Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

No cóż dla niego to praca.

A może opowiadałaś zbyt mało pikantnie i nie wciągnęła go opowieść ? ;-)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Ja jak ostatnio byłam to o mało co i bym mu coś powiedziała tak mnie z równowagi wyprowadził :D
Powiedziałam że na razie dam sobie spokój ze spowiedzią :P
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Ja dałem sobie spokój w piętnastym roku życia :) Mniej więcej wtedy kiedy zacząłem interesować się religiami i postanowiłem przeczytać oprócz Biblii Koran, Torę, a potem Mahabharatę
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

I jakie wnioski ?
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Żaden naród i żadna nacja nie stosuje się do tego co zapisano w ich świętych księgach. Mógłbym żyć wśród dowolnego wyznania, byle tylko inni traktowali je poważnie, a nie jako fasadę pseudomoralności i kryterium oceny "normalności" innych. ;)

mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem :?
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Nie, taka jest prawda,niestety się o tym nie mówi,internet jest jedynym źródłem,ludzie starsi i ci którzy nie mają do niego dostępu są bardzo mało edukowani i informowani w tej i w każdej innej kwestii :roll:
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Wiesz... jestem agnostykiem i apostatą.

W swoim życiu spotkałem dosłownie kilka osób i kilku duchownych którzy nazwijmy to tak : kierowali się w pełni naukami Jezusa. Na ogół mało osób potrafi wytłumaczyć najprostsze dogmaty religijne nie mówiąc już o wdawanie się w głębsze filozoficzne dyskusje na temat podłoża wiary. To zależy nie tylko od wieku. Poznałem wiele młodych osób zaprogramowanych na bezkrytyczną wiarę. Niestety niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Nie od dziś wiem jak naprawdę zmieniła się religia Katolicka w pełnym słowa tego znaczeniu,niestety na gorsze.
Nikogo nie potępiam w co wierzy czy tez nie,każdy ma wolną wole.
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Ja też nie potępiam i nie należę do grupy osób chcących przerabiać kościoły na magazyny zbożowe ;) Każdy ma wolną wolę i prawo do decydowania o tym w co wierzy lub nie.

Przeraża mnie tylko jak na podstawie powierzchownej wiary ( w religię w sumie bo nie w boga) narzuca się innym poprzez system prawny doktryny religijne.
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Taki już ten świat, jest musi być zło i dobro.
Osobiście też nie rozumiem niektórych zachowań,tak jak napisałeś "narzucanie innym... "
Snajper
Samiec
Posty: 789
Rejestracja: wt mar 04, 2014 8:53 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Snajper »

Dlatego jestem agnostykiem. Dla mnie wojujący z wiarą ateiści są taką samą skrajnością jak religijni fundamentaliści. Rozsądek jest zwykle po środku podobnie jak recepta na szczęście ;)

Dziękuję za rozmowę. Miło mi było z tobą gawędzić Paolcia, ale muszę znikać do realnego świata :papa:
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Ok, dzięki za rozmowę,mi również było miło :D
dodam jeszcze że nienawidzę fanatyków,niestety mam z nimi do czynienia,skrajnie wykończyć chcą człowieka :P
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Hej wszystkim.

Paolcia i co na ryby jeździsz? Ja byłem dzisiaj i złapałem 3 karpie, 43, 47 i 56 cm na białe robaki :) Pierwszego miałem zaraz po 5 minutach zasiadki. Rozkładałem drugą wędkę a tu bombka pod kij BOOM!!! karpik :D Zarzuciłem tą wędkę spowrotem i kontynłuję rozkładanie tej drugiej, a tu BOOM!!! drugi raz :D :D Ale byłem podniecony :D A trzeciego złapałem po południu :D
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Tak się podniecasz jak Mój x jak coś większego złapie :P
A łowisz na spławik czy na grunt??

Ja miałam dziś jechać lecz pogoda się popsuła,mój pojedzie jutro bo mu się nudzi :P
Widzę że ładne okazy u Ciebie rosną ;-)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ja bym nie miała cierpliwości żeby łowić :) Raz byłam jeszcze z poprzednim facetem i to na noc bo on zawsze mówił że w nocy najlepiej biorą. Tylko się namarzłam, komary mnie pogryzły i w dodatku nic konkretnego nie było tylko same małe płotki :)
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Czas bardzo szybko mija pod warunkiem że się łowi,bo jak się stoi to się dłuży :P
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

A tam niestety tak było i w sumie większość czasu spędziłam w kamperze :lol:
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Ja to sobie łowie "na dziko" :P
I czas niesamowicie szybko leci :D
Awatar użytkownika
Adix257
Samiec
Posty: 1665
Rejestracja: sob gru 22, 2012 11:42 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Adix257 »

Paolcia pisze:Tak się podniecasz jak Mój x jak coś większego złapie :P
A łowisz na spławik czy na grunt??

Ja miałam dziś jechać lecz pogoda się popsuła,mój pojedzie jutro bo mu się nudzi :P
Widzę że ładne okazy u Ciebie rosną ;-)
Podnieciłem się bo to pierwszy mój wypad w tym roku :) Jak nie musiałbym jutro jechać na urodziny to siedzę do jutra :D łapałem na grunt ale nie trzeba było daleko rzucać

Zanna od komarów idzie się zabezpieczyć mosktierą a jak siedzi się we dwójkę to czas leci szybko. Piwko, grill, czasami 0,7 się wypije i jest bardzo fajnie.
Adrian
:P
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Pewnie że we dwoje czas szybko leci,a ze złapanej ryby radość :P
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

witam wszystkich w niedzielny poranek. Wczorajszy dzień udany, grill odpalony, mimo deszczu :)
Piesek przywitany - na początek poszczekał z daleka, potem uciekł... ale potem już się bawiliśmy razem :). śliczniutki i słodziutki, ale widać, że łobuz będzie :)

Miłej niedzieli :)
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

Ajjj kobietki ja zaraz ide sie szykowac bo w koncu ide na sesje zdj :happy
fotograf juz na mnie czeka w ogrodzie botanicznym :D
15stopni na dworze, slonce zza chmurami, wspaniala pogoda, tylko strasznie sie stresuje i mimo ze zawsze spie do 11, tak teraz wstalam o 8, taki stres.
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Powodzenia Vaniliiia. Pogoda i pora roku akurat na sesje :)
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Hejka,
Vanilka, mamy nadzieję że pochwalisz się zdjeciami :) Czekamy
vaniliiia
Kobietka Expert
Posty: 2934
Rejestracja: wt lut 26, 2013 7:58 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: vaniliiia »

No jeśli coś fajnego wyjdzie napewno sie pochwale ;)

Wykonczona jestem, 460 zdjęć nacykanych, nogi mnie bolą i jestem głoda :D
ale juz mam za sobą :)
zdjecia powinny byc w tygodniu jakos, moze dzisiaj cos bedzie ale to w nocy, wiec jutro dodam jesli cos normalnego bedzie :)
Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości