Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » wt kwie 08, 2014 9:21 am
Nie ma jej online
wiec moze wieczorem coś skrobnie
no... tak w sumie.. choć nie wiem czy obiadu na jutro nie podszykuję
ale na szczęście jeszcze jutro samochodem, to pobudka o 6
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Madlen
Kobietka Expert
Posty: 5766 Rejestracja: śr mar 13, 2013 10:56 pm
Post
autor: Madlen » wt kwie 08, 2014 9:26 am
Ok to jak coś to napisz co tam u Niej
Rany tak wieczorem na jutro obiad szykować? Szalona jesteś
Po całym dniu powinnaś odpocząć
Dobra zmykam, bo wróciłam to trzeba się teraz czymś zająć..
Trzymaj się Kay :* Miłego dnia
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » wt kwie 08, 2014 9:35 am
pa Madi
ale wetedy na drugi dzień jest łatwiej i szybciej
a i tak spać się bedę kładła dopiero koło 22
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642 Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm
Post
autor: Culagula » wt kwie 08, 2014 10:04 am
Madi, oj tak, jak ona wyjdzie rano to wraca po południu
Tylko czekać aż się jagody pokażą
Uwielbiam jak oni gdzieś jadą, czy latem jak wychodzi to mam wtedy święty spokój.
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » wt kwie 08, 2014 10:13 am
Hej Wam ;*
Cula hahaha nie do 'zdarcia' ta twoja tesciowa :p Ty lepiej te grzyby sprawdzaj co przynosi.
Madi ;* jak tam babiszonek zwany dalej tesciową?
Paolcia
dalej bez polowu zlotej rybki?
Kay
Adasiowa ostatnio byla tj pisala na gadulcu jakos po urodzinkach swoich.I ucichla
pewnie nauki ma sporo.
A co do Black, to ja tam pozdrow Esti
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » wt kwie 08, 2014 10:19 am
hej Car
jak tam nauka ??
ano pozdrowię
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Paolcia
Gadatliwa Kobietka
Posty: 581 Rejestracja: sob mar 15, 2014 8:05 pm
Post
autor: Paolcia » wt kwie 08, 2014 10:24 am
Hej Carina,ostatnio złowiłam nawet duże okazy
Ja też lubię sobie wieczorem obiad na jutro podszykować,zwłaszcza jak mam zaplanowany wyjazd,później mniej
pracy
Właśnie wstawiłam czerwony barszcz,i będzie na dwa dni a jutro zrobię placki ziemniaczane
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » wt kwie 08, 2014 10:26 am
Kay ;*
Wychodzi juz bokiem.Teraz ewidentnie robie wszystko inne by sie nie uczyc.Pff w sumie to szukam sb innych zajec...
Nie lubie tego okresu jak jest tyle tego do przyswojenia.
Paolcia...jak ja bym sobie taka swiezutka rybeczke zjadla ;p
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642 Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm
Post
autor: Culagula » wt kwie 08, 2014 10:29 am
Carina, to przyjedź do mnie
Pojedziemy do Łeby i kupimy świeżych rybek prosto z kutra
No, zależy jaką rybkę chcesz... no ale dorszem chyba nie pogardzisz
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » wt kwie 08, 2014 10:32 am
no wygodniej jest.. a doceniłam to teraz jak mam rehabilitacje i coś dla X muszę zrobić...
a jak się wraca do domu 17-18 to pózno...
Car, skąd ja to znam..
ale czasem lepiej zrobić przerwę w nauce i się czymś innym zająć...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » wt kwie 08, 2014 10:33 am
No ba Cula.Dorszyk jest dobry z wszystkim i do wszystkiego ;d
Ale mi sie marzy taka swieza kargulenka
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642 Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm
Post
autor: Culagula » wt kwie 08, 2014 10:34 am
Kargulenka? Nie znam.... a to słodko czy słonowodna?
My z kutra kupujemy dorsze albo flądry
A w stawie mamy karpie i płotki
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » wt kwie 08, 2014 10:38 am
haha a bo ja Ci Cula wiem jaka to rybka.;p
Wiem tylko ze najesc sie nia nie umiem.Jak juz gdzies dorwie :d
Niestety tu u mnie malo jest smazalni
wiec nawet takiej kupnej i usmazonej nie mam jak nabyc.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642 Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm
Post
autor: Culagula » wt kwie 08, 2014 10:47 am
No bo smażalnie to nad morzem
Jedna obok drugiej
A ja sobie kupię rybkę surową i sama sobie usmażę
O wieeele taniej
i wiem co jem.
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » wt kwie 08, 2014 10:48 am
To tez fakt.I wiadomo ze co sama doprawisz to sama.Ale wiesz, z brku laku dobra i taka kupna
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290 Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am
Post
autor: hurri » wt kwie 08, 2014 11:07 am
Nic mi się już nie chce , a
pracy przede mną ogrom.
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » wt kwie 08, 2014 11:11 am
hej Bacardi
no ja odliczam do końca
pracy ...
ech.. a w domu zawsze dużo pracy...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » wt kwie 08, 2014 11:14 am
A ja myslalaw ze tylko ja tak odliczam:p ale mam wrazenie chwilami ze wskazowka do tylu odmierza czas :/
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » wt kwie 08, 2014 11:19 am
oj tak.. a dziś jeszcze rehbailitacja, więc całkiem mi dzień ucieknie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » wt kwie 08, 2014 11:24 am
A do kiedy je masz ?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » wt kwie 08, 2014 11:25 am
w sumie wyjdzie że cały kwiecie
bo jeszcze jakieś 2 tygodnie...
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642 Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm
Post
autor: Culagula » wt kwie 08, 2014 11:27 am
Ojej dziewczynki... Wy zarobione a ja siedzę na kompie...
Sprzątać jeszcze nie mam co bo u nas to i tak zaraz będzie znów do sprzątania, a tak to się na bieżąco sprząta.
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942 Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am
Post
autor: Carina » wt kwie 08, 2014 11:29 am
U to poltora miecha masz Kay w plecy :/
Cula dawaj zamieniamy sie ;3
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642 Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm
Post
autor: Culagula » wt kwie 08, 2014 11:30 am
Carina, dawaj konkrety... Ty idziesz się byczyć a ja co mam robić?
bo nie wiem czy warto się zamieniać
Aha, a jaka wypłata za tą zamianę?
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168 Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am
Post
autor: Hadassa » wt kwie 08, 2014 11:33 am
Car, nie
w sumie miesiąc...
zaczełam na poczatku kwietnia, potrwa do końca...
Cula, ja się mogę zamienic...
odbierasz telefony, poprawiasz dane kientów, kasujesz ich za to..
czasem jakiś mail lub forum
wyjazd do kleinta...
na rękę około 2500 i premie
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości