Culugula uczę się, ale dzisiaj mieliśmy wolne:):)
Tygrys, ale te miniaturki nie są jednoroczne? Bo miałam raż jakąś różę w doniczce i jak przekwitła to uschła i tyle było z niej...
Kay jakiego kolorku szukasz?:):)
Kris na pewno mała się ucieszy!!!
Madlen a no wróciłam, a z A. to pisałam już, że wszystko w porządku. Nie pamiętam kiedy w ogóle ostatnio się sprzeczaliśmy i mam nadzieję, że tak zostanie. W ogóle ciągle zwraca się do mnie "kochanie, skarbie" itp., wcześniej to częściej po imieniu... ;] chyba rozmowa z teściową pomogła!

A co do Storczyka, owszem piękne są, ale nie wiem za bardzo jak z ich hodowlą. I co one raz kwitną i przekwitają i do wyrzucenia? Czy jak? Chciałabym takiego niebieskiego, ale 80 zł:c
A możecie mi pokazać jak wygląda ta fioletowa palma? bo na gogle grafika nie mogę znaleźć
Redorange666 ja również kocham upały, może być nawet +60 stopni, byle nie 0 czy -1

:D