Przy kawie ...

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej dziewuszki ;-) byłam u rodziców mama mi dała kapustę kiszoną i mam zamiar jutro zrobić bigos,tylko się zastanawiam czy mam grzyby... :P
Chyba kapusta wytrzyma w lodówce do jutra,bo mama coś mówiła żeby ja zalać, ale na całą noc...muszę do Niej zadzwonić i się zapytać,lecz chyba do jutra się nie popsuje :D
Dzień mi dzisiaj zleciał niesamowicie szybko,i jutro już mam nadmiar pracy,czasami sama na siebie się złoszczę bo zamiast usiąść na tyłku to sama sobie prace daję,i ciągle coś ach taka natura człowieka ;-)
Już nic jeść nie mogę nawet chleba bo ząbki bolą,będę na kaszkach tydzień jechać,ostatnio jak mi podkręciła to tabletkę musiałam brać bo w nocy rwały ząbki,lecz gdy się patrze na efekty to i pocierpieć warto :D
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Tygrysku, to ile masz już tych wiosenek? Domyślam się że jesteś starsza od Kay?
No jakby to miało być pierwsze dziecko to pewnie że się starajcie dalej, ja już jedno mam to inaczej. Co innego gdybym go nie miała to wtedy bym chciała mieć. A tak to jak by było to dobrze a jak nie to trudno, ważne że mam go i go kocham najbardziej na świecie.
A jak chcę pobawić się z malenstwem to idę do sąsiadek, my z tą małą bardzo się lubimy :)
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

Tak, ja jestem ta starsza siostra ;p. Mi już 36 stuknęło, więc też i najwyższy czas na maluszka i ostatni dzwonek. Dzieci uwielbiam, uwielbiam spędzać czas z nimi...póki co to z czyimiś.
Mmmmm Paolcia taki bigosik ;p. U mnie na weekend będą żeberka w kapuście...oprócz grila z Kay oczywiście ;p
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Ja też muszę sobie może na weekend ognisko zrobić z moim bo uwielbiam... a jeszcze jak jest śnieg to mega wrażenia :P
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Hej babeczki :)

Dzisiaj będzie krótko, obiecuje :)

Zauważyłem że na forum jest dużo pięknych mam i dlatego mam do Was Panie pytanko.
Co się kładzie przed dzieckiem na roczek. Słyszałem że to co się położy i dzieciaczek weźmie to będzie znaczyło że w tej dziedzinie będzie mu się powodziło czy jakoś tak :)
Kolega mi podpowiedział że on u siebie położył pieniążki, różaniec, długopis i siekiere :) żartuje nie pamiętam co położył jako czwarte :)
Pytam bo za niecały tydzień Julcia kończy roczek i rodzice nie bardzo wiedzą co się kładzie:)
Jaieś sugestie dziewczynki?:)

A tak poza tym jeszcze dziś i jutro i weekend :)
NIestety jutro muszę iść do pracy za darmo bo odrbiamy za 18 kwietnia bo irma daje na wtedy wolne i automatycznie weekend świąteczny mamy trochę dłuższy :)
A szkoda mi jest na ten dzien brać specjalnie urlop bo wiadomo może sie przydać w wakacje :)

Miłego dnia dziewczynki :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

witajcie...
no własnie trzeba do miasta skoczyć i na grilla mięso kupic :D
resztę już jutro, ale to się niech zaprawia....
w sumie sezon grillowy otworzyłysmy na sylwestra :D

Kris.. a nie mam pojęcia co się kładzie więc nie pomogę....

ja dziś w domu, więc będe tu z doskoku....
ważne że z Tadzikiem lepiej ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
Posty: 1249
Rejestracja: wt lut 25, 2014 12:03 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Tygrys »

ech - niech już będzie jutro :)

Nie mam pojęcia Kris - słyszałam o tym... ale nie wiem dokładnie.
Miłego dnia
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Tygrys, dokładnie :D hehehe.... :)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Hejka :)
Kris, Tobie odpisałam na seksi o tym co się kładzie więc zajrzyj tam.

Tygrysku, no ja rok młodsza od Ciebie :)

Wy planujecie grille w sobotę a ja jadę na mecz.... tak, tak, nie przecierajcie oczu.... na mecz. Ale z dziećmi jako opiekun. Mój syn jest w kadrze takich juniorów i jako atrakcję jadą na mecz na ten stadion z Euro w Gdańsku i trener szukał opiekuna to się zgodziłam. Chociaż stadion zobaczę :)
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: hurri »

Kris 0 ja też tam od siebie co nieco napisałam ;)

Dzień dobry :)
:witch
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Dzień dobry :)

Kris ja nie pomogę bo czegoś takiego to nie słyszałam nawet :)

Kay, Tygrysku udanego grilla :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

hej Dziewczyny ;)
no oby jutro pogoda dopisała i będzie super ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

Dzięki dziewcionki :*
Podpowiem im żeby położyli tylko kasiorke i książke haahah

Ale mi na razie czas zasuwa w pracy :)
Po 8 zawiozłem matule do lekarza na badania i zeszło jej chyba ze 20 min tylko. Więc skorzystaliśmy z okazji i podjechaliśmy na rynek po świeżego kuraka na rosołek :)
Matula jeszce wybrała jakieś kwiaciorki na działke i odwiozłem ją do pracy. A ja sobie wymyśliłem że jest zbyt wcześnie żeby jeszcze wracać do pracy i podjechałem do domu. Zjadłem puszną jajecznice i stwierdziłem że już pora wracać :D

No i zaczynam się lekko ludzić więc chyba zaczne po cichaczu czytać knige co mam w formacie PDF więc nikt się nawet nie kapinie co ja tam robie ;)

Hmm Kay jak przeczytałem że planujesz grilla na weekend to od razu wyobraziłem sobie pyszną karkóweczkę i z tego wszystkiego niechcący połknąłem gume :)
Tylko pozazdrościć :)
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Kris :lol: boże jakiego ja mam lenia.... Jeszcze dziś na 15 do kościoła i może będzie noc spędzona w szpitalu.
Awatar użytkownika
Kris
Samiec
Posty: 2457
Rejestracja: śr sty 23, 2013 8:39 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Kris »

O a co to się stało że możesz w szpitalu wylądować ?
Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Awatar użytkownika
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581
Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Paolcia »

Hej kris u nas dzieciakom,a jest ich dość sporo kładło się pieniążka różaniec i książkę,każdy według własnych upodobań :P

Kayira widzę że przygotowania u ciebie całą parą :D

Hej Guśka jak samopoczucie :P

Ja właśnie skończyłam robić bigos, zaraz rozwieszę pranie i na dziś wolne,a jutro jak pogoda dopiszę może na rybki się przejadę,strasznie mnie to odpręża :P
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Przy kawie ...

Post autor: Hadassa »

Guśka, własnie, czemu w szpitalu ??
Kris, no ja tak w pracy czytam :D
przynajmniej czas szybciej leci ;)
Paolcia, no ja się właśnie za sprzątanie wzięłam...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Ze mną wszystko ok :) Szwagierki syn w szpitalu już tyle dni i trzeba dużo zmienników i być może moja zmiana będzie na noc ale jeszcze nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Witajcie :**

Kay to fajnie, że masz plany na weekend, moje z racji przyjazdu szwagierki uległy samozniszczeniu..
Mówisz, że się dogadałyście w sprawie tych rehabilitacji?? Dobrze, bo szybciej efekt przyniesie jak regularnie będziesz chodzić..
A co z tym psiakiem, też jedziecie jutro po niego??

Kris ja pierwsze słyszę o takim zwyczaju..
Wczoraj, raczej dziś wymiękłam, jednak jesteś mocniejszy :P

Guśka a co się Mu stało??

Cula to fajnie, zawsze to jakaś rozrywka, a jak trener przystojny to i oko można nacieszyć :P

Bacardii, Paolcia cześc:***
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Madlen właśnie sami nie wiedzą, ma strasznie wysoką gorączkę bo ponad 40 st ale żadnego kaszlu, kataru nic. Wyniki krwi ma bardzo złe i dziś mieli mu robić prześwietlenie płuc.
Awatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766
Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Madlen »

Ojej to nieciekawie..
Żeby się wyznali szybko..
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Na pewno do pon będzie w szpitalu a dalej się okaże.
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Madi, Madi co Tobie chodzi po główce ;)
Wcześniej mieli innego trenera - brata obecnego to był przystojniejszy ;) Ale raz że był zajęty to dwa że 7 lat młodszy ode mnie a ten obecny wolny ale 10 lat młodszy to gdzie na taką starą babę będzie patrzył ;) Jakbyś miała fb to byś zobaczyła na moim profilu bo mam zdjęcie drużyny.
Guśka, chochlik na seksi się pyta o Ciebie :) Ona chyba nawet nie wie że Ty teraz Guśka jesteś ;)
Oj kurcze, żeby z tym dzieckiem się szybko okazało co mu jest, żeby mogli go leczyć....

Kay to dziś i dla Ciebie ten wielki dzień ;) Będzie Was więcej w domu :)
G****

Re: Przy kawie ...

Post autor: G**** »

Cula a bo do Was juz dawno nie zaglądałam, jakoś nie mogę się u Was połapać :P
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Przy kawie ...

Post autor: Culagula »

Guśka, ja miałam to samo tutaj, jak nie zaglądałam kilka dni to straciłam wątek ale potem coś mi temat podpasował i nie odpisywałam na inne tylko na ten konkretny i tak się znów wbiłam :)
A w sumie tam rozmowy takie same jak tu, o wszystkim i o niczym :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości