Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

kurczę ja jestem to nikogo nie ma... eh..
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

jam jest :D
na fakt czyli nikt :D
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

no weź przestań..
Cześć
Awatar użytkownika
redorange666
Samiec
Posty: 2180
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: redorange666 »

<całus w karczyszko>
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

<buziak w czółeczko>
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Madi ja jeszcze chwile jestem ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

A ja się nie wylogowałam a poszłam obiad robić...
hmm i znów przegapiłam.. eh ze mną
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja też już jestem :)
Awatar użytkownika
Limonika
Miła Kobietka
Posty: 48
Rejestracja: pn mar 17, 2014 10:27 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Limonika »

i ja właśnie tu zaglądam :) fajna pogoda, byłam na dłuuuugim spacerze, teraz kolejny odcinek serialu :P i trzeba obiadek szykować.
Awatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
Posty: 3270
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 2:47 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Jamelia »

Dzieńdoberek :)
Ach grill... rozmarzyłam się... :roll:
Madlen mam tylko jedno zlecenie i chodzę w piątki. Właśnie niedawno wróciłam, padnięta jestem ale stówka wpadła :) a teściowa dziś pewnie jak do rany przyłóż,co? żeby przenciki dostać he :D
Carina współczuję, nieprzespana noc i cały dzień do kitu. Mi te z się czasem zdarza :)
Gonick a co się stało? Ktos Cie ze znajomych przy obserwował na bs??
Zana dobry pomysł z tymi palemkami tylko trzeba miec dryg, Ty rozumiem masz? Bo ja niestety nie :D A co z koleżanką,była na kawce? kto jej awantury urządza tez teściowa czy mąż?
Kay mi tez buty potrzebne, adidaski bo nie mam do biegania.
Paolcia smaczne rybki były?
Redo :fallinlove Kris :fallinlove tęskniłam i ja :D
Limonika hej! :)
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej amelia, tak rybki były pyszne,dzień dziś cudowny słońce grzało aż miło :P
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Ale cisza..
Widzę, że weekend już chyba wszyscy zaczęli...
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Fakt,cisza i spokój :P ja zaraz lecę farbę zmyć bo mi się do głowy przyschnie :P
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Jaki kolor nakładałaś??
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Jamelka to ja zanna tylko mam nowy nick :)

Akurat do tego nie trzeba mieć drygu ;) bierzesz bazie, owijasz nitką dookoła nich bukszpan czy coś w tym stylu zielonego, trochę sztucznych kwiatków i gotowe :) Co do koleżanki to kawka ma być w niedzielę, a awantury robi jej mąż bo się rozwodzą i teraz nie zaciekawie ma w domu...

Do wiadomości wszystkich to ja zanna tylko że mam nowy nick :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Madlen nakładałam słodki brąz z sayoosa,wyszedł ciemniejszy jak zawsze :P ale właśnie o taki mi chodziło ;-)
Awatar użytkownika
Limonika
Miła Kobietka
Posty: 48
Rejestracja: pn mar 17, 2014 10:27 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Limonika »

a to można sobie zmienić nick jak się juz ma konto? bo ja chciałam inny ale był zajęty i wpisywałam byle co i wyszło jak wyszło :P ale może wymyśliłabym coś ciekawszego :P
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Paolcia czyli efekt zamierzony :)

Zanna a dlaczego nick zmieniłaś??

Cześć Limonika :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Zmieniłam bo S. zaczął mi gadać że jego siostra wszędzie taki nick używa i ja go już nie chciałam i zmieniłam :)

Ten od imienia ;)
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :**

Zanna jakoś nie mogę jak Ty od imienia to wzięłaś, nijak mi to nie pasuje:P

Jam a co Ty przymierzasz się do biegania??
No pewnie, że dobrze, że choć w piątek chodzisz, dobre i co :)
A jak tam z P.??

Kris nie chowaj się :) i tak Cię widzę :D
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej dziewczynki :)

Jak tam u Was przebiega sobotni poranek ?
Ja siedze w pracy bo przez tą prezentację zrobiły mi się zaległości w pozostałych sprawach i trzeba to trochę wyprostować :)
Chyba jestem juz stary bo wczoraj jak byłem u brata to się ze mnie śmiali że przysypiam przy shreku :) Kurde nawet tego nie kontrolowałem oczy same jakoś mi się zamykały :)

Dzisiaj na szczęście ide do kolegi na mały sestarcik swojego umysłu. I do domku znowu na automatycznym pilocie :)

Hej Madi ;)
Dobrze że jesteś i mnie na prostowałaś bo pewnie zapomniał bym się przywitać :)
Haha widze że każdego wypatrzysz swoimi oczkami ;)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Cześć Kris :)
Dało się?? Haha :D
No pewnie że wypatrzę :)

Ja jeszcze leżę na łóżku i zabieram się za wstawanie.. resztkami sił może mi się to uda.. bo taka połamana jestem.. eh

Ty się nie dziw, że o takiej porze odloty łapiesz jak się do późna siedzi i grzebie po forum a zapewne nie tylko po nim :)
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

HAha jasne że dało :p

o a co to się stało że Cię połamało ??

hmm ale warto bo czas przyjemnie ucieka w takim towarzystwie:)
A poza tym to trzeba korzystać z życia póki można :). Jakoś nie wyobrażam siebie że miałbym iść spać gdzieś o 22 przeważnie chodzę spać koło 24 i sta już od 4 lat śpie w tyg tylko po 5h.
Ale za to w niedziele zawsze sobie to odrobie :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

No to tyle przynajmniej, ale to tylko teraz tak nadrabiasz bo jak się kobieta pojawi, to Ci tak nie pozwoli, będziesz się musiał nią zająć :D
A jak jesteś już przyzwyczajony to co innego, bo organizm też wie jak się ma dostosować i też się przyzwyczaja do takiego rytmu..

Oj tak, czas ucieka, właśnie już 9.. ja się zastrzelę..

Po całych tych wichurach strasznie dużo było gałęzi połamanych i wczoraj było ciepło to zaczęłam sprzątać działkę ale niektóre gałęzie były trochę ciężkie i dziś odczuwam skutki dźwigania.. ale tak mnie denerwowały, że musiałam :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dobry wszystkim :)

Madlen Aguśka tylko bez A ;) Ja też jeszcze sobie leżę ;)

Kris jesteś po prostu przemęczony, chociaż w niedzielę odpocznij :)

Ja też jeszcze leżę :) Dziś robię zapiski swojemu S. ile czasu spędza przed kompem a ile ze mną.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości