Przy kawie ...
Re: Przy kawie ...
Ja tez ostatnio zglosilam sprawę bo moja sąsiadka wyjechała na prawie 2 dni, zostawiła pieska w domu bez picia i jedzenia, z otwartymi oknami w taką ochydną pogodę(a jakby była wichura?!) no i pies szczekał cały dzien i całą noc.. ych ..
Re: Przy kawie ...
Powiem Ci, że właśnie coraz więcej osób interesuje się losem bezdomnych, bezbronnych, czy maltretowanych zwierząt.. Często petycje składają, różne akcje są organizowane, wydaje mi się że to bardziej chodzi o to, żeby to wszystko nagłośnić i uczulać ludzi na takie zachowania..
Bo chętnych do pomocy nie brakuje..
Bo chętnych do pomocy nie brakuje..
Re: Przy kawie ...
no, racja...
aaa słuchajcie dziewczynki umowilam sie na sesje !! za tydzien w sobote:)
aaa słuchajcie dziewczynki umowilam sie na sesje !! za tydzien w sobote:)
Re: Przy kawie ...
O to super
ja zapisałam się na kurs kosmetyczny,zobaczymy co z tego będzie 
Re: Przy kawie ...
ooo to super, ja tez myslalam nad kursem kosmetycznym bo chcialabym byc kosmetyczką 
Re: Przy kawie ...
Ja jestem fryzjerką, niestety teraz na bezrobociu,ale nie chce próżnować a wiadomo po takim kursie łatwiej prace się dostanie 
Re: Przy kawie ...
no wiadomo, ze tak..
Hm, ale fryzjerow nigdzie nie potrzebuja? Wydawalo mi sie, ze czesto poszukuja fryzjerow do pracy..
Hm, ale fryzjerow nigdzie nie potrzebuja? Wydawalo mi sie, ze czesto poszukuja fryzjerow do pracy..
Re: Przy kawie ...
U mnie w tej dziurze jest dużo salonów, ale gdzie nie pójdę tam nie potrzebują 
Re: Przy kawie ...
to strzyż sąsiadów albo męża i weź pieniądze haha
nie no żartuje..
To rob ten kurs i powiesz co i jak
To rob ten kurs i powiesz co i jak
Re: Przy kawie ...
Tylko kurs dopiero w maju,mam strzyżenia w swojej okolicy,a najbliższych to co dwa tygodnie obcinam tak im kłaki rosną 
Re: Przy kawie ...
facetom strasznie szybko kudły rosną.. gdyby mi tyle rosły to bym miała włosy do tyłka.. a tak.. ech
Re: Przy kawie ...
Ja nie narzekam na włosy, miałam takie zniszczone bo próbowałam zejść z czerwieni która bardzo ciężko schodzi ale udało się mam brąz, ścięłam i rosną dość szybko co widzę po odrostach
ale jestem niska więc maksimum do ramion zapuszczam,no teraz mam gdzieś do połowy pleców to jest maks 
Re: Przy kawie ...
ja zaczelam dbac o wlosy, masuje skore glowy, biore suplementy, uzywam odzywek i olejuje wlosy 1-4x w tyg w zaleznosci od czasu... i takim sposobem z 1cm miesiecznie zaczely mi rosnac 2,5cm na msc..
takze dbam dalej bo planuje zapuscic do lokci ale bedzie cieeezko..
takze dbam dalej bo planuje zapuscic do lokci ale bedzie cieeezko..
Re: Przy kawie ...
wpadam tylko powiedzieć że odebrałam wynik...
mam przepuklinę... jutro będe wiedzieć wiecej..
ale odezwe się chyba dopiero w czwartek z pracy...
mam przepuklinę... jutro będe wiedzieć wiecej..
ale odezwe się chyba dopiero w czwartek z pracy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Kay czyli jednak to co podejrzewał lekarz..
Kurczę żeby się wszystko wyjaśniło jutro..
Trzymam kciuki i jak będziesz coś wiedzieć to daj znać :**
Kurczę żeby się wszystko wyjaśniło jutro..
Trzymam kciuki i jak będziesz coś wiedzieć to daj znać :**
Re: Przy kawie ...
dobrej nocy Kay pa:** 
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry :*
Kay czekamy na wieści
Kay czekamy na wieści
Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Re: Przy kawie ...
Heyeczka Jamka ;*
witaj Kris. :*
Kay jestesmy z Tb.:*
witaj Kris. :*
Kay jestesmy z Tb.:*
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Dzień dobry 
Hej Car :*
Hej Car :*
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
a daje tym, co go nie mają.
Re: Przy kawie ...
hej hej 
a żebyście wiedzieli że i ja czkam
nie wiem jak wytrzymam do 18... ;/
a żebyście wiedzieli że i ja czkam
nie wiem jak wytrzymam do 18... ;/
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Wcale ci sie nie dziwie. bo to jak siedzenie na szpilkach.:/
Kris co ty tak skapisz nam pisania
Kris co ty tak skapisz nam pisania
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Re: Przy kawie ...
Kris, pewnie udaje że pracuje 
mam nadzieje ze dzień mi minie rónie szybko co wczoraj...
mam nadzieje ze dzień mi minie rónie szybko co wczoraj...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Przy kawie ...
Hej 
Na 18 masz?? no jeszcze trochę, ale tyle wytrzymałaś to i dziś jakoś dasz radę :**
Na 18 masz?? no jeszcze trochę, ale tyle wytrzymałaś to i dziś jakoś dasz radę :**
Re: Przy kawie ...
hej Madi 
ano na 18.. no w sumie już 10.. a tam też dojazd to kawałek drogi
ano na 18.. no w sumie już 10.. a tam też dojazd to kawałek drogi
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
