego
dla mnie priorytetem jest rodzinę założyć ale każdy ma swoje własne potrzeby i wartości 
Idę do mojej kryjówki walczyć z Chodakowską będę później
Ja dziecko już bym mogła mieć... tzn nie staramy się bo M stąpa twardo po ziemi i mówi NAJPIERW ŚLUB ... noo więc czekam kiedy się w końcu oświadczy hehe
Idę do mojej kryjówki walczyć z Chodakowską będę później
„To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.”
J. Carroll
J. Carroll
Re: Przy kawie ...
Miaamy to czekamy na nowiny o zaręczynach 
Idź cwiczyc idz, ;*
Zanka, ja w sumie tez, ale potem zaczelam brac pod uwage moje marzenia, ktore z dzieckiem to raczej marnie beda wygladaly
Wyjazdy, podroze, chcialabym najpierw to pospelniac, a dopiero wtedy... 
Idź cwiczyc idz, ;*
Zanka, ja w sumie tez, ale potem zaczelam brac pod uwage moje marzenia, ktore z dzieckiem to raczej marnie beda wygladaly
Re: Przy kawie ...
hej, wpadam sie w sumie przywitać.. i zaraz znikam...
po prześwietleniu wynik dopiero we wtorek...
zobaczymy co mi potem lekarka powie...
co do dzieci.. jak zaczęłam być z X to też nie chcielismy...
bo za wcześnie itp.. choc oboje strasznie za dziećmi jesteśmy...
a teraz... teraz też sobie jeszcz trochę czsu dajemy...
a między nami tez róznica wzrostu ..
ja 165 X 182
po prześwietleniu wynik dopiero we wtorek...
zobaczymy co mi potem lekarka powie...
co do dzieci.. jak zaczęłam być z X to też nie chcielismy...
bo za wcześnie itp.. choc oboje strasznie za dziećmi jesteśmy...
a teraz... teraz też sobie jeszcz trochę czsu dajemy...
a między nami tez róznica wzrostu ..
ja 165 X 182
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
hej kay...
a ja aktualnie walcze z bolem brzucha i chyba umre.. wiec poki co uciekam
a ja aktualnie walcze z bolem brzucha i chyba umre.. wiec poki co uciekam
-
G****
Re: Przy kawie ...
Kay tylko żeby nie wyszlo tak że później później a później za późno bo wiek robi swoje...
A jak się czujesz?
A jak się czujesz?
Re: Przy kawie ...
nie no chcemy sobie dać 2 lata maks..
co wyjdzie to sie okaże....
żyję i dycham... zadowolona po zakupach
tylko że dalej kręgosłup boli....
co wyjdzie to sie okaże....
żyję i dycham... zadowolona po zakupach
tylko że dalej kręgosłup boli....
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
-
elzbieta45
- Kobietka Expert
- Posty: 6529
- Rejestracja: ndz paź 21, 2012 6:18 am
Re: Przy kawie ...
tak nieraz jest , ze odkłada się i mowi później ,później ,a potem już jest nieraz zapozno
Re: Przy kawie ...
hej Elu, no ja mam nadzieję ze potem nie będzie za późno... 
a tak poza tym, co u Ciebie ??
a tak poza tym, co u Ciebie ??
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: FAST WebCrawler [Crawler] i 0 gości
