Hej
No dzięki Adrian

na szczęście dziś już bezboleśnie:P
No tak Ty to wiecznie popijawy jakieś.. Przypominasz mi kolegę ze szkoły bo wiecznie w pon do szkoły nie przychodził, bo miał kaca a we wtorek było opowiadanie jaka impreza, jakie picie na umór itd. itp. Rozwalał wszystkich

Ale oczywiście wszystko na +
Adidasowa nie jest powiedziane, że też będziesz mieć, więc się nie martw
Had to super, szybko się uczy bystrzak

kurczę niedługo to tak się będzie słuchał że nawet z miejsca się nie ruszy bez komendy

haha
Ale fajnie, że daje się wyszkolić a nie jest oporny jak u mojego kuzyna
Zanna a dlaczego będzie spał u Was w pokoju?? A Wy gdzie ?
Kris no ja jeszcze do zamrażarki nie wkładałam

Jakoś na to nie wpadłam
Jakie plany na wieczór??