Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
kurczę ja jestem to nikogo nie ma... eh..
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
jam jest
na fakt czyli nikt
na fakt czyli nikt
Re: Przy kawie ...
no weź przestań..
Cześć
Cześć
- redorange666
- Samiec
- Posty: 2180
- Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm
Re: Przy kawie ...
<całus w karczyszko>
Re: Przy kawie ...
<buziak w czółeczko>
Re: Przy kawie ...
A ja się nie wylogowałam a poszłam obiad robić...
hmm i znów przegapiłam.. eh ze mną
hmm i znów przegapiłam.. eh ze mną
Re: Przy kawie ...
i ja właśnie tu zaglądam
fajna pogoda, byłam na dłuuuugim spacerze, teraz kolejny odcinek serialu
i trzeba obiadek szykować.
Re: Przy kawie ...
Dzieńdoberek 
Ach grill... rozmarzyłam się...
Madlen mam tylko jedno zlecenie i chodzę w piątki. Właśnie niedawno wróciłam, padnięta jestem ale stówka wpadła
a teściowa dziś pewnie jak do rany przyłóż,co? żeby przenciki dostać he 
Carina współczuję, nieprzespana noc i cały dzień do kitu. Mi te z się czasem zdarza
Gonick a co się stało? Ktos Cie ze znajomych przy obserwował na bs??
Zana dobry pomysł z tymi palemkami tylko trzeba miec dryg, Ty rozumiem masz? Bo ja niestety nie
A co z koleżanką,była na kawce? kto jej awantury urządza tez teściowa czy mąż?
Kay mi tez buty potrzebne, adidaski bo nie mam do biegania.
Paolcia smaczne rybki były?
Redo
Kris
tęskniłam i ja 
Limonika hej!
Ach grill... rozmarzyłam się...
Madlen mam tylko jedno zlecenie i chodzę w piątki. Właśnie niedawno wróciłam, padnięta jestem ale stówka wpadła
Carina współczuję, nieprzespana noc i cały dzień do kitu. Mi te z się czasem zdarza
Gonick a co się stało? Ktos Cie ze znajomych przy obserwował na bs??
Zana dobry pomysł z tymi palemkami tylko trzeba miec dryg, Ty rozumiem masz? Bo ja niestety nie
Kay mi tez buty potrzebne, adidaski bo nie mam do biegania.
Paolcia smaczne rybki były?
Redo
Limonika hej!
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Hej amelia, tak rybki były pyszne,dzień dziś cudowny słońce grzało aż miło 
Re: Przy kawie ...
Ale cisza..
Widzę, że weekend już chyba wszyscy zaczęli...
Widzę, że weekend już chyba wszyscy zaczęli...
Re: Przy kawie ...
Fakt,cisza i spokój
ja zaraz lecę farbę zmyć bo mi się do głowy przyschnie 
Re: Przy kawie ...
Jaki kolor nakładałaś??
-
G****
Re: Przy kawie ...
Jamelka to ja zanna tylko mam nowy nick 
Akurat do tego nie trzeba mieć drygu
bierzesz bazie, owijasz nitką dookoła nich bukszpan czy coś w tym stylu zielonego, trochę sztucznych kwiatków i gotowe
Co do koleżanki to kawka ma być w niedzielę, a awantury robi jej mąż bo się rozwodzą i teraz nie zaciekawie ma w domu...
Do wiadomości wszystkich to ja zanna tylko że mam nowy nick
Akurat do tego nie trzeba mieć drygu
Do wiadomości wszystkich to ja zanna tylko że mam nowy nick
Re: Przy kawie ...
Madlen nakładałam słodki brąz z sayoosa,wyszedł ciemniejszy jak zawsze
ale właśnie o taki mi chodziło 
Re: Przy kawie ...
a to można sobie zmienić nick jak się juz ma konto? bo ja chciałam inny ale był zajęty i wpisywałam byle co i wyszło jak wyszło
ale może wymyśliłabym coś ciekawszego 
Re: Przy kawie ...
Paolcia czyli efekt zamierzony 
Zanna a dlaczego nick zmieniłaś??
Cześć Limonika
Zanna a dlaczego nick zmieniłaś??
Cześć Limonika
-
G****
Re: Przy kawie ...
Zmieniłam bo S. zaczął mi gadać że jego siostra wszędzie taki nick używa i ja go już nie chciałam i zmieniłam 
Ten od imienia
Ten od imienia
Re: Przy kawie ...
Witajcie :**
Zanna jakoś nie mogę jak Ty od imienia to wzięłaś, nijak mi to nie pasuje:P
Jam a co Ty przymierzasz się do biegania??
No pewnie, że dobrze, że choć w piątek chodzisz, dobre i co
A jak tam z P.??
Kris nie chowaj się
i tak Cię widzę 
Zanna jakoś nie mogę jak Ty od imienia to wzięłaś, nijak mi to nie pasuje:P
Jam a co Ty przymierzasz się do biegania??
No pewnie, że dobrze, że choć w piątek chodzisz, dobre i co
A jak tam z P.??
Kris nie chowaj się
Re: Przy kawie ...
Hej dziewczynki 
Jak tam u Was przebiega sobotni poranek ?
Ja siedze w pracy bo przez tą prezentację zrobiły mi się zaległości w pozostałych sprawach i trzeba to trochę wyprostować
Chyba jestem juz stary bo wczoraj jak byłem u brata to się ze mnie śmiali że przysypiam przy shreku
Kurde nawet tego nie kontrolowałem oczy same jakoś mi się zamykały 
Dzisiaj na szczęście ide do kolegi na mały sestarcik swojego umysłu. I do domku znowu na automatycznym pilocie
Hej Madi
Dobrze że jesteś i mnie na prostowałaś bo pewnie zapomniał bym się przywitać
Haha widze że każdego wypatrzysz swoimi oczkami
Jak tam u Was przebiega sobotni poranek ?
Ja siedze w pracy bo przez tą prezentację zrobiły mi się zaległości w pozostałych sprawach i trzeba to trochę wyprostować
Chyba jestem juz stary bo wczoraj jak byłem u brata to się ze mnie śmiali że przysypiam przy shreku
Dzisiaj na szczęście ide do kolegi na mały sestarcik swojego umysłu. I do domku znowu na automatycznym pilocie
Hej Madi
Dobrze że jesteś i mnie na prostowałaś bo pewnie zapomniał bym się przywitać
Haha widze że każdego wypatrzysz swoimi oczkami
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
Cześć Kris
Dało się?? Haha
No pewnie że wypatrzę
Ja jeszcze leżę na łóżku i zabieram się za wstawanie.. resztkami sił może mi się to uda.. bo taka połamana jestem.. eh
Ty się nie dziw, że o takiej porze odloty łapiesz jak się do późna siedzi i grzebie po forum a zapewne nie tylko po nim
Dało się?? Haha
No pewnie że wypatrzę
Ja jeszcze leżę na łóżku i zabieram się za wstawanie.. resztkami sił może mi się to uda.. bo taka połamana jestem.. eh
Ty się nie dziw, że o takiej porze odloty łapiesz jak się do późna siedzi i grzebie po forum a zapewne nie tylko po nim
Re: Przy kawie ...
HAha jasne że dało :p
o a co to się stało że Cię połamało ??
hmm ale warto bo czas przyjemnie ucieka w takim towarzystwie:)
A poza tym to trzeba korzystać z życia póki można
. Jakoś nie wyobrażam siebie że miałbym iść spać gdzieś o 22 przeważnie chodzę spać koło 24 i sta już od 4 lat śpie w tyg tylko po 5h.
Ale za to w niedziele zawsze sobie to odrobie
o a co to się stało że Cię połamało ??
hmm ale warto bo czas przyjemnie ucieka w takim towarzystwie:)
A poza tym to trzeba korzystać z życia póki można
Ale za to w niedziele zawsze sobie to odrobie
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
No to tyle przynajmniej, ale to tylko teraz tak nadrabiasz bo jak się kobieta pojawi, to Ci tak nie pozwoli, będziesz się musiał nią zająć 
A jak jesteś już przyzwyczajony to co innego, bo organizm też wie jak się ma dostosować i też się przyzwyczaja do takiego rytmu..
Oj tak, czas ucieka, właśnie już 9.. ja się zastrzelę..
Po całych tych wichurach strasznie dużo było gałęzi połamanych i wczoraj było ciepło to zaczęłam sprzątać działkę ale niektóre gałęzie były trochę ciężkie i dziś odczuwam skutki dźwigania.. ale tak mnie denerwowały, że musiałam
A jak jesteś już przyzwyczajony to co innego, bo organizm też wie jak się ma dostosować i też się przyzwyczaja do takiego rytmu..
Oj tak, czas ucieka, właśnie już 9.. ja się zastrzelę..
Po całych tych wichurach strasznie dużo było gałęzi połamanych i wczoraj było ciepło to zaczęłam sprzątać działkę ale niektóre gałęzie były trochę ciężkie i dziś odczuwam skutki dźwigania.. ale tak mnie denerwowały, że musiałam
-
G****
Re: Przy kawie ...
Dobry wszystkim 
Madlen Aguśka tylko bez A
Ja też jeszcze sobie leżę 
Kris jesteś po prostu przemęczony, chociaż w niedzielę odpocznij
Ja też jeszcze leżę
Dziś robię zapiski swojemu S. ile czasu spędza przed kompem a ile ze mną.
Madlen Aguśka tylko bez A
Kris jesteś po prostu przemęczony, chociaż w niedzielę odpocznij
Ja też jeszcze leżę
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości